0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çamlıca kombi servisi

451 kez okundu


Güvenilir Kombi Servisi

Kombiler kesintisiz çalışan ve belirli kontrolleri belirli bakımları yapılmadan çalışması güç olan hassas cihazlardır. Çamlıca kombi servisi her kombi markası hakkında deneyimli, bilgili, profesyonel çalışanları ile hizmet verir. Kombinizin dilinden anlayan ve nasıl müdahale edilmesini bilen çalışanlar ile kombiniz artık güvenilir ellerdedir. Firmamızı aradığınızda sizlere kombi servisi süreci ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Kombiniz yüksek sesle çalışıyor, su akıtıyor, eski verimliliğinde sizlere hizmet vermiyorsa mutlaka bir kombi servisi almanın vakti çok gelmiştir.

Kombi bakımı halk dilinde ne yazık ki yaz aylarından kış aylarına girmeden peteklerde biriken havayı, kötü suyu almak olarak tanımlanmaktadır. Fakat kombi bakımının bununla bir ilgisi yoktur. Periyodik aralıklarla  Çamlıca kombi bakımı hizmetini uygun fiyatlandırmalar ile aldığınızda sizde bu farkı göreceksiniz. Firmamız ve çalışanlarımız kombi bakımı için yılda iki kez sizi ziyaret edecektir. Kombi bakımında kullandığımız her araç gereç alanın en iyisi ve uzun süre kombinizin sorunsuz çalışmasını sağlayacak özel ürünlerdir. Özellikle kombi temizliği için tercih etmiş olduğumuz temizlik ürünleri kombinize uygundur.

Çamlıca kombi tamiri işinde en iyi çalışanları ile profesyonel, kaliteli bir hizmeti en uygun fiyatlandırmalarla almanızı sağlar. Kombinizde oluşan sorunları çok kısa süre içerisinde ekonomik çözümler bularak, ilk günkü gibi verim almanız için elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koymaktayız. Kombinizin sürekli arıza ışığı yanıyorsa, peteklerin ısısı birbirinden farklı ve eşit derece de değilse tamirin vakti gelmiş demektir. Kombinizi teslim ettiğiniz firmaya oldukça dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kombinizi kaybedebilir ve maddi olarak büyük zararlarla karşılaşabilirsiniz.

Peteklerinizin iç ve dış temizliği için yine Çamlıca petek temizleme firmamıza güven duyabilirsiniz. Çamlıca ve çevresinde işine bu denli hassasiyetle yapıp önem veren başka bir firma daha yoktur. Peteklerinizin temizliği için özel tekniklerimiz ile karşınızda olmaktan gurur duyarız. Bizlere istediğiniz her an telefon numaralarımızdan, whatsaptan ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Kış aylarında kimse kombisiz kalmak istemeyeceği için mutlaka kombinizin düzen petek temizleme işini yaptırmalı ve sorunsuz sıcacık bir kış ayı geçirebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın