0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Çapa Kombi Servisi

679 kez okundu

Kombiler günümüzde birçok ihtiyacımızı karşılamaktadır. Bunların başında sıcak su temini ve ısınma gelmektedir. Kombilerin faydalarından bahsedersek; merkezi sistemden farklı olarak her dairenin kendi kontrolünü kendisinin yapmasına olanak sağlar, istediğiniz odayı yakma imkânı sağlar, montesi duvara yapıldığı için yer kaplamaz gibi faydalarından söz edebiliriz. Tabi ki kombiniz bozulduğunda uzman birine ihtiyaç duyarsınız. Biz Çapa kombi servisi olarak uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vererek kombilerinizin tamirini yapmaktayız. Siz de kombinizin tamiri ve bakımı için bize ulaşmak isterseniz Çapa kombi servisi hattından bize ulaşabilirsiniz.

Çapa Kombi Bakımı

Kombilerin faydalarından yukarıda bahsettik ancak bu gelişmiş cihazlar da diğer cihazlar gibi ara sıra arızalanabilmektedir. Arızalandığında ise tamiri çok kolay olmaz. Ancak bozulmadan önce bozulmasının önüne nasıl geçeriz diye sorarsanız cevap çok basit. Çapa kombi bakımı servisi ekibine sonbahar veya yaz aylarında kombinizin yıllık bakımını yaptırarak daha büyük sorunların oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Çapa kombi bakımı servisi olarak kombi konusunda Türkiye’nin en iyilerden birisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Çapa Kombi Tamiri

Kombiler çeşitli etkenlerden dolayı bozulabilir. Bu etkenler arasında çok fazla kullanım yer almaktadır. Özellikle kış aylarında müşterilerimizden daha yoğun talep görürüz. Kombiler su ve elektrik gibi tehlikeli araçlarla çalıştığından dolayı kombinizi kendi başınıza tamir etmeye çalışmanız kombinizin ve kendi sağlınızın tehlikeye girmesine yol açar. Bu nedenle kombinizin tamiri için uzman kadromuzla Çapa kombi tamiri olarak 7/24 yanınızdayız. Çapa kombi tamiri servisinin ilgili numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Çapa Petek Temizleme

Kalorifer peteklerini periyodik aralıklarla temizletmek %20’ye varan oranlarda daha az fatura ödemenizi ve kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Peki, petek temizleme işlemini ne zaman yaptırmalıyım diye sorarsanız diye yazıyoruz. Peteklerinizin alt kısmı yeterince ısınmıyorsa, kombinizi yüksek ayarda yakmanıza rağmen halen ısınamıyorsanız, 2 yıl ve daha uzun süredir petek temizleme işlemi yaptırmadıysanız ve kombi tesisat filtreniz devamlı tıkanıyorsa peteklerinize temizleme işlemi yaptırma zamanınız gelmiş demektir. Biz Çapa petek temizleme olarak kombi sorunlarınıza %100 kesin çözüm garantisi veriyoruz. Çapa petek temizleme servisi olarak bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle kombi konusunda güvenilir adresiniz Çapa petek temizleme hizmetinizde.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın