0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Arçelik Kombi Servisi

139 kez okundu

Dünya üzerinde bulunan tüm değişimler kısa sürede ülkelere arası etkileşim ile yayılmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve makineleşme de bu olgulardan biri olmaktadır. Kombilerde kuşkusuz makine taknolojisinin milatlarından biri olarak sayılmaktadır. Ev ve iş yerlerinin ısınma sorununu ortadan kaldırarak zor ve zahmetli sistemlerin yerini alan kombiler kolaylığın ve rahatlığın simgesi haline gelmiştir. Kullanım oranı alt yapı hizmetleri ile artış göstererek kombiler birçok kişi için vazgeçilmez özelliğe sahiptir. Günlük hayatta böylesine rahatlık sağlayan kombilerin periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Birçok kombi kullanıcısı ise bu konuda ihmalkâr davranabilmektedir. Haftanın 7 günü ve her saat Başakşehir Arçelik kombi servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Alacağınız hizmetler ile kombi bakımlarını yaptırmanız can güvenliğinizi güven altına alacaktır. Aynı şekilde maddi açıdan da fayda sağlayarak herhangi bir arıza durumunda ortaya çıkacak masrafların da önünü kesecektir.

Başakşehir Arçelik Kombi Servisi ve Bakımına Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Normal standartlarda yılda bir kez ihtiyaç duymanız gerekmekte ve böylece kombilerinizin yıllık bakımlarının yapılması sağlanmaktadır. Soğuk kış günlerinde derinden hissedeceğiniz peteklerin ısınmaması durumu kombinizin bakımının geçtiğini belirtmektedir. Bu durumda verimsiz bir ısınma oranına verimli yanan bir kombi kadar ücret ödemeniz yerine bu hizmeti almanız yararlı olacaktır. Kombilerin belirli durumlarda bildirim vereceği arıza kodları vardır. Ama her zaman kombinin arıza vermesini beklemek tamiri pahalı veya zor sonuçlar doğurabilir. Yine Başakşehir Arçelik kombi arıza ve servis hizmetleri alındığında küçük çaplı arızalar keşfedilerek büyük sorunlara yol açması engellenir. Bu şekilde verimli bir kombiye sahip olurken yaşadığınız alanı güvenli hale getirebilirsiniz.

Başakşehir Arçelik Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımları içerisinde yer alan petek temizliği ısınma sürecinde etkin rol oynamaktadır. Yaşam alanlarının ısınması için kullanılan petekler sıcaklığı dışarıya vererek bulunduğu ortamı ısıtmaktadır. Belirli süre kullanılan petekler su içerisindeki maddelerin etkisi ile tıkanabilmektedir. Tıkanan peteklerin ısıyı yayma durumu güçleşmektedir. Düzenli bakım yapıldığında bir sorunla karşılaşılmaz. Bakımlar geçtiği takdirde bir zaman sonra kendini gösterecektir. Petek temizliği Başakşehir Arçelik kombi petek bakımı ile gerçekleştirilir. Kombi, vana, tesisat ve petekler gözden geçirilerek test edilir. Gider yapılacak alan seçilir ve evleriniz kirlenmeden uzun borular ile peteklerin alt ve üst boru sistemleri kapsamında içi temizlenir.

Başakşehir Arçelik Kombi Arıza ve Tamir

Yıllık olarak özellikle ilkbahar veya sonbahar aylarında yapılması gereken bakımların yapılmadığı zamanlarda genellikle arıza veren kombilerin Başakşehir Arçelik kombi arıza kodları ile arıza durumu tespit edilir. Dilediğiniz saatte iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezi temsilcileri ile görüşerek detaylı bilgi almanız sağlanmaktadır. Kombi bakımı, arıza durumu ve tamir konularında acil destek verilmektedir.  Alanında uzman teknisyenlerden oluşan ekipler ile Başakşehir Arçelik kombi tamir çalışmaları gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın