0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

2013 kez okundu

 

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz kalite hizmetten ötürü, diğer firmalar arasında en çok tercih edilen marka haline gelmiş bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını sizin ilgi ve alakalarınız ile alarak bu sektörde kendimizi üst sıralara taşımayı başardık. Beko kombi servisi olarak uzman kadromuzla zorlu yollardan geçip üst sıralara çıkmamıza destek veren, yıllardır bizi tercih edip bizden vazgeçmeyen siz müşterilerimize de bu konuda teşekkürü bir borç biliriz. Kurmuş olduğumuz düzen ile ayakları yere basan profesyonel bir kadroyla hizmetine devam eden Beko kombi servisimiz hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Bu ekip ile yıllardır birlikte çalıştık ve sizinde bu ekibe dâhil olmanız yolunda çalışmalarımıza hız kazandırmaktayız. Beko kombi servisi ürünlerinizi her zaman tereddüt dahi etmeden bizlere güvenerek teslim etmeniz bizler için gurur vericidir. Bizler de her daim sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden gelenin fazlasını göstererek çalışmalarımızı sürdürdük ve siz müşterilerimize daha kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ettik.

Neden Beko Kombi Servisi Tercih Ediliyor?

Yaygın olan İstanbul beko kombi servisi hizmetimiz ve profesyonel ekibimiz ile donanımlı araçlarımızla birlikte farklı noktalara en kısa sürede ulaşıp hizmet veren firmayız. 1 yıl boyuna almış olduğunuz ürünlerin parça ve beko kombi teknik servisi ekibimizin işçilik garantisini vererek, karşılıklı güven çerçevesinde çıktığımız bu yolda müşterilerimizle hiçbir sorun yaşamadık. İstanbul beko kombi servisi olarak sürekli eğitim alan ve kendini yenileyen profesyonel kadromuz ile güler yüzlü çağrı merkezi ekibimiz sayesinde, yaşamış olduğunuz sorunları kendi sorunlarımız bilip siz müşterilerimizle en yakından ilgilenmeye gayret gösterdik. Diğer firmalar tatil yaparlarken bizler beko kombi bakımı servisi olarak sizin sorunlarını gidermek adına her daim yanınızda bulunarak hizmetimizi sürdürmeye devam ettik.

Yaşamış olduğunuz veya yaşayabileceğiniz problemlerle ilgili olarak beko özel kombi servisi ekibimiz ile sizleri bilgilendirmek ve öğrenmek istediklerinizi iletmek için platform aracılığı ile karşınıza çıkmaktayız. Gün geçtikçe nüfusu artan beko kombi bakımı servisi ekibimiz ve uzman kadromuz, işini severek yapma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi çerçevesinde diğer firmalarla rekabetini de artırıp rekabet ortamını da kızıştırmaktadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte standartlar yükseliyor ve müşterilerimizin bizden beklentileri de aynı doğrultuda artıyor. Müşterilerimizin bizden beklerini karşılamak için beko kombi bakımı servisi olarak en iyi şekilde çalışıp görevimizi yerine getiriyoruz.

Ekibimiz de yer alan beko kombi tamiri ekibimizin özenle çalışması ve bu bilinçle hareket ederek sizlere hizmet sunması için her zaman hizmetinize hazır bulunmaktadır. Karşınıza çıkan problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturarak siz müşterilerimizin bizlerden beklediği huzur ve mutluluğu yaşatmaktadır. Bizden almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşadığınız beko kombi arızalarının tekrarlanmaması için profesyonel ekibimizle en iyi şekilde hizmet vermekte ve vazgeçilmezliğimizi korumaktayız.

Beko Kombi Arızlarından Servis Çağırmadan Arızayı Giderebilir miyim?

Beko markalı ürünlerinizde yaşamış olduğunuz problemler karşısında müşterilerimizin bazıları servis çağırmak ister bazıları ise kendileri çözüm bulmak ister. Beko kombi arızlarında her arıza durumu çerçevesinde servisi aramak zorunda değilsiniz. Siz müşterilerimizin de çözebileceği arızlar mevcuttur. Bu konuda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz veya uzman ekibimizle iletişim kurup çözümü telefon üzerinden bulabilirsiniz. Örneğin; kombiniz arızalandı ve sıcak veya soğuk su konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Öncelikle peteklerinize bakmalı ve sınıp ısınmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer peteklerde ısınma yoksa daha sonra ocağınıza bakıp doğalgazın olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ocağınızda da sorun varsa doğalgaz gelmiyorsa, bilin ki dairenize doğalgaz gelmemektedir. Dış kapınızdaki doğalgaz vanasına bakıp, vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Açık değilse açıp ocağınızı tekrar kontrol etmelisiniz. Eğer yine doğalgaz gelmiyorsa faturanızla alakalı olabilir veya bağlı bulunduğunuz bölgede genel bir çalışma olabilir. Bu konudaki desteği de doğalgaz firmasından almanız gerekecektir.

İkinci ihtimal olarak da ocağınıza doğalgaz geliyor fakat kombinizde herhangi bir çalışma yoksa tamamen kombini ile ilgili bir sorun var demektedir. Bu durumda da diğer kombilerde olduğu gibi su olmadan kombilerin çalışması mümkün olmayacaktır. Kombinizin su barına bakarak kombiniz bar derecesini kontrol etmelisiniz. Bar değeri düşük olduğunda yükseltmelisiniz, yüksek olduğunda ise hemen evinizin içerisindeki kaloriferin havasını alarak bar derecesini düşürmelisiniz. Bu işlemleri yerine getirdikten sonra bar derecesinde herhangi bir değişim gözleyemediyseniz geriye yapılacak son bir işlem kalıyor. O da kombi cihazınızı resetleyip beklemek.

Beko kombiyi resetleme işlemi her zaman işe yaramaktadır. Fakat yukarıda da belirttiğimiz sorunlarla karşılaştığınızda kesinlikle hemen resetleme eğilimine gitmeden öncelik olarak sıraladığımız adımları takip etmeli, bu adımlar doğrultusunda bir sonuç elde edemezseniz kombinizi resetleme işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Kombinizi resetlediğiniz halde yine de probleminiz devam ediyorsa, kombiniz ile ilgili bir parçadan kaynaklı olabilir. Bu durumda da resetleme işlemini birkaç kere denemelisiniz eğer yine de sonuç değişmezse kombiniz içindeki parçalardan olabileceği ihtimali üzerine firmamızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Adresinize kadar gelen servisimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra sorunu çok çabuk bir şekilde bulup arızanın çözümü için gerekli önlemi alacaktır. Eğer parça değişimi gerekiyorsa, gerekli parçayı değiştirerek sizleri bu konuda bilgilendireceklerdir. Evinize gelen servis hizmetiyle alakalı olarak beko kombi servisi fiyatları kombinizin garanti kapsamında olup olmamasına göre yansıtılır. Eğer kombiniz garanti kapsamında ise değiştirilen parçalar ücretsiz olarak değiştirilecek ve bunun bilgisi size aktarılacaktır. Kombiniz garanti kapsamında değilse, beko kombi servis fiyatlarını belirlerken ekibimiz bütçenizi zorlamadan en uygun fiyatlandırmayı yaparak sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışacaktır.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın