0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bakırköy Viessmann kombi Servisi

307 kez okundu

Doğalgazın hayatımıza girmesi ile birlikte evlerimizdeki ısıtma ve sıcak su gibi sorumluluklar kombiler tarafından giderilmektedir.  Kış aylarının uzun olması kombilerdeki çalışır durumunda sürekliliğine koruyup aylarca çalışmasına neden olmaktadır. Her cihaz gibi kombilerde bu kadar sıklıkla çalıştığı için arıza vererek kombi kullanıcılarının sıcak sudan ve evdeki ısıdan mahrum kalmaları olağan bir durumdur. Firmamız kombiler ile ilgili olan bakım ile onarım işlemleri veya tamir gibi birçok işlemi yapabilme yetisine sahip olup müşterilerimize gerekli olan desteği verebilmektedir.  Bakırköy Viessmann kombi servisi vermiş olduğu hizmetler sayesinde müşterilerin kombileri ile ilgili her türlü şikâyeti alıp yapılması gerekenleri yerine getirmektedir. Kombilerin çalışma performanslarının düşmüş olması ya da bacaların tıkanması istenilen ısıyı vermemesi gibi birçok problemin yaşanması durumunda kombi kullanıcıların firmamıza haber vermesi istedikleri işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Bakırköy Viessmann Kombi Tamiri

Kombi tamirhizmetini veren firmamız kombilerdeki aksaklıkların nedenlerini en iyi şekilde araştırıp bir daha olmaması için yapılması gerekenleri müşterilerimize bildirerek tamir işlemini en kısa sürede halledip kombinin çalışır duruma gelmesini sağlamaktadır.

Kombilerin tamir görme seviyesine gelmesindeki en büyük neden zamanında bakımının yapılmamasıdır. Ev tesisatından kaynaklı olarak kombini olması gereken standartlarda çalışmıyor olmasıdır. Evdeki tesisatın kombi değerlerini üstünde olması örneğin kombinin ısıtabileceği alanın üstünde bir alana sahip olan ev ya da işyerleri istenilen derecelerde ısıtılmayacaktır. Kombi ise peteklerden gelen soğuk suyu sürekli ısıtmak zorunda kalacağından aralıksız bir şekilde çalışıp tamir seviyesine erken zamanda ulaşacaktır. Bu sebepten dolayı kullanılan alan ile kombi seçimi arasındaki uyumluluk olabildiğince büyük bir önem taşımaktadır.

 Bakırköy Viessmann kombi petek bakımı hizmetini veren firmamız kombine göstermesi gereken kapasitenin tam olarak yansıta bilmesi için gerekli bakım işlemleri yapılarak arızaların önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Bakım ihtiyacı kombiler için aksatılmayacak derecede önemli bir unsurdur. Kombinin bağlı olmuş olduğu bütün tesisatların kombi olan etkilerinin bilinmesi ve kombiye zararını en aza indirilmesi için tesisattan kaynaklı problemlerin giderilmesi gerekmektedir. Kombiye etkisi en çok olan tesisat elemanı petekledir.  Peteklerin temizlenmesi ya da içindeki havanın alınması kombinin ortama istediği ölçüde ısı vermesi ve daha az yakıt tüketmesine olanak sağlamaktadır.

Bakırköy Viessmann kombi arıza hizmetini veren firmamız müşterilerimizden gelen şikâyetleri değerlendirip arızanın ne sebepten kaynaklandığını öncelikle müşterinin vermiş olduğu bilgilerden anlamaya çalışmaktadır. Herhangi bir çözüm uzaktan sağlanamıyorsa yerinde bir tespit yapılır ve en kısa sürede kombinin tekrar çalışır duruma gelmesi bir tekrardan bozulmaması için yapılması gerekenleri yapıp müşteriye gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Kombi Arıza Nedenleri;

Arıza nedenlerinden olan ve en yaygın sebepler içinde peteklerin sadece bir kısmını açık olmasıdır. Sadece bir peteğin açık olması kombini zorlanmasına neden olarak teknik ve diğer parçalarını zarar görmesine neden olabilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın