0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Auer Kombi Servisi

193 kez okundu

Teknolojinin gelişmesinden sonra hayatımıza giren işlemleriz daha kısa sürede hal etmemizi sağlayan cihazların faydaları saymakla bitmez.  Bu cihazları ilk gün gibi çalışması da pek mümkün olmayabilir. Cihazların belirli bir ömrü vardır ve ne kadarkullanılırsaokadartükenmeye yaklaşmaktadır. Kullndığımızcihazların tükenmesini geciktirmek için yapabileceğimiz en ideal işlem bakının yapılmasını sağlaman ve bilirkişilerden yardım alarak problemlerin ortadan kalkmasını sağlamaktır.  Hayatımıza girerek ev içi işlerimizin kolaylıkla hal edilmesinde kullanılan kombiler işlerimizin yükümlülüklerini olabildiğince hafifletmiş bir durumdadır. Kombiler sürekli olarak çalışan ve yakıt olarak doğalgaz kullanan bir sistematik yapıyasahiptir. Doğal gazın kullanımı kombinin kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kombilerin zaman içinde aynı işlemi yapıp daha fazla gaz yakmasıda günümüzde bilindik bir problem olarak bulunmaktadır.  Kombilerin çalışması gereken kapasitenin dışında çalışmasını engellemek için firmamız kullanıcıların kombi hakkında yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmaktadır. Bakırköy Auer kombi servisi hizmeti sunmuş olduğu olanaklar ile kişilerin korkularından kurtularak en kısa sürede kombileri hakındaki endişelerinin giderilmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Kombilerin tıkanma aşınma ya da daha birçok sebeptendalayıbozulmaları olasıdır. Bu sorunların zamanla artması ise cihazın sürekli kullanımındanya da gerekli olan bakını9n yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bakırköy Auer kombi tamiri hizmetini sunan firmamız zaman içinde kaydetmiş olduğu yolda müşterilerin isteklerini yerine getirmek için gerekliliklerin hepsini yerine getirebilmektedir.

Kombi Tamir İşleminde Dikkat Edilen Hususlar;

Kombilerin tamir işlemini üstlenen firmamız oluşan problemin tekrar etmemsi için kombi arıza nedeninin anlaşılması için deneyimli ekibimizkombinin çalıştığı alandaki diğer tesisatlarında kontrolünü istenilmesi üzere yapabilmektedir.

Bir malzemenin ömrünü uzatabilmek adına atılabilecek en büyük adım o cizahazın zaman içinde yaşamış olduğu sorunların belirlenmesi ve gerekli bakımın yapılmasıdır. Bu bakı işleminin teknik ve tesisat kısmını firmamız karşılayabilecekken bir kısmı da kullanıcıların sorumluluğundadır.

Kullanıcıların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar;

Kombilerin elektriğin gittiği zamanlarda kapatılması gerektiğini bilmeleridir. Elektriğin gidip gelmesi ya da sürekli olarak düzensiz bir voltaj değerine sahip olan bir evdeki elektrik tesisatı kombinin çalışmasına etki ederek zaman içinde farklı teknik sorunları ortaya çıkmasına yol açabilmektedir. Bakırköy Auer kombi bakımı hizmeti veren firmamızın önerileri haricinde gelişen sorunların oluştuğu durumlarda firmamız ile irtibata geçildiği zaman gereken işlemler yapılmaktadır.

 Kombiye bağlı olan tesisatın her elemanı kombi ile bir parça olarak çalıştığından dolayı kombide oluşabilecek aksaklıkların tetiklenme sebeplerinden olabilmektedirler.

Kombinin sağlıklı bir şekilde çalışmasında büyük rolü olan peteklerin bakımı ile firmamızın önerileri;Peteklerin içinde havanın dolması peteklerin sıcak su ile tamsının engellenmesine neden olacağından dolayı kombi ısıtma kapasitesini tam olarak gösteremeyecektir. Bakırköy Auer petek bakımı hizmeti veren firmamız sahip olduğu deneyimlerletetek sayısının azaltılarak kullanılması kombide bir takım sorunlar oluşabildiğinin bilmektedir. Fakat tüm petekle açıkken bile bazı peteklerin hava almış olmalarında dolayı çalışmaları kombide aynı sorunun meydana gelmesine neden olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın