0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Baxi Kombi Servisi

141 kez okundu

Hayatımızı ısıtan kombiler, genleşme tankı, termostat, kontrol panosu, zorunlu sistem, pompa ve emniyet araçlarından oluşmaktadır. Bu nedenle tüm kombi servis hizmeti uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Donanımlı araç filosu, özel eğitimli personellerden oluşturulmuş servis ekipleri, teknolojik gelişmelere uygun ekipmanlar ve titiz çalışma prensipleri ile kombi servis hizmetleri uygun fiyat garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Duvara asılarak yer kaplamayan özelliği, bireysel ısınma konforu ve özgürlüğü sunması, bulunduğu alanı kirletmemesi, kendi kendine ve düzenli olarak çalışmasına dayanan zahmetsiz kullanım kolaylığı, daima aynı derecede çalışabilme ve bulunan alanın sıcaklığını sabit tutması, sıcak su ihtiyacının karşılanması ve benzeri birçok açıdan büyük avantajlar sunmaktadır. Bu avantajların doğru kullanımı ve sürekliliğin devamının sağlanabilmesi için Başakşehir Baxi kombi servisi hizmetleri müşterilerimize özenle sunulmaktadır. 7/24 iletişime açık müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmeniz ve detaylı bilgi alışverişinde bulunmanız mümkündür. Uzman teknisyenlerimiz ile kombi bakımından arızalara kadar tüm konularda bilgi almanız ve arıza çözümleri oluşturulması sağlanmaktadır.

Kombiden Tasarruf Etme Yolları

Kombi kullanıcılarının kazanacağı en önemli avantaj kombilerin yıllık bakımlarını ihmal etmemesi ile gerçekleşmektedir. Kış aylarında yeri doldurulamaz bir öneme sahip kombilerin arıza yapmaması için yıllık rutin kontrolleri ve Başakşehir Baxi kombi petek bakımı çalışmalarının gerçekleştirilmesi tasarruflu bir tercih sağlayacaktır. Yanı sıra kombilerin açıp kapatma işlemine maruz kalmasından ise devamlı açık kalması daha az enerji harcamaktadır. Geceleri kombi derecelerinin düşürülmesi ve kullanılmayan odaların kapatılması ekstra tasarruf sağlaması açısından önemli görülmektedir. Kombi peteklerinin üzeri örtülmemeli ve çevresi kapatılmamalıdır. Böylece daha verimli ısı iletmesi sağlanacaktır. Peteklerin iç temizliği kadar önemli olan dış temizliği de sağlığınız açısından avantajlı olacaktır. Özellikle astım hastalarının temiz ve rahat bir nefes alması için petek dış toz temizliği gerekli görülmektedir. izolasyon da verimli ısınma ve tasarruf etme konusunda etkili bir yöntem olmaktadır. Bu nedenle binaya veya daireye izolasyon yapılması avantaj sağlamaktadır.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kullanım oranı her geçen gün artan kombiler zaman zaman arızalanabilmektedir. Bazı durumlarda aslında tamir gerektiren bir durum olmasa da arızalandığını düşünebilirsiniz. Bu durumlarda çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz ve Başakşehir Baxi kombi arıza konusunda bilgi almanız faydalı olacaktır. Kombi çalışmıyorsa, elektriğin ve vananın açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kombi çalışıyor ama ısıtmıyorsa, vanaların açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılmamasına ilişkin peteklerin tıkanmış olmasına dikkat edilmelidir. Su ve gaz kaçağı arızalarında teknik destek alınması gerekmektedir. Tesisat içerisindeki her bir cihaz bütünü tamamlayan parçalar olmaktadır. Bu nedenle arıza veren ya da deforme olan parçaların Başakşehir Baxi kombi tamir servisi hizmeti kapsamında değiştirilmesi sağlıklı ve verimli çalışan kombilere ulaşmanızı sağlayacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın