0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Çatalca kombi servisi

672 kez okundu

 

Bireyler yaşantılarını kolaylaştırmak için her alanda farklı cihaz kullanmaktadırlar. Kombi cihazı da bireylerin kolaylıkla ısınmalarını sağlayan cihazdır. Kış aylarının soğuk günlerinde kombiler tarafından ısınma sağlanmaktadır. Günümüzde doğalgaz kullanımı yaygınlaştığı için neredeyse her evde kombi ile ısınma sağlanmaktadır. Yeni yapılan konutlarda doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Ancak eski yapılı konutlarda doğalgaz tesisatı bulunmadığı için ev halkı kendileri doğalgaz döşeterek ısınmalarını sağlamaktadırlar. Çatalca kombi servisi olarak kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Kombiler birçok marka ve model çeşidine sahiptir. Her marka ve modelin arıza kodu, çalışma şekli ve soruna müdahale edilmesi farklıdır. Ancak çatalca kombi servisi olarak hangi marka kombiye sahip olduğunuzun önemi olmadan bizleri tercih edebiliriniz. Gerekli eğitimleri almış olan çalışanlarımız sayesinde kısa sürede, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Tercih ettiğiniz marka ve modeldeki kombinizin düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız verimli kullanabilmenizi sağlamaktadır. Firmamızı tercih ederek bütün isteklerinize cevap bulabilmektesiniz. Özellikle büyük şehirlerde bireylerin yoğun çalışma şekilleri vardır. Bu yoğun çalışma hayatından dolayı kombileriyle ilgili sorunların çözümü olmayan müşterilerimiz için ya da hafta sonu eşlerinin de evde olmasını isteyen müşterilerimiz için hafta sonu da hizmet vermekteyiz. Bu sayede işlerinizi aksatmadan kombilerinizle ilgili istediğiniz hizmeti alabilmektesiniz. Hafta sonu istediğiniz saatlerde kombilerinizdeki arıza ve kombi bakımlarınız için hizmet vermekteyiz. Hizmet alabilmek için firmamızın telefon numaralarından ulaşıp, istediğiniz tarih ve saat için randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Bölgede güvenle tercih edebileceğiniz firmalardan bir tanesi olarak sizlere hafta içi ve hafta sonu profesyonel hizmetler sunmaktayız. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde kısa sürede tüm sorunlarınızı halletmekteyiz. Firmamızın asıl amacı siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. 

 Her Marka ve Model için Kombi Tamiri

Eskiden zahmetli bir şekilde soba ve kömür ile ısınmanın yerini tek bir düğme ile ısınma sağlayabildiğimiz kombiler almıştır. Tek bir düğme ile çalıştırılan ısınma, sıcak su ve mutfaktaki ocaklarda kullanılan doğalgazın en önemli ileticisi olan kombiler hayatımızda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kombilerinizi gözlemlediğinizde size farklı gelen bir durum söz konusu olduğunda mutlaka uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Her marka ve modele göre anlamları farklılık gösteren arıza kodları, sorunun çözülmesi için büyük kolaylık sağlamaktadır. Örneğin arıza kodu 116 kombide bulunan yerden ısıtma termostatın da arıza meydana geldiğini göstermektedir.

Arıza kodu 401 ise kombinin ana kartında oluşan hasarı göstermektedir. Bunlar gibi daha birçok arıza kodları sayesinde kombideki sorunun nereden kaynaklandığı bulunarak, kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktayız. Bu kodlar sayesinde sorunun nedeni anlaşılarak kısa sürede onarılması sağlanmaktadır. Her türlü sorunlarınızın çözümü için Çatalca kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Ayrıca kombilerde birçok farklı sebepten dolayı arızalar meydana gelmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli cihazlar arasında yer alan kombilerde giderilmeyen arızalar başka olumsuz durumlara da neden olabilmektedir.  Arızalar bazen kullanıcı hatası bazen ise ortam şartlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sigortanın veya gaz vanasının kapalı olması, termostatın değerlerinin düşük olması gibi sorunlarını kendiniz düzeltebilmektesiniz. Ancak sigortayı attırması kombinin çalışmaması gibi bazı sorunlar için mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Tüm sorunlarınız için Çatalca kombi tamiri firması olarak uygun fiyatlarla ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kombilerinizde oluşan kalıcı arızalar için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Kombinin içi açılarak profesyonel ekibimiz tarafından gerekli kontrolleri yapıp, arızalı parçayı tespit etmekteyiz. Tamir sırasında gerekli parça değişimlerine firmamız tarafından 1 yıl garanti vermekteyiz. Tüm arızaları giderdikten sonra gaz kaçak testi kontrollerini yaparak teslim etmekteyiz. Firmamız tarafından haftanın her günü hizmet alabilmektesiniz.

Kaliteli Malzeme ve Uygun Cihazlarla Petek Temizleme

Doğalgazın iletimini kombi ve petekler sağlamaktadır. Bu yüzden kombilerden sonra peteklerin de ısınma için önemi oldukça büyüktür. Isınmayı sağlamak için sadece kombilere değil peteklere de bakım yaptırılması gerekmektedir. Firma olarak petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlamaktayız. Radyatör peteğinin tesisatına kadar kimyasal olmayan, uygun temizlik malzemeleri kullanarak temizlemekteyiz. Tüm kanalları içerisinde tortu, çamur, pislik, kir bırakmadan söküp, dezenfekte etmekteyiz. Tüm bu işlemlerin yapımında ortamın durumuna uygun ekipmanlar tercih etmekteyiz. Özellikle buharlı makine tercih etmekteyiz. Temizlik yapılırken buharlı makinenin vermiş olduğu basıncın etkisiyle peteklerin içerisinde yer alan toz parçaları aşağı doğru itilerek kısa sürede temizlemekteyiz. Ayrıca etrafı da ıslatmadan ve zarar vermeden temizlemekteyiz.

Profesyonel cihazlarla bakım, temizlik yaptığımız peteklerinizi sökmeden, evinize ve müşterilerimize zarar vermeden yapmaktayız. Çatalca petek temizleme firması olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Temizlenen peteklerinizden sonra verimli ısı ve ısı tasarrufu sağlamaktasınız. Yaşantınızda konaklamak, eğitim, sağlık, iş ve daha birçok alanda ısınmak için kullandığınız peteklerinizin temizliği için her zaman hizmetinizdeyiz. Merkezi sistem ile ısınma sağlanan ortamlarda farklı şekilde temizleme yöntemleri kullanmaktayız. Çatalca petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Temizlenen peteklerinizin birçok avantajı vardır. Temiz olan petekler daha verimli ısınma sağlamaktadır. Bu sayede kombinizin ayarını yükseltmeden ve yüksek doğalgaz faturası ödemeden ısınma sağlamaktasınız. Temizlenmeyen petekler çalıştırıldığında ortama kirli hava vermektedirler. Ancak temiz olan petekler çalıştığında ortama temiz hava vermektedir. Bu sayede ortamda bulunan kişilerin sağlığına da zarar gelmemektedir.

Uygun Fiyatlarla ve Kısa Sürede Kombi Bakımı

Elektrikli bir cihaz olan kombiler farklı parçalardan oluşmaktadır. Kombiler mekanik ve elektronik parçalara sahiptirler. Her parça farklı işleve ve göreve sahiptir. Bazen kombinin kullanıldığı ortamdan, bazen kullanıcı hatasından farklı sorunlar oluşmaktadır. Bazı sorunlar çözülebilirken bazılarında ise mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Sorunların oluşumunu geciktirilen bakımlar da tetiklemektedir. Yani zamanında yaptırılmayan kombi bakımları da daha sonra kombilerde arıza olarak karşınıza çıkmaktadır. Çatalca kombi bakımı firması olarak uzman ekibimizle kombilerinize bakım hizmeti vermekteyiz. Kombilerinizle ilgili tüm işlemleri uygulayacak olan kişilerin yetkili kişi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde kombinize geri dönüşü olmayan zararlar verilebilmektedir. Firma olarak bakım sırasında ana hatlarıyla kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumunu kontrol etmekteyiz. Daha sonra su sızdırmazlık kontrolünü, tozlanma kontrolünü ve gerekli temizliği yapmaktayız.

Kombi baca fanını kontrol ederek temizlemekteyiz. Bar basınç seviyesini de ayarlayarak sizlere teslim etmekteyiz.            Ancak yaptığımız bakım işlemini detaylı anlatmak gerekirse; kombilerinizin bakımı için ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçerek, gerekli müdahaleyi yapmaktayız. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenip yerlerine takılmaktadır. Çatalca kombi bakımı firması olarak kombinize bakım yaptırmanın önemini sizlere anlatarak, kombinizin uzun yıllar yüksek performans şartlarında çalışmasını, enerji tasarrufunuzu ve yaşam kalitenize önem vermekteyiz. Firmamızın asıl amacı müşterilerimizi memnun etmektir. İstediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz bir firma olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak bütçelerini de zorlamamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

- Çatalca kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Çatalca kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Çatalca kombi petekleri isitmiyor
- Çatalca kombi sıcak su az veriyor
- Çatalca kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Çatalca kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Çatalca kombi su dolmuyor
- Çatalca kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Çatalca kombi patlamalı çalışıyor
- Çatalca peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Çatalca petekler ısınmıyor
- Çatalca petekler çalışmıyor
- Çatalca kombi su kaçırıyor
- Çatalca ses yapıyor
- Çatalca çalışıyor sonra duruyor
- Çatalca kombi error veriyor
- Çatalca kombi arıza kodları
- Çatalca kombi ateşleme yapmıyor
- Çatalca su basıncı devamlı düşüyor
- Çatalca sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Çatalca kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Çatalca kombiden sıcak su gelmiyor
- Çatalca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Çatalca kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Çatalca kombi pat pat ses yapıyor
- Çatalca üç yollu vana arızası
- Çatalca doldurma musluğu arızaı
- Çatalca fan motoru arızası
- Çatalca anakart arızası (eletronik)
- Çatalca plakalı eşenjör arızası
- Çatalca gaz valfi arızası
- Çatalca step motoru arızası
- Çatalca kombi kart tamiri
- Çatalca kombi tamirsici
- Çatalca 7/24 kombi servis
- Çatalca kombici
- Çatalca kombi tamircisi
- Çatalca kombi servisleri
- Çatalca kombi sıcak su ayarı
- Çatalca kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Çatalca kombiye elektirik gelmiyor
- Çatalca kombi şartel attırıyor
- Çatalca kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Çatalca kombi petekleri az ısıtıyor
- Çatalca kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Çatalca kombi yedek parça
- Çatalca kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın