0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir İmmergas Kombi Servisi

242 kez okundu

Kombi servisleri ısınma ihtiyacını karşılayan kombilerin verimli çalışmaları için gerekli olan bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bakım hizmetleri içerisinde arıza, tamir ve petek temizliği gibi işlemler yer almaktadır. Alınacak hizmetin kaliteli olması ve daha öncesinde kaliteli bir kurumun tercih edilmesi son derece önem arz eden bir durumdur. Aksi takdirde müşterilerin mağdur olması, maddi ve manevi kayıplar yaşaması söz konusu olmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önem doğrultusunda Başakşehir immergas kombi servisi alanında hizmetler üstün kalite standartlarında sunulmaktadır. Müşterilerin memnun edilmesi kurumumuzun en hassas prensipleri arasında yer almakta ve kesinlikle taviz verilmesi söz konusu bile olmamaktadır. Maddi kazancın yanı sıra uzun vade de birlikte çalışmalar yürütülecek, tek seferlik değil daimî hizmet verilecek müşteriler kazanmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu nedenle güven veren bir kurum olarak hizmetlerimiz TSE onaylı olmakla birlikte garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Kombi Bakımı, Arıza ve Tamir Hizmetleri

Kombi tesisatında yer alan tüm parçaların gözden geçirilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir. Kombide yer alan ateşleme elektrotları zımparalanmalı ve tesisat filtresi sökülerek temizlenmesi gerekmektedir. Fan motorundaki fan temizlenmeli ve genleşme tankına hava basılması gerekiyor mu diye ölçüm yapılmalı ve gerekiyorsa Başakşehir İmmergas kombi arıza ve kombi bakımı hizmeti kapsamında gerçekleştirilmelidir. Brulör ve kombideki tesisat filtresi sökülerek temizlenmelidir. Kombinin kalori kapasite seviyesi kontrol edilerek gaz walfi üzerinden ayarlaması yapılmaktadır. Ayrıca kombinin yanma haznesi de çabuk tozlanan bir bölümü oluşturmaktadır ve biriken tozların temizlenmesi gerekmektedir. Bu kombi bakım aşamaları ışığında temizleme işlemleri tamamlanmaktadır. Karşılaşılan herhangi bir arıza durumunda Başakşehir İmmergas kombi tamir ve onarım çalışmaları gerçekleştirilerek verimli çalışan bir kombi için pürüzler ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca sıcak su akışı da gözden geçirilerek müşteri ile birlikte kontrol testi yapılarak çalışma sonlandırılmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliği petek kimyasalı ve temizleme cihazı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle tazyikli su basıncı uygulanarak tesisat içerisinde bulunan kaba pisliklerin dışarıya atılması sağlanmaktadır. Sonrasında petek kimyasalı dediğimiz ilaç tesisata katılmaktadır. Kombi içerisine ilaç kaçmaması için ise kombi alt vanası kapatılmaktadır. Cihaz ile petekler sökülmeden ve ortam kirlenmeden Başakşehir immergas kombi petek bakımı konusunda tek tek yıkanmaktadır. Peteklerin yanı sıra alt boru sistemleri ile üst boru sistemleri de yıkanmaktadır. Kombi filtresi temizlenerek tekrar yerine takılır ve peteklerin içine dolan hava boşaltılmaktadır. Peteklere ısı ayarı yapılarak kombilerin çalıştırılması ve kontrolü sağlanarak çalışma tamamlanmaktadır. Peteklerin içi kadar dış temizliği de önem arz etmektedir. Tozlanma oranı yüksek olması nedeni ile petek dış tozlarının temizlenmesi sağlık açısından yararlı olmaktadır. Özellikle astım ve benzeri rahatsızlıklar sahip bireyler var ise petek tozlarının temizlenmesi zorunlu hale gelmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın