0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Beşyüzevler Kombi Servisi

198 kez okundu


Beşyüzevler Kombi Servisi

Kombi arızaları, kombi bakımı ve yedek parça temini yapan ve bunu güler yüzlü ekibi ile gerçekleştiren Beşyüzevler kombi servisi günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezinde bulunan elemanlar ile görüşen kombi sahipleri kombilerinin sorunları hakkında gereken tüm bilgiyi verdikten sonra servis elemanları ile gerekli görüşmeler yapılmaktadır. Belirlenen zaman dilimleri sonrasında servis aracını hazırlayan ekip kombilerin sorunları tamamen ortadan kaldırmak adına hemen adreslere ulaşmaktadırlar.  Servis saati kombi sahiplerine uygun şekilde ayarlanmakta ve onların evlerinde oldukları zamanlara uygun şekilde randevular verilmektedir.

Kombilerin yıllarca kullanılabilmesi adına bakımların ne kadar önemli olduğunu her fırsata anlatan Beşyüzevler kombi bakımı kaliteli ekipmanları kullanarak kombinin ihtiyacı olan tüm bakımı gerçekleştirmektedir. Kombi bakımını yalnız temizlik yapmak olarak algılayan kullanıcılar servis geldiğinde ve kombinin su sızdırmazlık durumuna, sıcak su ve kalorifer yanma durumuna bakmaktadır. Yanı sıra bacı fanı kontrol etmekte ve kalorifer dönüş hakkındaki filtrelerinde de temizliğini fan ile birlikte gerçekleştirmektedir.

Kombi veriminin artmasının yanı sıra tasarrufta sunan bakımların uygun fiyatları ve hissedilir oranlardaki dönüşleri kullanıcıların hiç tereddüt etmeden yaptırmalarını sağlamaktadır. Bakımlar gibi tamir hizmetlerinde de özenle çalışan Beşyüzevler kombi tamiri kullanıcılardan gereken bilgileri alıp arızanın nasıl olduğuna ve sebebine odaklanmaktadırlar. Sonrasında ilk olarak elektrik akımını kontrol edip kombiye elektrik gidip gitmediğini kontrol etmektedirler. İncelen anakart devresi sonrasında fark edilen bir tıkanma söz konusu var ise işinde uzman ekip elemanları doğru ekipmanlar ile müdahaleyi yapmaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılan kombilerde çok az rastlanacak sorunlar karşısında garantileri bulunan kombilerin tamirleri de garanti kapsamında yapılmaktadır.

Arızaların önüne geçerek tamir işlemlerinden kurtaracak olan bir diğer nokta da petek temizliği olmaktadır. Aynı şekilde özellikle kış aylarında artan doğalgaz faturalarının düşürülmesinde de etkili olan temizlik doğru kimyasallar kullanılarak mekânlara zarar vermeden Beşyüzevler petek temizleme elemanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her açıdan avantaj sunan, müşterilerinin her an yanında olup menfaatlerini düşünen servis tüm hizmetler karşısında verdiği fiyat teklifleriyle de bütçelerin zorlanmadan ve yeni kombi alınmasına sebebiyet verecek durumların olmaması adına özenle çalışmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın