0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Baykan Kombi Servisi

87 kez okundu

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız kombilerinizde sıcak su yeterli olmuyor, kombi ateşleme yapmıyor, petekler ısınmıyor, su akıtma problemi var, su basılmıyor, sıcak şu aşırı derecede ısınıyor, basınç yükseliyor veya düşüyor, elektrik gelmiyor, devreye girmiyor ve benzeri durumlarla karşılaşmanız halinde Başakşehir Baykan kombi servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Servis hizmetlerimiz kapsamında tüm bu sorunlara çözüm oluşturulmaktadır. 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler kapsamında hizmet verilmektedir.

Kombilerden Tasarruf Etme Yolları

Kombilerinizden tasarruf edebilmeniz için yeterli ısıya sahip olunması önem arz etmektedir. Bu nedenle binanıza veya dairenize yoksa izolasyon yaptırmanız tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Dış ortamın soğukluğundan binalar etkilenmekte ve yapıların ısınması zorlaşmaktadır. İzolasyon bu nedenle tasarruf sağlamaktadır. Soğuk kış aylarında kombileri açıp kapatmamanız tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.  Daha az enerji kaybı olması için sık sık açıp kapatma işleminin yapılmaması gerekir. Düzenli kombi bakımınızı Başakşehir Baykan kombi arıza ve servis hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmesine özen gösterin. Kalorifer filtresinin düzenli bakımı ve temizliği de tasarruf açısından etkili olacaktır. Kullanılmayan odaların kapatılması tasarruf için oldukça etkili seçenekler arasında yer almaktadır. Tasarruf edebilmek için peteklerin çevresinin açık olmasından emin olun. Üstünü kapatmayınız. Kombi kullandığınız alanlarda cam ve kapılardan hava sızıntısını engelleyerek ortamın soğumamasını sağlamanız tasarruf için etkili yöntemler arasında yer almaktadır.

Kombi Petek Temizliği Aşamaları

İlk olarak kombilerin kapatılması ile işleme başlanmaktadır. Petek temizleme için kullanılacak araç tesisata monte edilmektedir. Peteklerin giriş çıkış vanaları su tahliyesi için açık bırakılmakta, tesisatta bulunan giriş çıkış vanalarının ise hepsi kapatılmaktadır. Havlupan radyatör sökülmekte ve petek temizleme makinasındaki hortum havlupanın giriş vanasına bağlanması gerçekleştirilir. Diğer ucu da petek temizleme cihazına bağlanarak Başakşehir Baykan kombi petek bakımı ve temizleme işlemleri yapılmaktadır. Havlupanın çıkış vanasına başka bir hortum daha bağlanarak kirli suyun akıtılması gerçekleştirilir. Kombi peteğinin temizlenmesi için ilk olarak yüksek basınçta su verilmesi sağlanmaktadır. Peteklere bağlanan hortumdan temiz su akana kadar işlem tekrar edilmekte ve sonlandırılmaktadır. Sonrasında petek temizleme ve peteklerin kireçten korunması için petek temizleme kimyasalı kullanılmaktadır. Böylece Başakşehir Baykan kombi arıza durumları ile karşılaşma oranı minimize edilmiş olacaktır. Ayrıca kombi petek temizleme işleminin bu şekilde yapılması ile uzun süre verimli çalışan ve ısıtan peteklere sahip olabilirsiniz.

Başakşehir Baykan Kombi Arıza veTamir

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile gerek arıza tespiti gerekse tamir işlemleri dahil tüm kombi servis hizmetleri için görüşebilirsiniz. Her gün her saat iletişime açık Başakşehir Baykan kombi tamir ve servis ekipleri hizmete hazır bulunmaktadır. Güler yüzlü ve işin ehli personellerimiz ile müşteri memnuniyetini ciddiye alan prensiplerimiz ile çalışmalar son derece kusursuz gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın