0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Büyükdere Kombi Servisi

829 kez okundu

Büyükdere Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının kısmen yeni verilmeye başlandığı Büyükdere, birçok işyeri ve evin kombiyle tanışmasını sağladı. Firmamız da Büyükdere kombi servisi olarak Büyükdere mahallelerinde hizmet veriyor.

Her marka ve model kombinin bakım işlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz, sizin için en ekonomik seçeneklerin bulunduğu uygulamalarla servis, onarım ve temizlik hizmeti vermektedir.

7 gün 24 saat destek sağlayan ve Büyükdere kombi bakımı talepleriniz için kısa sürede çözüm üreten firmamız, en yakın servisçilerini bölgenize kısa sürede yönlendirecektir. Bu yönlendirme sırasında gerekli olan zaman diliminde size hizmet vermek için destek oluyoruz.

Büyükdere Kombi Arıza Onarımı

Beklenmedik zamanlarda arızalanan kombileriniz için teknik destek sağlayacak olan onarım ekiplerimiz, arızaların giderilmesi için gerekli desteği verecektir. Birçok yerde olduğu gibi Büyükdere kombi arıza hizmetimizde de kısa sürede adresinize gelecek ekiplerimiz zaman kaybetmeden sorununuzu çözecektir.

Müşteri memnuniyeti oranı her zaman daha yüksek olan ekiplerimiz, iyi çözümler üretecek olan hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeliyle her zaman ön plandadır. Tüm Sarıyer bölgesinde hizmet veren ekiplerimiz kombi onarım işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Sarıyer merkezli servisimiz  Büyükdere kombi tamiri ile en iyi şekilde her marka kombinin onarımını sağlamaktadır. Gerekli parça değişimleri ve onarımları da kısa sürede yapılmaktadır.

Kombi Temizliği

Kombilerin görünür bir sorunu olmasa da, temizlenmemesinden kaynaklanan birçok sorunu da vardır.

Düzenli olarak temizlenmeyen petekler toz ve kirleri içine çeker ve mekanda kötü bir hava yaymakla birlikte, aynı zamanda da ısınmayı zorlaştırır. Daha yüksek kombi derecelerinde ısınmanız gerekeceğinden yüksek faturalar ödersiniz.

Bunun önüne geçmek için Büyükdere kombi petek temizliği ile her zaman bu sorunun önüne geçebilirsiniz ve problemleri çözebilirsiniz. Yılda en az bir kez petek temizliği ve kombi bakımını yaptırmalısınız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın