0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi

2237 kez okundu

Soğuklar başladığı zaman, Beykoz Kombi Servisi kategorisinde, kombiniz için en iyi bakım işlemlerini yaptırmalısınız. Kış aylarında kombinin bozulması kadar sıkıcı bir olay yoktur. Kış aylarında soğuğa bir saat bile dayanamazsınız. Bu nedenle, sizi yarı yolda bırakmayacak kombilere ihtiyacınız olacaktır. Bakımı yapılmayan kombiler, ikinci veya üçüncü senede farklı sesler çıkarmaya başlar. Suyu ısıtmaz ve petekler eskisi gibi ısınmaz. Yıllık bakımı yapılmayan kombiler, bir kaç yıl içerisinde ciddi arızalar vermeye başlar. Faturanızın kabarık gelmesi de başka bir sorundur. Her yıl düzenli kombi bakımının yapılması, kombinin verimli kullanılmasını sağlayacaktır.

 

Doğal gaz enerjisinin tehlikeli olması nedeniyle, her hangi bir gaz kaçağında önce 187’yi arayın. Bacalı kombilerin, hermatik kombilere çevrilmesi işlemi için de bizi arayabilirsiniz. Ayrıca oda termostatı taktırmak isterseniz, yine bizi arayabilirsiniz. Beykoz Kombi Servisi hizmetlerinde, öncelikle ısıtıcı bölüm testi yapılır. Kullanım suyu ve petek test edilir. Isınma gerçekleşmiyorsa, kombideki ısıtıcı parça değiştirilir. Baca fanı, elektronik kart ve diğer parçalar da test edilir. Arızalı olan kombi parçaları, hızlı bir şekilde değiştirilir. Yerinde bakım işlemlerini, ev sahibinin onayı ile birlikte gerçekleştiren servisimiz, dakikalar içerisinde bakım işlemini bitirmektedir.

 

Kombi hizmetinde profesyonel olan teknik servis elemanlarımız, yeni çıkan cihazların bakım işlemlerini de pratik bir şekilde yapmaktadır. Bütün kombi cihazlarını kolaylıkla tamir eden Beykoz Kombi Servisi ekibimiz, istediğiniz zaman çözüm üretmektedir. Kombinizin çok ısınması, su sızdırması veya gürültülü sesler çıkarması, servis hizmetini gerektirir. Bu gibi durumlarda, 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Zamanında ve pratik müdahale hizmetini, kısa zamanda gerçekleştiren ekiplerimiz, istediğiniz kaliteli kombi servis hizmetini sunmaktadır. Sertifikası olmayan kişilere kombinizi teslim etmek, ciddi arızaları beraberinde getirecektir.

 

Aradığınız özelliklere sahip olan teknik servis hizmetimiz, Beykoz halkına hizmet etmekten gurur duymaktadır. İlçenin neresinde olursanız olun, çabuk hareket eden teknik ekibimiz, hemen sizi bulacaktır. Beykoz kombi servisi hizmetlerinde, yerinde bakım hizmeti gerçekleştirilmektedir. Sizin izniniz olmadan bakım ve yedek parça işlemi gerçekleştirmeyen ekiplerimiz, ekip ruhu ile hareket etmektedir. Herkes yapacağı işi bildiği için, servis hizmeti esnasında kargaşa yaşanmamaktadır. Beykoz kombi servisi hizmetiyle, iş dünyanız ve günlük hayat akışınız, sekteye uğramaz. Özellikle kış aylarında hızlı ve pratik müdahale ile soğukta kalmamanız için, en etkili hizmet programları uygulamaktayız.

 

Kombi Arızaları

 

Günlük yaşantımızın en önemli cihazlarından biri olan kombiler, arızalandığı zaman, büyük sıkıntılar yaşayabiliriz. İster gece olsun, ister gündüz olsun, bu önemli cihazların tamiri için bizi arayabilirsiniz. Mesai kavramı dışında hareket eden firmamız, istediğiniz hizmet anlayışını sunmaktadır. Beykoz kombi arıza, kombi markaları konusunda uzmandır ve pratik çözüm uzmanı olarak karşınıza çıkmaktadır. Kombi servisi hizmetlerinde, güncel çözümlerin yanı sıra, yeni çıkan çözümleri de takip ediyoruz. Hızlı ve pratik çalışma yöntemlerimizi, her geçen gün geliştiriyoruz. Bütün servis hizmetlerinde, sorunu tamamen çözmek için, en etkili çözüm yöntemlerini tercih ediyoruz. Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli konudur.

 

Kombi Tamiri

 

Dondurucu kış soğukları, kombisiz geçmez. Kış aylarında ısınmak, en önemli ihtiyaçlardandır. Bu nedenle, kombi tamiri işlemlerini ihmal etmemek çok önemli bir konudur. Beykoz kombi tamiri işlemlerinde, istediğiniz başarıyı yakalamak istiyorsanız, yapmanız gereken, bu konuda kendini ispatlamış olan şirketimizi tercih etmektir. Gerek yedek parça olsun ve gerekse başarılı kombi hizmeti olsun, istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Garantili bakım hizmetiyle, kombi cihazı problemlerinizi, güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. İstediğiniz mükemmel çözümü bizde bulabilirsiniz.

 

Acil Kombi

 

Kar yağışlı ve ayazlı kış gecelerinde, aniden kombiniz bozulduğu zaman, hemen çaresini ararsınız. Acil olarak gelebilecek bir servis istersiniz. Servisimiz, günün her saatinde, ailenizin soğuktan üşümemesi için, hemen müdahale etmektedir. Günün her saatinde, etkili müdahale hizmetiyle, ekonomik fiyatlarla çalışan ekiplerimiz, Beykoz acil kombi servisi kategorisinde, kombi probleminizi tamamen çözmektedir. Kombiler doğalgaz ile çalıştığı için, bakım ve onarım işlemleri ihmal edilmemelidir. Aksi halde, ciddi sonuçlar doğabilir. Bu nedenle, acil olarak bizi arayabilirsiniz. Evinize en kısa zamanda gelebilen servisimiz, etkili çözümler sunmaktadır.

 

Petek Temizliği

 

Doğalgaza gelen zamlardan kurtulmanın en pratik yolu, petekleri düzenli temizlemektir. Kombi bakımı kadar, petek temizleme işlemi de, doğalgaz faturalarının düşmesinde etkilidir. Peteklerin içerisindeki pis suyun değişmesi ve biriken tortuların özel makinelerle temizlenmesi, kombinizin düşük derecede petekleri ısıtmasında etkili olacaktır. Beykoz kombi petek temizliği işlemleriyle, aynı zamanda kombinizin ömrünü de uzatırsınız. Cihazın orta kısmındaki ısıtıcı kısım, kararan ve tortulanan suyun etkisiyle tıkanmaya başlar. Belli bir süre sonra temizlenmesi gerekir. Temizlenemeyen ısıtıcı kısımlar, değiştirilmesi gerekir. Sonuç olarak, yıllık düzenli bakım, kombinizin ve peteklerin ömrünü uzatacaktır. Bütün peteklerin temizliğini yapan çalışanlarımız, istediğiniz mükemmel temizliği gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak, düşük dereceyle, etkili ısınmayı elde edeceksiniz.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

 

Kombi cihazınızın ömrünü uzatan petek temizliği, tesisat temizliği ile daha mükemmel olacaktır. Tesisatın patlaması ve tıkanması durumunda, hemen bizi arayabilirsiniz. Beykoz doğalgaz tesisat tamiri işlemlerinde, profesyonel olan çalışanlarımız, hemen duruma müdahale ederek, tesisatınızın eskisi gibi mükemmel özelliklere sahip olmasını sağlayacaktır. Etkili çözüm ortağınız olan konunun uzmanı servis elemanlarımız, güvenli tamir ve bakım işlemleriyle, kombi gibi önemli cihazları, verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

 

Bir teknik servisten ne beklersiniz? Etkili, güvenli hizmet, etkili çözüm, zamanında müdahale ve uygun fiyat, teknik servis hizmetimizin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Beykoz kombi servisi olarak, sertifikalı ve tecrübeli eleman kadromuzla, güvenilir hizmet sunuyoruz. Tamir ve bakım işlemlerinde gözünüz arkada kalmasın. Yedek parçalarımız bir yıl garantili ve kombi bakımı da garantilidir. Müşteri memnuniyeti ile hizmet veren şirketimiz, bir teknik serviste aradığınız bütün özelliklere sahiptir.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

İnsanlar için icat edilmiş cihazlar içerisinde, kış ayları için en önemli cihaz kombi cihazıdır. Bu cihazın bakım ve onarımı ihmal edilmemelidir. Aksi halde, ciddi sonuçları beraberinde getirebilir. Isıtıcı kısım, petekler, bacalar ve elektronik bölümler, her zaman için bakımlı olmalıdır. Bunun için, senelik bakımın ihmal edilmemesi gerekir. Parça kontrolü ve petek temizliği, senelik düzenli yapılmalıdır. Doğalgazla çalışan bu cihazların bakımının ertelenmesi, ciddi sonuçları beraberinde getirebilir. Bu konuda tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla çalışan ekiplerimiz, işi bilmeyenleri veya tecrübesi olmayanları, ekibe almamaktadır. Beykoz Kombi Bakımı konusunda profesyonel olan firmamız, mükemmel çözüm ortağınızdır. Kış aylarının bu önemli cihazı için, her zaman tecrübeli servis elemanlarını tercih etmelisiniz.

 

Tüm Beykoz Mahallelerine Servis Kolaylığı

 

Servis hizmetinde, etkili ve kolay hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımız, Beykoz mahallesini karış karış bilmektedir. Bizi aramanızdan kısa bir süre sonra adresinize ulaşabiliriz. Yerinde bakım ile cihazı yerinden sökmeden tamir ve bakımını gerçekleştirmekteyiz. Sizin onayınız olmadan bakım işlemi yapmıyoruz. Müşteri memnuniyetini baz alan firmamız, müşteri ile diyaloğu düzgün, iş ahlakına sahip elemanlarla çalışmaktadır. Zamanında müdahale ile hızlı ve pratik çalışan ekiplerimiz, Beykoz kombi bakımı konusunda, istediğiniz özelliklere sahiptir. Kısa zamanda çözüm ortağınız olan firma elemanlarımız, başarılı ve etkili çözüm yöntemleriyle hizmet vermektedir.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın