0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Demirdöküm Kombi servisi

224 kez okundu

Kombilerin hayatımıza girmesi ile birlikte ısınma ve sıcak su gibi birçok ihtiyacımız hem pratik hemde hiçbir iş yükü yapmamıza gerek bırakmadan yaralanmamızı sağlamıştır. Hem kapladığı yer hemde sessiz bir şekilde çalışması ise evde neredeyse varlığı yokluğu hissedilmeyen bir cihaz olma özelliğiyle doğal gaz tesisatının bağlı olduğu her evde en çok öneme sahip olan cihazlardan bir tanesi olmuştur. Kombilerinde kendi aralarında kategorileri vardır. Bunlar ısıtma kapasiteleri, ısıtabilecekleri alanlar ve diğer performanslarına göre değişiklikler gösterebilmektedir.  Son yıllarda demirdöküm kombiler diğer kombilere göre biraz daha yüksek performans göstererek kombi kullanıcılarının gözdesi haline geldi.  BakırköyDemirdöküm kombi servisi hizmetini veren firmamız demir döküm kombilerin çalışmaları ile ilgili her türlü bakım işlemleri ve ilaveten tamir işlemlerinide gerçekleştirmektedir.

Bakırköy Demirdöküm kombi tamiri hizmeti veren firmamız kombinin çeşidinin değişmesinden dolayı herhangi bir aksaklık yaşamamaktadır. Demirdöküm kombilerin çalışma prensipleri ve tamir nedenleri diğer kombilerde olduğu gibi rahatlıkla elemanlarımız tarafından anlaşılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

DemirdökümKombilerinin Arızalanabilme Nedenleri

  • Kombideki kartın arızalanması
  • Bacada tıkanıklıkların meydana gelmesinden dolayı kombinin alması gereken oksijeni alamaması
  • Parçalarının bozulmasından kaynaklı olarak ana kartın yanması
  • Kombiye uygun bacanın takılmamış olması gibi nedenler kombilerin tamir işlemi görmesine neden olmaktadır. Bu tarz sorunların oluşması halinde kombi kullanıcılarının firmamız ile iletişime geçerek yardım istemeleri yeterli olacaktır.

Bakırköy Demirdöküm petek kombi bakımı hizmeti ilede siz değerli müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan çalışmaları yapmaktayız. Petek bakımlarının ve kombi bakımlarının yapılması önemlidir. Bu bakım işlemlerinin zamanında yapılması ise oluşabilecek sorunların önlenebilmesi adına daha büyük önem taşımaktadır.

Kombilerin ve peteklerin bakım işlemlerinin kullanıcıya faydaları

  • Kombilerin yıl buyuncayoğunlukla da kışları durmaksızın çalışmaktadır. Çalışmalarısüresince de tesisattan gelen gazı yakıt olarak tüketerek ısıtma yapan bir sisteme sahip olduğundan dolayı, kombinin düzgün şekilde çalışması yakıtın daha az kullanılmasına neden olacaktır. Buda kombinin bakının düzenli olarak yapılması yolu ile gerçekleşebilmektedir.
  • Ana kartazarar verebilecek olan parçaların tespit edilerek yenilenmesini sağlamak
  • Kombi tamirinin geciktirilmesini sağlayarak kullanıcının uzun vadede kar etmesine olanak tanır.

Bakırköy Demirdöküm kombi arızahizmetini veren firmamız müşterilerimizden almış olduğu şikâyetlere göre kombide oluşan arızaların nedenini rahatlıkla anlayıp ne yapabileceğine hızlıca karar verir kombilerin

 Demir döküm kombilerindeki arıza kodlarından en yaygın olanları şunlardır.

  • F1 kodu: bu kod eğer dijital ekranda görünüyorsa kombinin çok fazla ısındığını kullanıcıya anlatmaya çalışmaktadır.
  • F2 kodu: Cihazın NTC sinde bir arasının meydana geldiğini göstermektedir bu kod ekranda çıktığında cihaz kesinlikle sıcak su vermeyecektir.
  • F4 kodu: cihazın ateşleme yapmadığını göstermektedir. Gaz valfında oluşan bir sorun bu kodun ekranda görünmesinin nedenleri arasında yer alabilmektedir.

Bu kodlar genel olarak tüm demirdöküm kombilerinde otak anlamlara gelmektedir. Yinede cihazınızın markasına bağlı olarak farklı anlamların olma ihtimali çok düşük olsada aynı anlamlara sahip olmayabilir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın