0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Başakşehir ECA Kombi Servisi

192 kez okundu

Geçmişten günümüze kadar sürekli değişen yaşam standartları arasında mevsimsel değişiklikler nedeni ile ihtiyaç duyulan ısınma sistemleri bulunmaktadır. Yaygın olarak tercih edilen bir duruma gelen kombiler, son yıllarda kullanım oranı artmış ürünler arasında yerini almaktadır. Kombilerin satın alınmalarından itibaren işlev gören Başakşehir ECA kombi servisi hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Kombi servis hizmetleri birçok konuda ihtiyaç duyacağınız talepleri karşılamaktadır. Çalışmalarını kısa sürede tamamlaması bir yana; güler yüzlü hizmet anlayışı, teknik ve teknolojik açıdan üstün donanımları, profesyonel hizmet sunma politikası ile montaj, bakım, arıza ve tamir alanlarında uzman ekiplerle kesin çözümlere odaklanmaktadır. Ürünlerinizin ve canınızın emniyeti açısından güvenilir bir firma olarak tercihiniz olmak temel hedefimizdir.

Başakşehir ECA Kombi Petek Bakımı 

Kombilerinizin kullanım ömrünü uzatmak aynı kombi ile yıllarınızı geçirmek istiyorsanız yıllık bakımlarını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Geçen yıl bakım yaptırmadım; ancak bir sorun çıkmadı diye düşünebilirsiniz, ancak ansızın bir arıza meydana geldiğinde bu arıza yeni bir kombi fiyatına mal olabilmektedir. Bu nedenle düzenli kombi bakımı avantaj sağlayacaktır. Ayrıca kış aylarının ürkütücü soğuklarında gelecek faturaların rakamlarından korkmanız yerine düzenli bakım yaptırarak Başakşehir ECA kombi petek bakımı ile tasarruf edebilirsiniz. Zamanında yapılan bakım maksimum seviyede verimli çalışan bir kombi ve tasarruflu yakıt tüketimi sağlayacaktır. Aynı zamanda oluşması muhtemel arızalara yol açacak noktalar tespit edilip revize edildiği takdirde, ev ve iş yerlerinizde güvenli bir ortam meydana gelecektir. 

Başakşehir ECA Kombi Tamiri 

Kombilerinizde meydana gelecek çeşitle arıza durumlarında haftanın her günü ve saati arayabileceğiniz çağrı merkezlerimiz ile kısa sürede çözüm odaklı alışmalar planlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önem doğrultusunda tecrübeli ekip ve geniş araç gereç yelpazesi ile Başakşehir ECA kombi tamiri profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Başarılı çalışmalara imza atarak geniş bir müşteri portföyüne ulaşmak, çalışmalarımızı daha ileriye taşımaktadır. Ekiplerimiz kombi servis hizmetleri konusunda son derece deneyimli ve titiz olmakla birlikte çalışma alanları için gerekli tüm belgelere de sahiptir. Sektörde öncü olduğumuz kadar uygun fiyat konusunda da liderliği elimizde tutmaktayız. Kaliteli bir hizmet, güler yüzlü personel ve uygun fiyat garantisi ile her zaman ideal çözünler üretilmektedir. 

Başakşehir ECA Kombi Arıza

Kombilerinizin bakımlarını ihmal ettiğinizde veya çeşitli nedenler ile ortaya çıkan arıza durumlarında servis hizmetimizden faydalanmanız kısa sürede verimli çalışan kombilerinizi geri kazanmanızı sağlayacaktır. Çağrı merkezlerimizle iletişime geçerek arıza bildirimi yapmanız ve servis kaydı almanız önem arz etmektedir. Kombilerin çalışmaması durumlarında Başakşehir ECA kombi arıza hizmeti tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Başlıca kombi arızaları: F0 (ısıtma devresinin düşük basınçta olması, F1 (aşırı ısınma), F3 (sıcaklık sensörü hatası), F4 (Reset gerektiren alev başlığı hatası), F5 (baca sensörü hatası) F6 (dış hava sensöründe meydana gelen hatalar) olarak belirlenmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın