0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Başakşehir Vaillant Kombi Servisi

197 kez okundu

Ev ve iş yerlerinde sıcak su ihtiyacını karşılaması ve sıcak bir ortam sunması amacıyla kombi kullanımı son yıllarda büyük ölçüde artmıştır. Konforu ve rahatlığı ile dikkat çeken sistemde, yaktığın kadar ödeme avantajı bulunmaktadır. Ayrıca düzenli ve dengeli bir sıcaklık sunması değişen hava sıcaklıklarının etkisini azaltmaktadır. Böylece hastalıklara karşı bir önlem niteliğindedir. Kombiler bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç farklı sistemde üretilmektedir. Hermetik ve yoğuşmalı kombiler daha fazla tercih edilmektedir. Kombilerin montajından itibaren Başakşehir Vaillant kombi servisi olarak her türlü kombi hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz. Onlarca lkede yüzlerce şubelerimiz ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duymaktayız. Kullanmakta olduğunuz bacalı, yoğuşmalı veya hermetik kombilerin hepsi için montaj, bakım ve onarım hizmetleri tarafımızdan sunulmaktadır. 

Başakşehir Vaillant Kombi Petek Bakımı  

Kombilerin satın alımından sonra düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekli görülmektedir. Zamanla kirlenen, tozlanan ve birtakım maddelerin içerisindeki suyu kirletmesi nedenleri ile hem temizlenmesi hem de onarım gerektirecek durumlara mahal vermemesi için kontrol edilmesi gerekmektedir. Petek bakımı da bu bakım hizmeti içerisinde yerin almaktadır. Kış mevsiminde ihtiyaç duyulan peteklerin temizlenmesi sıcaklığın dışarıya verilmesinde oldukça etkilidir. Yıllık bakımların ihmal edilmemesi özenle belirtilmesi gereken bir husustur. Tüm bakım çalışmaları olmak üzere Başakşehir Vaillant kombi petek bakımı hizmeti seçkin personellerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız kapsamında gerçekleştirilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlemeler ışığında her geçen gün yenilenen kusursuz bir hizmet uygulanmaktadır. 

Başakşehir Vaillant Kombi Tamiri  

Yenliklere açık vie duruş sergileyen firmamız hem personellerimiz hem de müşterilerimiz açısından son derece kolaylık sağlayan adımlar atmaktan çekinmemektedir. Merkezi sistem kullanımı ile bilgisayar kontrollü bir sistem uygulamaktadır. Böylece zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Özel eğitim almış işinde deneyimli tekniker ve teknisyenlerimiz ile Başakşehir Vaillant kombi tamiri süresi olabildiğince kısa tutularak çalışmalarını tamamlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ile paralel çalışmalar sunmak, zamandan ve mekândan tasarruf sağlamak, orijinal parça kullanımı ile hizmetimizi garanti kapsamına almak ve uyun fiyat garantisi ile çalışmaları sürdürmek temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Kurumumuz içerisinde görev alan personellerimizin hepsi bir bütün olarak çalışmakta ve her biri zincirlerin halkalarını oluşturmaktadır. Böylece yapılan çalışmalar kolay ve azami sürede tamamlanmaktadır. 

Başakşehir Vaillant Kombi Arıza

7/24 hizmete açık hizmet anlayışımız ile servisimize ihtiyaç duyacağınız her an bir telefon mesafesinde bulunmaktayız. Ayrıca gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak el bilgisayarları servis bölümündeki teknikerlerimizde mevcut olmaktadır. Böylelikle Başakşehir Vaillant kombi arıza durumlarından müşterilerimizin kombilerinde yaşanan arıza durumları eksiksiz ve doğru bir şekilde anında merkeze iletilmektedir. Bir bütün olarak çalışmanın ve kolaylık ile arızalar minimum seviyede çözüme kavuşturulmaktadır. Doğru bir montaj, doğru bakım aşamaları, düzenli bakım kontrolleri ile onarım gerektiren noktaların tespiti, ciddi arızalara karşı önlemler ve daha fazlası servis hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Doğru tercih, profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti nitelikleri ile her daim hizmete açık ve hazır bulunulmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın