0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Balıklı kombi servisi

403 kez okundu

Kombi Sorunlarınıza Kalıcı ve Ekonomik Çözümler

Kombi kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bunun en büyük sebebi de zahmetsiz ısınma ve 7/24 ısınma ihtiyacınızı karşılamanızdır. Balıklı kombi servisi alanında hizmet veren firmamız kombinizin tüm işlemlerini yapabilecek hizmet ağına sahiptir. Kombiniz çalışmıyor, kartlı sisteminiz arıza verdi ya da kombinizden sıcak su gelmedi bu durumda firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eğer uzaktan danışman hizmetimiz ile çözülebilecek bir sorun ise yetkililerimiz bu konuda size yardımcı olarak mağduriyetinizi giderebilir. Eğer ki uzaktan danışman hizmetimizi aşan bir sorun ise bu durumda yerinde müdahale için ekiplerimiz tarafınıza gelir.

Kombi işlemlerinin tamamı profesyonel olarak yürütülmek zorundadır. Uzmanlık gerektiren bu işlemler ancak yıllardır bu sektörde çalışan firmalarca sağlanabilir. Balıklı kombi bakımı hizmetimiz de yine firmamızın uzmanlıkla yürüttüğü işlerden birisidir. Kombi bakımı geniş kapsamlı bir işlem olduğu için genellikle birkaç saati bulabilir. Bakım sırasında tüm aksamların kontrolü, deforme olan parçaların temizliği yapılır. Bu süreçte tercih ettiğimiz tüm malzemeler birinci sınıf malzeme olup sağlığa zararı yoktur. Bakım işlemini yaparken mevcut düzeninizi değiştirmenize gerek yoktur. Kombiniz ve buna bağlı tüm aksamlar yerinde müdahale ile kontrol edilmektedir. Kirletmeden ve dağıtmadan gerçekleştireceğimiz kombi bakım hizmetimiz memnun kalacağınız şekildedir.

Kombi arızalarında yapacağınız ilk adımınız doğru firma seçimi olmalıdır. Birçok kullanıcı kombi arızaları konusunda pek bilgi sahibi değillerdir. Bu yüzden de taleplerini bir firmanın karşılayıp karşılamadığını çoğu kez bilmezler. Balıklı kombi tamir hizmetimiz hakkında öncelikle firmamızı aramanız gerekir. Sorununuzu anlayan çalışanlarımız tarafınızı bilgilendirerek tarafınıza gelmeyi talep ederler. Uygun fiyatlı hizmetlerimizin yanı sıra bu gibi kombi sorunlarınıza kalıcı çözümler sunan firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Kombi bakımı sırasında ihmal etmediğimiz petekleriniz aslında kombiniz ile bir bütündür. Kombinin verdiği ısıyı petekler bulundukları ortama yayarlar. Yayarken de zaman zaman ortamdaki kir ve tozlardan etkilenirler. Etkilendikleri için de peteklerin olukları zamanla kir tortusu halini alır. Balıklı petek temizleme hizmetimiz meydana gelmiş bu sorunları profesyonel cihazlar ile çözüme kavuşturur. Çözüm sırasında hızlı ve pratik olduğumuzu peteklerinizin eski performansına döneceğinden emin olabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın