0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bomonti kombi servisi

468 kez okundu

Günümüzde neredeyse kombisiz ev kalmamıştır. Artık doğalgazın ulaştığı her yerde kombiler kullanarak, pahalı ısıtmayan diğer ısınma yöntemlerindense kombi tercih edilmiştir. Kombiler Tasarruflu ısınmanın tek yolu ve yüksek sıcaklık verimi alacağınız en iyi ısınmadır. Tüm kombi markaları hakkında teknik bilgisi ve deneyimi ile Bomonti’de hizmet veren Bomonti kombi servisi firmamızla kombileriniz güvenli ellerde! Yaşanan tüm sorunları çok kısa süre içerisinde çözümleyen ve ekonomik çözümlerle soğuk kış günlerinde daha fazla mağdur olmamanız için gece gündüz çalışan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombiler yılda en az 2 kez olmak üzere sorunu olsun olmasın kombi bakımı yaptırılması gerekir. Bomonti ve çevresinde en iyi kombi bakım hizmetini veren ve Bomonti kombi bakımı hizmetiyle karşınızda olan firmamızdan periyodik aralıklarla kombi bakım hizmeti alabilirsiniz. Kombi bakımı sanıldığından çok daha kısa süre içerisinde tamamlanarak sizlere teslim edilmektedir. Aynı gün içerisinde adresinize ulaşan ve aynı gün içerisinde kombi bakımınızı tamamlayan firmamız, kombi bakımı sırasında kombinizi de kontrollerden geçirdiği için sorunlara erken müdahale etme şansını sizlere sunar.

Güvenilir Kombi Tamiri

Kombi tamiri denilince akla ilk gelen bu konuya tamamen hakim ve işinin ehli firmalardır. Firmamız liste içerisinde ilk sırada yer alan ve sizlere en iyi kombi tamiri hizmeti veren Bomonti çevresinde tek firmadır.  Bomonti kombi tamiri ile kombilerinizde meydana gelen tüm sorunlarını en kısa sürede çözen ekibimiz ayrıca garantili orijinal parça desteğini de sizlere sunmaktan gurur duymaktadır. Sesli çalışan kombiler, peteklerden ya da kombiden su akıtarak çalışan kombiler, verilen komutları tam olarak yerine getiremeyen, arıza kodları veren kombileriniz için de bizi arayabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petekler temizlenmediğinde sizlere tam olarak performans sağlamayacak ve ısınmanız zor olacaktır. Bomonti petek temizleme firmamız peteklerinizi çok kısa üre içerisinde temizleyerek, peteklerinizin öncesine göre çok daha yüksek performans göstermesini sağlayan ekibimize güvenebilirsiniz. Bu hizmet için en uygun fiyatlandırmaları yine ekibimizden alabilirsiniz. Bizlere her zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve aynı gün içerisinde bile randevunuzu alabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın