0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Baymak Kombi Servisi

108 kez okundu

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor olmamız ve yarım asırlık bir firma geçmişimizin bulunması sunduğumuz hizmetin kalitesine işaret etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimler ile her geçen gün daha iyisi olmak için kurumsal birliğe önem vermekteyiz. Vizyonumuzu müşteri memnuniyeti üzerine kurarken, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ilk hedefimizi oluşturmaktadır. Zamanında ve hızlı kombi hizmetleri için Başakşehir Baymak kombi servisi pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü ve saati hizmet vermeye açıktır. Kombi servis hizmetlerine ne zaman ihtiyaç duyacağınızı belirlemek kolay olmamaktadır. Bu nedenle her daim hizmete açık olmaktayız. Gerektiğinde çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler üzerinden teknik destek almanıza imkân tanınmaktadır.

Başakşehir Baymak Kombi Bakım Aşamaları

Yıllık kombi bakımlarınızı yaptırmanız can güvenliğinizi güven altına almaktadır. Yaşam alanlarınızı konforlu hale getirmektedir. Bu nedenle kombi bakımı ve petek temizliği içerisinde yapılması gereken kontroller bulunmaktadır. Bar seviyesi gözden geçirilerek düşük olması halinde ayarlama yapılmaktadır. Devir daim pompası kontrol edilmekte anormal bir durum var ise düzeltilmektedir. Peteklerin yeterli ısı vermemesi gibi durumlar söz konusu ise Başakşehir Baymak kombi petek bakımı hizmet kapsamında iç ve dış temizlik yapılmaktadır. Kombi ateşleme müşürünün ve fan motorunun sökülerek temizlenmesi, alev haznesinin de aynı şekilde temizlenmesi işlemleri uygulanmaktadır. Ayrıca kombi havası da test edilmekte ve gerekli görülmesi halinde basınç uygulanmaktadır.

Başakşehir Baymak Kombi Tamiri

Teknolojik gelişmeler ile paralel hareket eden bir yapıya sahip olmanın verdiği avantajlar doğrultusunda hızlı ve kaliteli hizmet çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimde özverili ve titiz bir tavır sergileyerek karşılıklı güven ortamının oluşmasını arz etmekteyiz. Böylece Başakşehir Baymak kombi tamiri ve bakım hizmetlerinde profesyonel hizmetlerimizden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Sektörde bulunan korsan firmalara itibar etmemeniz için %100 orijinal parça değişimleri yaparak farklı garanti süreleri sunmaktayız. Çalışanlarımız kombi tamiri ve servis hizmetleri kapsamında son derece deneyimli olmanın yanı sıra gerekli belgelere de sahiptir. Ayrıca yeterli araç gereç stoku ile ihtiyaç duyduğunuz hizmet süresi minimize edilmektedir.

Başakşehir Baymak Kombi Arıza Durumları

Kullanmakta olduğunuz kombileriniz bazı durumlarda arıza sinyalleri vermektedir. Genellikle yıllık periyodik bakımları aksatıldığında arıza belirtileri kaçınılmazdır. Ciddi bir arızanın gerçekleşmesinin yanı sıra fark edemediğiniz arızalar da oluşabilmektedir. Bakımları ertelenen kombileriniz aynı tüketimi yapar, enerji tasarrufu olmaz ama ısı seviyesi düşük çalışır. Hatta bazen sıcaklığını hissetmediğiniz halde yüksek faturalar ile karşılaşırsınız. Diğer taraftan Başakşehir Baymak kombi arıza durumları için belirli arıza kodları bilinmektedir. Aşırı ısınma, sıcaklık ve baca sensörü hatası, alev başlığı hatası ve dış hava sensörü hatası gibi arızalar başlıca arıza durumlarını oluşturmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın