0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi

1301 kez okundu

Sektörde uzun yılardır faaliyet gösteren firma olarak kombi konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerin verilmesinde aktif rol oynamaktadır. Gerek dönemsel bakımları gerekse arıza sonucu gerekli olan acil baxi kombi servisi açısından hizmet verilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır bir şekilde personel yeterliliğine sahip olunmaktadır. Kombilerinizin bakımı, arıza tespiti, petek temizliği, tamir ve benzeri konularda kombi servisimizden hizmet talep edebilmeniz sağlanmaktadır. Üstün kalite standartlarında gerçekleştirilen çalışmalarımız, %100 müşteri memnuniyetine odaklı olarak gerçekleştirilmektedir. Hem personellerin çalışmalar için profesyonelleşmesi hem de müşteri ilişkileri kapsamında başarılı olmaları için özel olarak yetiştirilmektedir. Daha iyi hizmet kalitesi için her geçen gün teknolojiye ayak uydurabilen pozisyonda revize olunmaktadır.

Kombi servislerinin üzerine tüm sektörlerde olduğu gibi ciddi anlamda görevler düşmektedir. Bu konuda kullanıcılarında kombi servisi açısından yapılan firma tercihi de altı çizilir bir konumda vurgulanmaktadır. Çalışmalarını profesyonel olarak gerçekleştirmeyen ve yüksek rakamlarda fiyat belirleyen firmaların seçilmesi kullanıcıların her türlü mağdur olmasına neden olmaktadır. Tüm bu durumların düşünülerek güven verebilecek firmaların seçilmesi avantaj oluşturmaktadır.

Baxi Kombi Bakımı

Yıllık olarak düzenli bir şekilde yapılması gereken bir işlem olarak kombi bakımı aksatılmaması gereken bir durum olmaktadır. Satın aldığınız kombilerinizin periyodik bakımlarının ihmal edilmemesi maddi ve manevi olarak olumlu sonuçlar ile dönüş yapmaktadır. Yılda en az 1 kez yapılması gereken baxi kombi bakımı daha uzun ömürlü kombilere sahip olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda olası problemlerin erken teşhisi ile arıza yaratmadan ortadan kaldırılmasına fayda sağlar. Diğer taraftan kış mevsimlerinde daha zorlu hava koşulları sebebi ile aniden arızaların baş göstermesi, evlerinizde veya iş yerlerinizde mağdur olmanıza neden olabilmektedir. Bu tarz sorunlar ile baş etmek zorunda kalınmaması için bakım zamanın sonbahar aylarına denk getirilmesi olumlu etkiler sunar. Garanti süresini doldurmuş kombileriniz içinde bakım yaptırmanız halinde 1 yıllık garanti süresi verilmektedir. Tekrar ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanılmasına olanak tanınır. Kombi bakımlarınızı ihmal etmemeniz ciddi arızaların önünü keserek uzun yıllar verimli biçimde kullanmanıza imkân tanır.

Kombi bakımının önemini vurgulamak adına daha açıklayıcı olmak gerekirse; kullanıcılarımızın mağdur olmaması ve ciddi anlamda maddi bir bedel ödeyerek alınan kombilerin gerek bakımlarının ihmal edilmesi gerekse yanlış firma seçilmesi sonucu yenisini almak sorununa yol açabilmektedir. Yine rutin kombi bakımlarının yaptırılmaması ve temizlenmemesi sonucu kombilerin veriminin düşmesine neden olmaktadır. Verimsiz çalışan kombiler hem ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz kalmakta hem de yüksek faturalar ödemenize sebep oluşturmaktadır. Gereksiz yere istediğiniz verimi alamadığınız halde boşu boşuna kabarık faturalara servet yatırmanızdan ziyade kombi bakımlarını yaptırmanız çok daha faydalı ve tatmin edici sonuçlara imza atmaktadır. Tüm bu durumların ciddiye alınarak uzun ömürlü ve verimli kombilere sahip olmanız için kombilerinizin zamanla veriminin düşeceği ve bakımlarının yapılması gerektiğini vurgulamakta fayda görülmektedir.

Baxi Kombi Bakımı Yapılırken Gerçekleştirilen Aşamalar

·         Bakımı yapılacak kombinin içerisinde biriken kirli suyun temizlenmesi için boşaltımı yapılır.

·         İçeriğinde kir ve tozların temizlenmesi amacıyla yanma odası sökülüp işlem gerçekleştirilmektedir.

·         Kalorifer dönüş filtresi içinde temizlik gerekmektedir. Aynı şekilde sökülüp temizliği yapılır.

·         0.75 Mbar ve üzerinde olması gereken değer kontrol edilir. 0.75 Mbar altında ise bu değer ulaşana kadar hava basılması gerçekleştirilir.

·         Gözeneklerin temizlenmesi için tel fırça kullanılmaktadır. Brülör sökülüp temizlik yapılır.

·         Gaz ayarları kontrol edilerek, gaz sızdırma ve sızdırmama bilgisi için kombiler testten geçirilmektedir.

·         Kombilerin tepeden tırnağa arıza ve verimsizlik yapabilecek durumları için toz ve kirlerinin temizliği yapılmaktadır.

·         Temizlenip kontrol edilmesi için sökülen kombi parçalarının profesyonel personeller tarafından tek tek toplanması ve boşaltılan kirli suyun yerine temiz suyun doldurulması gerçekleştirilir.

·         Son olarak kombi kullanıcıları ile birlikte genel kontrolden geçirilerek yeni alınmış gibi verimli ve sorunsuz çalışan kombileriniz teslim edilir.

Baxi Kombi Tamiri

Mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre değişen ısıtma, soğutma ve sıcak su konularında hizmet sunan baxi kombiler, kullanım avantajı ve verimliliği bakımından yoğun olarak tercih edilen bir ürün olmaktadır. Kaliteli markaların tercihinin yanı sıra sektörde lider olan servis firmaları da en az kombiler kadar önem arz eder. Bu nedenle kombileriniz için bakım, tamir, petek temizliği, arıza tespiti ve benzeri durumlarda hizmet aldığınız baxi kombi servisleri arasından güvenilir firmaların tercih edilmesi de önerilmektedir. Kaliteli hizmet sunar kombi servis firmaları tercih edilmesi halinde hem uygun fiyatlara hizmet almanız hem de aldığınız hizmetin yıl boyunca kombilerinizin verimli bir şekilde çalışmasında etki etmektedir. Kombi tamirinde işlem gerektiren arızalar bazen ciddi boyutlarda olabilmektedir. Bu durumun genel nedeni yıllık bakımlarının aksatılmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumlar için yerinde tamir yapılabildiği gibi baxi kombi servisleri tarafından baxi kombi tamiri yapılabilmesi için sökülüp götürülmesi gerebilir. Sadece parça değişimi ile giderilebilecek arızalar için kullanıcıya gerekli bilgilerin aktarılması ve onayının alınması durumunda tamir gerçekleştirilmektedir.

Acil Baxi Kombi Servisi

Ev veya iş yerlerinde kombi arızalarının yaşanması ciddi anlamda olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Özellikle kış mevsiminde ısıtma ve sıcak su ihtiyacına cevap veren kombilerin arızalanması iş yerlerinde motivasyonun düşmesi ve işlerin aksamasına neden olmaktadır. Evlerde de misafirlerin gelecek olması veya evde küçük yaşta çocukların olması olumsuz durumlara sebebiyet vermektedir. Bu durumda ev ve işyerlerinde kombi arızası ile karşılaşmanız durumunda saatin kaç olduğu önem arz etmeksizin hazır acil kombi servisi ekipleri ile en kısa sürede çözüm oluşturulmaktadır. Bazı arızalarda problemin çözülmesi için kombilerin sökülerek servislerde tamirinin yapılması gerekebilmektedir. Bu durumlarda da müşteri memnuniyetinin baz alınarak en kısa sürede en iyi şekilde kombi tamiri yapılmaktadır. İşinin sorumluluklarının bilincinde personeller ve sektörün öncü firmaları arasında yer alan yapımız ile son derece memnun kalacağınız kombi hizmetleri üstün kalitede tamamlanmaktadır.

Neden Biz?

Kombi bakımları, kombi tamirleri ve her türlü gerek duyulan kombi işlemleri için müşteriler ile birebir iletişime geçilerek yapılacak olan tüm çalışmalar için onay alınmaktadır. Özellikle söküm ve parça değişimlerinde kullanıcı yetkisinin sağlanması oluşabilecek problemlerin önüne geçilerek müşteri memnuniyeti açısından da pozitif bir feedback sunmaktadır. İletişimin her boyutta sağlıklı kurulması uzun vadede kazanımlar elde edilmesini vaat etmektedir. Bu nedenle müşteriler veya kullanıcılar ile güven oluşturulması hem daha sağlıklı bir iletişimin kurulması hem de işlemlerin olumlu olarak gerçekleştirilmesinde etkili olmaktadır. Bu ölçüde baxi kombi servisi olarak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tek tek elekten geçirilmektedir. En büyük yatırımın müşteriye yapıldığının önemi bilinerek son derece profesyonel hareket edilmektedir.

Bünyemizdeki personellerin titiz bir eğitim sürecinden geçirilerek gerek işinde gerekse kullanıcılar ile iletişimde en üst seviyede kaliteye ulaşılması için yeterli konuma getirilmektedir. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi için gerçekleşen teknoloji gelişmelerden faydalanılarak daha kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşabilme amacı güdülmektedir. Aynı şekilde zamandan tasarruf edilmesinin yanı sıra uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Müşteri odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirilirken en uygun fiyatın verilmesi için son derece titiz davranılır. Böylece karşılıklı olarak memnun edici çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın