0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Viessmann Kombi Servisi

149 kez okundu

Isınma teknolojileri arasında yer alan kombiler günümüzde en fazla tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor tercih edilirliğinde etkili olmaktadır. Ev iş yerlerinde ısınma sıcak bir ortam sunması ve bunu sunarken zahmet gerektirmemesi bireylere bireysel ısınma özgülüğü tanımaktadır. Aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da karşılıyor olması kombilerin niteliğini arttırmaktadır. Müşterilerin beğenisini kazanan kombiler için gerekli olan hizmetler Başakşehir Viessmann kombi servisi olarak tarafımızdan sağlanmaktadır. Bakım ve onarım hizmetleri donanımlı araçlarımız, işinin ehli çalışanlarımız ve yeterli araç gereçlerimiz ile zamanında ve uygun fiyat kapsamında sunulmaktadır.

Kombi Bakımı ve Arıza Tespiti Nasıl Yapılır?

Kombi bakımları yılda bir kez kış aylarına girmeden önce yapılması gereken önemli ve rutin bir işlem olmaktadır. Kış aylarında yoğun olarak kullanılan ve yokluğu birçok aksaklığa neden olacak kombilerin verimli çalışmaları için hazırlanmaları fayda saplamaktadır. Tesisat içerinde işleve sahip tüm parçalarının temizlenmesi Başakşehir Viessmann kombi arıza ve bakım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilmektedir. Tesisat içindeki bölgelerin temizlenmesi ve herhangi bir arızaya sebep oluşturabilecek durumların var olup olmadığı tespit edilebilmektedir. Var ise onarımlar gerçekleştirilerek ciddi arızalara yol açabilecek pürüzlerin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Böylece müşterilerin can güvenliği sağlandığı gibi arıza durumları için planlarının alt üst olması gibi durumlarda söz konusu olmamaktadır.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarının sıcak bir ortam haline dönüşmesi için büyük önem taşıyan petekler kombilerin bu ısıyı dışarıya veren parçalarını oluşturmaktadır. Bu nedenle ısının verimli bir şekilde ortama yayılması ve gerek duyulan sıcaklığa kavuşulmasında payı büyüktür. Bu durumda verimli çalışabilmeleri ve gereksiz enerji tüketiminin engellenmesi için Başakşehir Viessmann kombi petek bakımı hizmeti özveri ile gerçekleştirilmektedir. Peteklerin tek tek hem de sökülmeden temizleme cihazı ile yıkanması sağlanırken ortamda hiçbir kirlenme durumu yaşanmamaktadır. Peteklerin içerisinde tortulaşmış pislikler petek kimyasalı ile temizlenerek verimli çalışma kapasitesi geri kazandırılmaktadır. Sıcak su kontrolü yapılarak peteklerin ısı ayarı denetlenmektedir. Kombi filtresi de temizlenerek peteklere temiz su ilavesi yapılarak kontrol gerçekleştirilmektedir. Temizlik ve kontrol çalışmaları sonrasında petek temizliği sonlandırılmaktadır.

Kombi Tamir Hizmeti

Kombilerin zamanla aşınan veya tahrip olan kısımları olabilmektedir. Bu parçaların yerine getirmesi gereken işlevlerin verimi düşüşe sebep olmaktadır. Kombi bakımları bu nedenle oldukça önem arz eden bir konuyu oluşturmaktadır. Zamanında yapılan bakım ve kontroller arızayı geciktirmekte ve verimli çalışan kombilere sahip olmayı sağlamaktadır. Kombi servis hizmetleri doğrultusunda Başakşehir Viessmann kombi tamiri çalışması da müşterilerin çağrı merkezlerimiz aracılığı ile oluşturduğu servis kaydı sonrasında gerçekleştirilmektedir. Tespit edilen arıza sonucu karar verilen tamir çözümü için parça değişimi gerektiği zamanlarda orijinal parçalar ile değişim ve onarımlar müşterinin isteği doğrultusunda yapılmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın