0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Başakşehir Ariston Kombi Servisi

269 kez okundu

Tüm markalar için hizmet veren bir firma olarak tüm markalara ait kombiler için uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kurulumundan itibaren bakım, montaj, arıza tespiti, tamir ve acil kombi servisi konularında uzman teknisyenler ile çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri ilişkileri konusunda eğitimli personellerimiz memnuniyetiniz için güler yüzlü olmaya özen göstermektedir. Uzun yıllar Başakşehir Ariston kombi servisi hizmeti kapsamında çalışmalar sürdürülmektedir. Kurumsal prensiplerimizi tüm çalışmalarda kusursuz ve profesyonel hizmet sunma anlayışı oluşturmaktadır. Yenilikler takip edilerek daha az zamanda daha kolay sistemler ile kombi servis hizmetlerinin sunulmasında etkili cihazlar tedarik edilmektedir. Konforlu ve lüks araçlarımız ile hizmet verilecek adrese kısa sürede ulaşılması sağlanmaktadır.

Başakşehir Ariston Kombi Tamiri

Kurulumundan belirli biz zaman geçmesinden sonra kombilerde zaman yenik düşerek arızalanabilmektedir. Ekiplerimiz kontrolleri yaparak uygun tamir seçeneklerini müşterilerimize sunmaktadır. Ciddi arızaların yaşanması durumlarında Başakşehir Ariston kombi tamiri için cihazların sökülerek çalışma atölyelerimizde tamirinin gerçekleşmesi gerekebilmektedir. Bu durumlarda müşterilerimizin onayı alınmaktadır. Yine parça değişimi gerektiren arızalarda müşterilerimiz için uygun fiyat garantisi ile çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca bir yıllık garanti süresi fırsatı tanınmaktadır. Böylece gelecek yılda kombi bakımınızı ertelemenize herhangi bir engel bırakılmamaktadır.

Başakşehir Ariston Kombi Petek Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayan kombilerin ısıtma sistemi için petekler en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Ev ve iş yerlerinde ayrı ayrı noktalara yerleştirilen petekler ısıyı dışarı vererek ortamın ısınmasında etkin rol oynar. Sıcak suyun içinde dolaşması ile çalışan petek sisteminde kullanılan suyun kireçlenmesi ve zamanla kirlenmesi peteklerin verimini düşürmektedir. Bu yüzden Başakşehir Ariston kombi petek bakımı ve temizliği önemli bir boyut kazanmaktadır. Peteklerin alt boru sistemleri ile üst boru sistemleri temizlenerek kirli su boşaltılmaktadır. Petek içerisinde oluşmuş kireçlenmeler yok edilerek ısının dışarıya çıkmasındaki engel ortadan kaldırılmaktadır.

 Başakşehir Ariston Kombi Arıza

Kombilerinizin arızalanması durumlarında çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz sorunun çözümü için ilk yapmanız gerekendir. Kombi arıza ve teknik destek konusunda uzman teknisyenler çağrı merkezi üzerinden size destek verecektir. Arıza kodları kapsamında da arıza tespiti sağlanmaktadır. Arızanın tespit edilmesinden sonra Başakşehir Ariston kombi arıza bildirimine istinaden ekipler arızaya müdahale etmek için yola çıkmaktadır. Her zaman hazır da bekleyen arıza ekipleri her an hizmete açık olmaktadır. Böylece zaman kaybetmeden kombi arızalarının ortadan kaldırılması mümkündür. Kombi arızaları sonucu tamir edilmesi veya parça değişimi yapılması yıllık garanti kapsamına girmektedir. Sektörde bulunan kombi servisi veren firmalar arasında müşterilerimizi mağdur edecek korsan servisler olabilmektedir. Bu durumlara imkân tanınmaması adına müşterilerimizin garanti detayını atlamaması faydalı olacaktır. Ayrıca yaşam alanlarınızın güvenli olması ve can güvenliğinizi riske atmamanız adına en az yıl bir kez kombi bakımlarını yaptırmanız önemle belirtilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın