0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Protherm kombi servisi

218 kez okundu

Yaşamakta olduğumuz olanakların en iyi seviyeye gelebilmesi için hayatımıza dahil etmiş olduğumuz birçok kolaylaştırıcı araç ve gereç bulunmaktadır. Bu araç gereçler geçmişten günümüze kadar her zaman büyük bir çaba ve insanların yeni şeylere olan merakıyla birlikte gelişme sağlamıştır. Bunlardan bir tanesi kombidir.  Kombiler kullanım sıklığı yüksek olan cihazlar sınıfına girmektedir.  Bu sebepten dolayı birçok işimizi gören ve ihtiyaçlarımızı karşılayan kombilerinizin bozulma göstermeden çalışması bizim için oldukça önemlidir.  Kombilerinizin herhangi bir tamir görmesi gerektiği bir durumdan aklımıza ilk gelen uygun ve kaliteli bir hizmet veren firmalara yönelmektir. Bakırköy Prothem Kombi servisi hizmetini vermekte olan firmamız zaman içinde kazanmış olduğu engin tecrübeleri ile müşkül duruma düşmüş olan tüm kombi kullanıcılarının güvenle seçebileceği bir firma olabilmeyi zamanla hak etmiş durumdadır.

Kombiler sürekli olarak çalışma gösteren cihazlardan olduğundan dolayı içindeki parçaların zamanla aşınması da olası bir durumdur.Bakırköy Prothem kombi tamiri hizmeti veren firmamız zamanla kazanmış olduğu tecrübeler sorunların kaynaklarının teşhis edilmesiyle çözüm üretmek açısından büyük bir gelişmeleri kendisine sağlamıştır. Kombilerin tamir görmesini engellemek ya da en azından ileriki bir süreye aktarmak için alınabilecek bazı önerilerde bulunabiliriz.Bu öneriler şöyledir,

Kombilerin Sürekli Açılıp Kapatılmaması;

Kombiler sürekli açılıp kapatıldığı zaman peteklerden gelen suyun daha soğuk olacağı ve bu soğuk suyu ısıtması için daha çok gaz yakması gerekmektedir Hem maddi açıdan hem de kombinin işi gücü arttığından dolayı kombinin arıza göstermesi olası bir durumdur.

Elektriğin Kombiye Verebileceği Zararlar;

Kombide elektronik cihaz sınıfında yer aldığı için elektrikli olan bağlantılarında oluşabilecek herhangi bir problem kombide arıza meydana getirebilmektedir. Bu sebepten dolayı kombinin bağlı olduğu elektrik tesisatından gelen elektrik akımını kombideki değerlere uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde kombinin yanması ya da farklı arızalar meydana gelebilmektedir.

Kombilerin tamir işleminin oluşmasındaki en büyük faktör gecikmiş olan bakımdır.  Bakım işlemi kombinin sahip olduğu özelliklere tam olarak gösterebilmesi için yapılması gereken ve şart olan bir işlemdir.  Kombi bakımı hem kombi hem de daha az yakıt kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bakırköy Prothem kombi bakımı işlemini yapan firmamız yapmış olduğu hizmetlerle müşterilerimizin kombileri için istediği desteğin alınabilmesi açısından elinden gelenin en iyisini yapabilmektedir.

Bakım işlemi sadece kombi için yapılmaz.  Kombinin bağlı olmuş olduğu tesisattan kaynaklı olarak da birtakım problemler yaşayabilmektedir.  Bu problemlerin ortadan kalkması için kombiye bağlı olan tesisat elemanlarından gözden geçirilmesi gerekmektedir.  Tesisat elemanları içinde en büyük önemi taşıyan petekler gerekli bakımı alması kombinin iyi çalışması açısından gereklidir. Bakırköy Prothem petek bakımı hizmeti veren firmamız kombi çalışmasına etki eden tüm unsurların eksiksiz olması için müşterilerimize tümimkânları sağlamaktadır.

 

 

Petek Bakımının Faydaları;

 Kombinin içindeki filtreleri diğer malzemeleri kirli sudan oluşabilecek tahribatlardan korunması açısından Petek bakımı büyük bir önem taşımaktadır.Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında petek bakımı da bir başkaseçenek olarak yer almaktadırBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın