0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Alarko Kombi Servisi

134 kez okundu

Ülkemizde yaşanan mevsimsel değişikliklere göre ısıtma soğutma sistemlerine duyulan ihtiyaç kombiler ile daha rahat bir yaşam tarzı sağlamıştır. Özellikle sobaların zaman kaybı, kirlilik, zehirleme ve maddi zararlarının üstüne bir sünger çektirmiştir. Diğer taraftan elektrik enerjisi ile çalışan aygıtların kabarık faturalar ödemek zorunda bırakması da kombiler ile tarih olmaktadır. Mevsimsel özelliklere göre ısıtma ve soğutma konusunda işlevsel yapıya sahip kombilerin Başakşehir Alarko kombi servisi ile tüm taleplerinize cevap verilmektedir. Her türlü kombi hizmeti için haftanın her günü ve saati çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ev ve iş yerlerinizde konforlu bir hayat sürdürmeniz için etkili olan kombilerinize gerek değeri vermeniz ve daima yüksek verimlilikte çalışması için yıllık bakımlarını yaptırmanız önemle vurgulanmaktadır. Ev ve iş yerlerinde dengeli bir ısıtma ile hastalık riskinizi azaltan kombiler zamanla bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların ertelenmesi ise arızalara yol açar.

Başakşehir Alarko Kombi Petek Bakımı 

Kombilerin genel olarak bakımlarının yapılması gibi petek temizliği de önem verilen bakım bölümleri içinde yer almaktadır. İstenilen ısının yaşam alanlarına yayılması ve ortamı ısıtması için işlevsel özelliğe sahip petekler bakıma ihtiyaç duyan en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Kullanım zamanı uzadıkça kireç ve tozlanmaların oluşması peteklerin verimini düşürür. Gereken ısıyı yayması engellenir. Bu durumda istenilen sıcaklığa kavuşmak mümkün değildir. Eski verimine kavuşturulması için Başakşehir Alarko kombi petek bakımı hizmeti özenle uygulanmaktadır. Diğer parçalarda tek tek elden geçirilerek gerekli testlerin ve temizliğin yayılması sağlanır. Müşterilerimiz eşliğinde son olarak test edilerek kombi bakımı tamamlanır. Kombilerin gaz basıncı, yağ oranı, saf su ihtiyacı ve sökülüp temizlenmesi gereken parçaların temizlenmesi ile ilk günkü verime kavuşması sağlanır.

Başakşehir Alarko Kombi Arıza

Kombi arızaları için başlıca arıza kodları bulunmaktadır. Hizmet gereken her an müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilmeniz ve hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Kesintisiz iletişim ile canlı destek sayesinde de Başakşehir Alarko kombi arıza durumlarının başarıyla yönetilmesi hedeflenir. Alanında uzman teknikerler ile yapacağınız görüşmeler, arıza bildirimlerinizin alınması ve duruma göre anında çözümlenmesi gerçekleşir. Arıza kodları üzerinden hareket edilmesi daha hızlı tespit ve daha hızlı çözümü beraberinde getirmektedir. Böylece karşılıklı bir memnuniyet durumu oluşmaktadır. Sunulan kombi hizmetleri maddi açıdan kısa vadede, güven ve kalite açısında uzun vadede kazanım sunmaktadır. Bu nedenle firmamız müşteri memnuniyetine özen göstererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Başakşehir Alarko Kombi Tamiri

Tüm kombi çalışmalarında olduğu gibi tamir gerektiren durumlarda da müşterilerimizin yetki ve onayına sunulan çözümler müşterilerimizin isteği doğrultusunda seyretmektedir. Nitekim bazı durumlarda kaliteden taviz vermeyen yapımız kapsamında doğru ve etkili çözüm müşterilerimize özveri ile aktarılmaktadır. Böylece maddi açıdan tasarruf edilmesi ile kaliteli çalışmaların sunulması Başakşehir Alarko kombi tamiri ve bakım çalışmaları konusunda memnun edici özellikler içermektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın