0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Başakşehir Petek Temizliği

269 kez okundu

Yaşam alanlarında kullanılan ürün ve hizmetler zamanla deforme olarak yenileşme sürecini zorunlu hale getirmektedir. Düzenli ve rutin yapılması gereken işlemler mevcut olmaktadır. Hemen her alanda bu durum söz konusu olmakla birlikte aynı zamanda kaliteli yaşam standartları için gerekli olmaktadır. Nasıl ki, kullandığımız ürünlerin kullanım alanı ve kullanım türüne göre zamansal değişiklikler doğrultusunda temizlenmesi gerekir; kombilerde bu kontrole ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda Başakşehir petek temizliği hizmeti içinde periyodik işlemler gereklidir. Eğitim, tecrübe ve müşteri ilişkileri konusunda uzman ekiplerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti üstün kalite kapsamında gerçekleştirmektedir.

Başakşehir Petek Temizliği Aşamaları

Petek temizliği yapılması istenilen müşterilerimizin kombileri öncelikle kontrol edilmektedir. Vana, petek, kombi ve tüm tesisatın bağlantı noktaları dikkatlice incelendikten sonra tamir gerektiren arızalar, kaçak veya deforme olmuş kısımlar var ise tespiti gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde Başakşehir petek temizliği işlemi için gerekli olan hortum ile giderin akıtılacağı bölüm seçilerek temizliğe başlanmaktadır. Zaman içinde ciddi anlamda tozlanan ve kireçlenen peteklerin temizliği yapılmaktadır. Peteklerin üst ve alt boru sistemlerinin temizlenmesi ile petek temizliği tamamlanmaktadır. Petek temizliği yapılması için öncelikle firma seçimi önem arz etmektedir. Uzun yıllar tecrübe kazanmış personellerimiz ile gerek petek temizliği konusunda gerekse doğru ekipman kullanımı ile sağlıklı bir çalışma sunulmaktadır. 

Başakşehir Petek Temizliği Düzenli Mi Olmalı?

Kombi ve petek temizliği hizmetlerinde düzenlilik öncelikli olarak bilinmesi gereken bir öneme sahiptir. Ürünün verimli çalışmadığı, arıza yaptığı ya da enerji kullanımında artış göstermesi gibi durumlar baş gösterdiğinde Başakşehir petek temizliği hizmetine başvurulması sakıncalı olmaktadır. Maddi hasarın yanı sıra can ve mal güvenliğinizin tehdit altına girmesi de söz konusu olabilmektedir. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurularak peteklerin yılda iki kez temizlenmesi oldukça faydalı olmaktadır. Özellikle sonbahar aylarında kış mevsiminin zorlu hava şartları düşünülerek temizliğin gerçekleştirilmesi ansızın gerçekleşecek arızaların önüne geçecektir. Ayrıca faturalarınızın kabarık gelmesi ya da enerjinin düşük gelmesi gereken verimin alınmamasına neden oluşturacaktır. Düzenli bakım ve temizlik işlemi ürününüzün uzun ömürlü olmasına ve istenilen verime ulaşılmasını sağlayacaktır. 

 

Başakşehir Petek Temizliği Avantajları

Öncelikle kombinizin veya tesisatınızın ömrünü uzatmaktadır. Böylece uzun yıllar memnun kalacağınız bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca maddi açıdan yakıt tasarrufu edeceğiniz bir kullanım imkânı sunmakta ve konforunuzdan ödün vermemenizi sağlamaktadır. Diğer açıdan Başakşehir petek temizliği peteklerin gürültüsüz çalışmasını ve kısa sürede ısınmasını sağlayarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. Mevsim şartlarının elverişsiz ve kötü olduğu durumlarda uzun saatler ulaşım sorunu yaşayarak arıza veya bakım hizmeti almakla uğraşmanızı engelleyerek her zaman rahat ve güvenli hissetmenize fayda etmektedir. Ayrıca erken tespitler ile oluşabilecek büyük arızaların önüne geçilmesi konusunda da son derece etkin rol oynamaktadır. 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın