0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Başakşehir Lynx Kombi Servisi

148 kez okundu

Kombilerin her türlü arıza, bakım veya tamir çalışmaları için uzun yıllar hizmet veren ve sektörde adından söz ettiren bir firma olarak güvenimizi müşterilerimizden almaktayız. Kaliteli çalışmalara imza atarak müşterilerimizin gönlünü kazanmak ve bu kazancı hiçbir zaman kaybetmemek adına her geçen gün yenilenen teknolojik faaliyetlere ayak uydurulmaktadır. Değişen dünyanın yenilenen ürünlerini temin eden Başakşehir Lynx kombi servisi hizmetlerini daha kısa zamanda ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ve kusursuz çalışmalar gerçekleştirme vizyonuna sahip olan faaliyet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini %100 oranında sabit kılma yolunda hizmetlerimizi sunmaktayız. Kombi servisi içerisinde yer alan kombi bakımlarını özenle gerçekleştirmekte ve müşterilerimiz gözetiminde cihazların kontrolünü yaparak onay alınması sağlanmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petekler kombilerin en önemli tesisat kombinasyonun oluşturmaktadır. Yaşam alanlarının ısınması için gereken sıcaklığı iletmek kombi petekleri aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu durumda kombi bakımı ve kombi petek temizliği oldukça önem arz etmektedir. Petek temizliği kapsamında Başakşehir Lynx kombi petek bakımı çalışma aşamalarında neler yapılır bahsetmek faydalı olacaktır.

Öncelikle petek temizliğinde petek kimyasalı ve cihaz yardımı gereklidir. Kombiye petek kimyasalı dediğimiz ilacın girmemesi için kombinin alt vanası kapatılmaktadır. Sonrasında gider olarak kullanılacak alan seçilerek banyoda havlupan olup olmadığı kontrol edilir. Muhtemelen vardır ve var olması halinde sökümü yapılarak cihazın tesisata bağlanması sağlanır. İlk olarak tazyikli su verimi yapılarak kalorifer içinde biriken pisliklerin atılması amaçlanır. Sonrasında bulunulan ortamın kirlenmesi söz konusu olmayan bir şekilde cihaza ilaç verilerek detaylı temizliğin yapılmasına geçilir. Böylece petekler ve borular tek tek yıkanarak peteklere dolan hava boşaltılmaktadır. Ardından kombi filtresi temizlenerek reglaj ayarı yapılmakta ve sıcak su kontrolü sağlanarak peteklere temiz su ilave edilmesi ile petek temizliği tamamlanmış olmaktadır.

Kombiden Tasarruf Etme Yolları

Rahatlığı ve konforu yadsınamaz bir ısınma sistemi olan kombiler, zaman zaman verim düşüklüğü yaşamakta veya arıza meydana getirebilmektedir. Bu durumların minimize edilmesi için yıllık bakım yaptırılması şiddetle önerilmektedir. Servis hizmetleri içerisinde Başakşehir Lynx kombi arıza ve bakım hizmetlerinin sunulması ile oluşabilecek ciddi arızaların da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Yaşadığınız alandaki diğer bireylerin can güvenliği güvence altına alınmış olmaktadır. Bakım için ayrılacak bütçenin daha büyük çaplı kayıplara yol açmaması için bakım önemlidir. Yine de belirli zamanlarda yaşanabilen kombi arızalarının giderilmesi için Başakşehir Lynx kombi tamir hizmeti uzman ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bakımların ertelenmesi ciddi arızalar olmadan öncede bütçenize zarar verecektir. Birlikte yaşadığınız ortamda peteklerin ısıtma problemi olduğu takdirde çocukların ve aile bireylerinin hastalanmasına neden olabilecektir. Bu aksaklıkların yaşanmaması temennisi ile kombi bakımların düzenli yaptırılması önerilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın