0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Blowtherm Kombi Servisi

1098 kez okundu

Blowtherm markası çok kaliteli bir marka olmasına rağmen çok fazla tanınmamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç anında Blowtherm kombi servisi bulmak oldukça zor olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız sizi kombi servisi bulma derdinden kurtarıyor. Blowtherm kombilerinizle alakalı sıkıntılarınızda firmamıza kolaylıkla ulaşarak üstün bir hizmet alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece Blowtherm kombinizde meydana gelebilecek arızaları dert etmenize gerek kalmayacak. Arıza durumunda hemen firmamızdan arıza kaydı açtırarak en yakın personelimizin evinize gelerek kombinizdeki arızayı gidermesini sağlayabilirsiniz.

7/24 Hizmet

Bütün kombiler gibi Blowtherm kombiler de zaman zaman arıza yapabilmektedir. Arızanın ne zaman meydana geleceği önceden kestirilemeyeceği için servise her an ulaşabilmek çok önemli olmaktadır. Kombideki arızanın hızlı bir şekilde giderilememesi evin sıcak su ve ısınma ihtiyacının giderilememesi anlamına gelmektedir. Bu da ev halkı için ciddi bir sorun olmaktadır. Bunun bilincinde olan Blowtherm özel kombi servisi firmamız müşterilerine 7/24 hizmet vererek onların mağdur olmasının önüne geçmektedir. Böylece müşterilerimiz her an servisimize ulaşabilmenin rahatlığını ve keyfini yaşayabilmektedir. Siz de Blowtherm kombi arıza durumlarınızda hemen firmamızla iletişime geçerek arıza kaydınızı açtırabilirsiniz. Uzman ekibimiz çok kısa bir sürede evinize gelerek Blowtherm kombi tamiri ile kombinizin sağlam bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır. Böylece siz de kombinizi kullanabilmenin rahatlığını evinizde yaşayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

İşini özveriyle yapan İstanbul Blowtherm kombi servisi firmamız tamamen müşteri odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. Bu anlayışı firma genelinde bütün personelimizle müşterilerimize hissettirmek adına gereken bütün çalışmaları yapmaktayız. Bu konuda personelimize gerekli eğitimleri vererek müşteri memnuniyetini sağlamak için onların da gereken hassasiyeti göstermelerini sağlıyoruz. Bir müşterimiz dahi gerçekleştirdiğimiz hizmetten memnun kalmadıysa o müşterinin memnuniyetini kazanmak bizim için her şeyden daha önemli olacaktır. Firmamız Blowtherm kombi servisi olarak müşterimizin memnuniyetini sağlamak adına, hoşnut kalmadığı tamir veya bakım işlemini yeniden gerçekleştirerek müşterimizin memnuniyetini kazanmak için çabalamaktayız. Müşterimiz talep ederse yapılan işlemin iadesi gerçekleştirilerek müşterimizin mağduriyetini gidermek için sonuna kadar gayret etmekteyiz.

Dürüst Hizmet Anlayışı

Zaman zaman kombilerin arızalanan parçalarının tamiri mümkün olmayabiliyor ve bu durumda o parçanın değişiminin yapılması gerekebilmektedir. Piyasada bazı firmalar kombinin arızalanan parçasını çıkma parçalarla değiştirerek sizden sıfır parça ücreti alabilmektedir. Ya da tamiri mümkün olan bir parçayı değiştirerek sizden daha yüksek bir ücret almanın peşine düşmektedir. Bu tür oyunlara tenezzül etmeyen Blowtherm kombi servisi firmamız olması gereken işlem neyse sadece onu gerçekleştirerek yapmamış olduğu bir hizmet için fazladan para isteme gibi küçük hesapların peşinden gitmemektedir. Yıllardır bize güvenen müşterilerimiz de bu işi ne kadar dürüst bir şekilde gerçekleştirdiğimizin kanıtıdır. Eğer dürüst ve güvenilir bir hizmet almak sizin için de önemliyse firmamızdan hizmet alma tecrübesini yaşamanızı öneririz.

Uygun Fiyat Garantisi

Kombiler arıza yapması durumunda sahibine büyük masraflar çıkarabilmektedir. Bu masraflar da aile bütçesinde uzun süre kapanmayan açıklara neden olabilmektedir. Bunun bilincinde olarak hareket eden Blowtherm kombi teknik servis firmamız müşterilerimizin kombilerinde oluşan arızaların giderilmesinde ortaya çıkan masrafın en az inmesi için çabalamaktadır. Ortaya çıkan arızanın onarımının mümkün olduğu durumlarda sizin onayınız dâhilinde arızalı parçanın onarımını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede onarım masrafı da ciddi oranda düşmektedir. Ancak arızalanan parçanın tamirinin mümkün olmadığı durumlarda gene sizin onayınız dâhilinde arızalı parçanın değişimi garantili bir şekilde en uygun fiyata yapılmaktadır. Firma olarak en büyük amacımız müşteri memnuniyeti olduğundan Blowtherm kombi servisi fiyatları konusunda olabilecek en uygun fiyatlarla müşterilerimize kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Siz de Blowtherm kombinizle ilgili sıkıntılarda uygun fiyata en kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Blowtherm Kombi Montaj Hizmetimiz

Kombi montajının oldukça önemli bir nokta olduğunu belirtmemiz gerek. Kombiler doğalgazla çalışan cihazlar olduğu için en ufak bir montaj hatası hayati tehlikelere yol açabilmektedir. Sağlam bir şekilde montajı yapılmayan kombilerin yerinden çıkması durumunda oluşabilecek gaz kaçakları da ciddi sıkıntılara sebep olabileceği için kombinizin montajını yaptırdığınız kişilerin işinin uzmanı olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz veya taşınmadan dolayı başka bir eve montajını yaptırmanız gereken Blowtherm kombilerinizin montaj işlemlerini firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara yaptırma fırsatına sahip olabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız montaj hizmetiyle kombinizin güvenli ve sağlam bir şekilde yerine montajının yapıldığından emin olabilirsiniz.

Blowtherm Kombinizin Bakımını İhmal Etmeyin

Blowtherm kombinizin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışması için senede bir defa mutlaka Blowtherm kombi bakımı yaptırmanızı önermekteyiz. Eğer mümkünse senede 2 defa gerçekleştireceğiniz Blowtherm kombi bakımı sizi oluşabilecek büyük masraflı arızalardan koruyacaktır. Kombinizin bakımı esnasında uzman personelimiz tarafından gerekli bütün kontrollerin yapıldığından emin olabilirsiniz. Sektör içinde bulunan dürüst olmayan servisler ne yazık ki Blowtherm kombi bakımı adı altında kombinizin sadece tozunu alarak sizden yüksek ücretler istemektedir. Firmamız kombi bakımını tamamen olması gibi gerçekleştirerek kombinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.

Geniş Servis Ağı

Firmamız uzun yıllar boyunca İstanbul genelinde birçok müşterisine sunmuş olduğu hizmetle sektörün önde gelen firmalarının arasına girmeyi başarmıştır. Firmamızdan aldığınız hizmetin kalitesinden kesinlikle memnun kalacağınızı belirtebiliriz. İstanbul’un neresinde olursanız olun bir telefonla hemen arıza kaydı açtırabilir ve çok hızlı bir şekilde geniş servis ağımız sayesinde kombinizdeki arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu da İstanbul Blowtherm kombi servisi olarak işimizi ne kadar iyi bir şekilde yaptığımızın bir göstergesidir. Siz de İstanbul bölgesinde kombi arızalarında veya kombinizin periyodik bakımının zamanı geldiğinde firmamızla iletişime geçerek hızlı ve sorunsuz bir şekilde kombinizin bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın