0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Auer Kombi Servisi

115 kez okundu

Ev veya iş yerler gibi kapalı yaşam alanlarının sıcak bir ortama dönüştürülmesi ve sıcak su ihtiyacının karşılanması konusunda kullanılan kombiler, fazla yer kaplamayan küçük ebatlı cihazlar olmaktadır. Yer kaplamayan, temiz ve kullanım kolaylığı nitelikleri bakımından tercih edilirliği yüksek ısıtma sistemleri olarak tanınmaktadır. Gerek rutin bakım çalışmaları gerekse arıza ve tamir çalışmaları için ise Başakşehir Auer kombi servisi sektörde lider bir konuma sahiptir. Bacalı kombi, yoğuşmalı kombi ve konvansiyonel kombi, tek ve çift eşanjörlü kombi ve elektrikli kombi olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombiler de en fazla tercih edilen kombiler arasındadır. Kombi montajından bakımına, arıza tespitinden tamir çalışmalarına kadar kombilerinizin ihtiyaç duyduğu tüm çalışmalar için firmamız her daim hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile daima iletişime geçebilmeniz mümkün kılınmaktadır.

Başakşehir Auer Kombi Arıza

Belirli zamanlarda kombilerin bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Genellikle yılda bir yaptırılması ihtiyacı karşılamaktadır. Zaman zaman ertelenen ihtiyaçlarımız bulunabilmektedir. Bu durumda kombi bakımlarını ihmal etmek durumda kalmanız daha ciddi masraflara yol açabilmektedir. Kombi arızaları başta yeterli bakım hizmetinin alınmamasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanında ani elektrik kesintisi veya yüksek elektrik akımı arızalara yol açabilmektedir. Bakım eksikliği haricinde Başakşehir Auer kombi arıza durumunu kontrol altına almak sigorta ve akım korumalı fiş ile mümkün olmaktadır. Kombi bakımını ise özellikle soğuk kış aylarında mağdur olmamak açısından yaptırmanız fayda sağlayacaktır. Sadece kombi arızası için değil normalin üstünden gelecek doğalgaz faturalarının da engellenmesi sağlanmış olacaktır.

Başakşehir Auer Kombi Tamiri

Haftanın her günü ve her saati iletişime geçmeniz mümkün kılınan çağrı merkezlerimiz aracılığı ile servis kaydı almanız ve gereken çalışmanın talep edilmesi ile istenilen kombi hizmetleri sunulmaktadır. Öncelikle çağrı üzerinden destek sunulmakta ve belirtilen arıza durumu kontrol edilmektedir. Bazı durumlarda gözden kaçan küçük detaylar kombi arızalarını ortadan kaldırabilmektedir. Bu nedenle Başakşehir Auer kombi tamir hizmetleri için müşteri hizmetleri temsilcilerimiz de servis personelleri kadar eğitimli ve bilgi sahibi olarak yetiştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine verilen önem maksimum seviyede tutularak güler yüzlü ve aktif bir çalışma prensibi benimsenmektedir. Tamir ve bakım çalışmaları olabildiğinde kısa sürelerde ve uygun fiyat garantisi ile tamamlanmaktadır.

Başakşehir Auer Kombi Petek Bakımı

Belirli zaman dilimlerinden sonra sorunsuz çalışan ve ısıtan kombilerinizde performans düşüklüğü gözlenebilmektedir. Özellikle peteklerin ısısı düşebilmektedir. Su içerisinde bulunan kireç bu duruma en fazla etki eden nedenler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Başakşehir Auer kombi petek bakımı kombilerin verimli çalışması için son derece önemli bir etkiye sahiptir. Kombilerin genel kontrollerinin yapılması, peteklerin sökülerek temizlenmesi ve petek içerisindeki suyun temizlenmesi sıcak su dolaşımını eski hızında sürdürecektir. Petek içinde oluşan kireç ve pisliklerin yok edilmesi ile de sıcaklığın dışarı aktarılması kolaylaşarak normal ısı dengesine kavuşulacaktır. Böylece kombilerinizden istenilen verimi almış olduğunuz gibi faturalarınız da normal seviyede seyredecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın