0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Vaillant Kombi Servisi

251 kez okundu

Kullanmakta bulunduğumuz tüm teknik malzemeler belirli programlar yüklenmiş halde elimize ulaşarak bizim daha kolay bir şekilde işlemlerimiz yapmamızı sağlamaktadır. Bu cizahazlardan biriside kombidir. Kombiler bizim yaşamımıza girdiği andan itibaren birçok evdeki iş yükünü hafifletmiş olup sıcak su ve ısınma gibi eski zamanlarda sorunlarını yaşamakta olduğumuz problemlerden uzaklaşmamıza imkan tanımıştır. Fakat her cihaz gibi kombininde kullanımında dikkat edilmesi gereken birçokhusus vardır. Kombinin tam performans şeklide çalışmasına bağlı onan birçok faktör ulunmaktadır. Kullanıcıların dikkatli kullanımına rağmen kombilerin arıza vererek çalışmayı durdurduğu bazı durumlar oluşmaktadır. Bu tarz sorunlar için firmamız kombi kullanıcılarına gerekli destek imkânı sunarak kombilerin tekrardan çalışır faaliyete gelmesi sağlanır. Bakırköy Vaillant kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi kullanıcılarının maruz kaldıkları sorun her ne ise o sorunun çözülmesi adına gereken tüm çalışmaları yapabilme potansiyeline sahip olmakla birlikte kişilerin düşmüş oldukları mağdur durumunda ortadan kalkması için sıkı bir çalışma yürütülmektedir.

Bakırköy Vaillant kombi tamiri hizmetiyle kombilerdeki aksaklıklar giderilmektedir.  Kombi arıza nedenlerini daha iyi anlayabilmemiz için kombilerin çalışma prensipleri ile ilgili gerekli detaylarında bilinmesi daha arızaların analiz edilmesi açısından ve arıza oluşumunun önüne geçilmesi anlamında büyük bir fayda sağlayacaktır. 

Kombilerin Çalışma Prensibi;

Kombilerin açlışmasındaki en büyük kaynaklar su, gaz ve elektriktir. Su ve gaz tesisattan sisteme gelirken belirli bir basınçta gelmesi beklenir fakat istenilenin dışında basıncın yüksek ya da az olması halinde kombideki gaz, alev, baca tepmesi ve su gibi emniyetleri programlarını çalıştırarak sistemin arıza görmesine olanak tanımaz. 

Gaz tesisatının ev içinde yapıldığı zaman sistemin doğal gaz firmalarınca yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gazla ilgili gerekli basınç sağlanamaz ise ileriki zamanlarda hayati risk taşıyan sorunlarda medya gelebilir. Gaz kaçağı gibi sorunların oluşmasında bu tür vakaların payı oldukça büyüktür.

Bakırköy Vaillant kombi bakımı hizmeti ile firmamız kombi kullanıcılarının kombilerindeki tüm bağlantı noktalarınında test ederek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Kombilerin bacalarından dışarı çıkan gaz atık borusu takılırken sabitleme işlemi tam olarak yapılamayabilir. Böyle bir durumda kombinin istediği oksijenin tembih edememesi şeklinde bir arıza ortaya çıkabilmektedir.  Baca seçimide kombinin çalışma performansına etki eden önemli unsurlar arasında yer almaktadır.  Kombinin tüm bağlı olduğu kısımlarının içindeki filtrelerin ve diğer teçhizatlarının dikkatli bir şekilde incelenmesi ve arıza vermek üzere olan parçaların değişmesi diğer parçalarında zarar görmesinin engellenmesinde büyük bir katkıda bulunmaktadır. Kombilerin bakının yapılması daha uzun ömürlü olmalarını sağlayarak ilerideki potansiyel sorunlarında minimize edilmesine sebep olmaktadır.

Bakırköy Vaillan petek bakımı ile peteklerde oluşan tüm kirli suyun peteklerden uzaklaştırılarak sistemin kirli sudan etkilenmemesi için çalışmalar yapan firmamız kombi ile birlikte çalışan her türlü tesisatında zararlı etkilerini ortadan kaldırmak için çalışmalar yürütülmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın