0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bakırköy Ariston kombi servisi

358 kez okundu

Evlerimizde kullandığımız malzemeler hakkında yeterli bilgi sahibi olmamız daha güvenli ve daha iyi bir performansta cihazlarınızın çalışması için gerekli olan bir husustur.  Günümüzdebirçok alanın ısıtma işleminde artık kömür ya da diğer yakıtlar yerine doğal gaz kullanılmaktadır. Doğal gazla tanışmamızın ardından ocaklarımızdan ısıtma ve sıcak suyun karşılanmasına kadar bütün ihtiyaçlarımızı doğal gazdan faydalanarak kullanmaktayız. Doğalgazın istediğimiz işlemleri yapabilmesi için kombiye bağlı olması lazım. Kombiler teknik bir cihaz kategorisinde bulunmuş olup programlı bir yapıya sahiptir. Doğalgazı yakıt olarak kullanan bir cihazın birçok güvenlik önlemine sahip olması da gerekli olduğundan gösterge paneline sahip olarak kullanıcıların bilgilenmesi adına birçok simge ile uyarıda bulunabilmektedir. Kombilerin kullanımı ile ilgili oluşan aksaklıkların giderilmesi için bilinen bilgilerin ve deneyimin eksik olduğu durumlarla karşılaşan kullanıcıların firmamızdan yardım alması durumunda yaşanılan aksaklıkların giderilmesi sağlanmaktadır. Bakırköy Ariston kombi servisi hizmetini veren firmamızı çalışma prensipleri ilk olarak müşterinin düşmüş olduğu müşkül durumdan kurulmasıdır.

Bakırköy AristonKombi Tamiri

Kombilerin arıza geçmesi hakkında birçok sebep kendisini göstermektedir. Ancak sorunun ana nedenini anlamak için kullanıcıların ön görmüş oldukları çözümler tam olarak yerini bulamayabilir. Bu sebepten dolayı kombideki arıza performans kaybı ya da çeşitli diğer sorunların giderilmesi için bilirkişilerden yardım almak sorunların kesin bir şekilde ortadan kaldırılması adına yapılabilecek en doğru yoldur. Bakırköy Ariston kombi tamiri işlemlerini yapan firmamız kombilerin neden çalışmadığı ya da arıza kodlarını gösterdiğini anlayıp yapılabilecek tamirin kombide eski performansın yakalaması adına çalışmalar yapılmaktadır.

Kombilerin Tamir Edilmesine Neden Olan Hatalı Kullanımlar;

Kullanıcıların cihazlarını aldıktan sonra okumaları önerilen kullanım kılavuzundaki bilgilere sahip olmadan kombilerin hemen çalışmaya oymaktadırlar. Böyle bir durumda kombinin arızalar ile karşılaşması halinde nedenin ne olduğunu ve bunu engellemek için ne yapılması hakkında gerekli bilgiye sahip olmamaları ise mağdur duruma düşmelerini kaçınılmaz bir hale getirmektedir.

Gaz Pedalının Açık Olmaması;

Kişiler evlerinden ayrılıp başka bir yere gittiklerinde evlerindeki tüm tesisat vanalarını kapatmaktadırlar. Fakat geri döndüklerinde birçok vanayı açtıkları halde kombiye bağlı olan gaz pedalını açarak kombiye gazın gelmesi gerektiğini unuturlar. Buda kombinin gaz almadan çalışmaya başlamaya zorlandığı için çeşitli sorunların ortaya çıkmasının önünü açmaktadır.

Kombilerin Bakım İşleminin Gerekli Olma Sebepleri;

Kombilerde her cihaz gibi zamanla bakıma ihtiyaç duyan bir alettir. Fakat kombilerin bakı diğer cihazlara oranla daha büyük bir önem taşımaktadır. Kombiler özelikle kış aylarında kullanım sıklığında meydana gelen sürekli çalışır hali kombilerin bakım gerekliliğini depeşinden getirmektedir. Bakırköy Ariston kombi bakımı işlemi yapan firmamız gerekli periyotlarda müşterilerimizin istekleri üzerine istenilen tüm bakım işlemleri yerine getirilmektedir.

Kombi bakımının yanı sıra petek bakımı da ihmal edilmemesi gereken işlemler arasında yerini almaktadır. Bakırköy Arsiton petek bakımı hizmeti ile kombiye bağlı olan tüm tesisattın en ideal şekilde çalışması sağlanmaktadır.
 

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Ataköy 1. Mahallesi

Aataköy 2-5-6. Mahallesi

Ataköy 3-4-11. Mahallesi

Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi

Basınköy Mahallesi

Cevizlik Mahallesi

Kartaltepe Mahallesi

Osmaniye Mahallesi

Sakızağacı Mahallesi

Şenlikköy Mahallesi

Yenimahalle Mahallesi

Yeşilköy Mahallesi

Yeşilyurt Mahallesi

Zeytinlik Mahallesi

Zuhurat Baba Mahallesi

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın