0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Arçelik kombi Servisi

236 kez okundu

İnanalar doğaları gereğince sürekli aletler geliştirerek kısa zaman içinde güç kullanmadan işlerini daha iyi bir şekilde yapabilmek için birçok makine ve cihaz geliştirdikle. Bu cihazlar hayatımızın her alanında bulunup bize kolaylıklar sağlamaktadır. Bu cihazlardan biriside kombilerdir. Kombiler bizim eskiden kullandığımız yakıtlara göre dış ortama kirli hava yayımı neredeyse yok denecek kadar az olan bir özelliğe sahip olup evlerimize kadar uzanan tesisatlardan gelerek kombilerimize ulaşmaktadır kombilerin genel olarak yaptığı en önemli işlem sıcak su sağlamasıdır. Fakat sıcak su sağlayabilmesi ise peteklerde sürekli su deviri yaparak evin ısıtma işlemlerininde yapılmasında rol oynamaktadır. Doğal gaz alt yapısının olduğu her bölgeden binalar yaralanıp eski kömürlü ısınma ya da sobalı ısınma gibi eylemler terk edilmiş durumdadır. Bir cihazın çalışma sıklılığı o cihazın arıza verme sıklığı ile doğru orantılıdır. Lakin kombilerin bu kadar sıklıkla kullanılmaları arıza vermelerinde evdekifalliyetlerede büyük bir darbe vurmaktadır. Oluşan arızaların en kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Bakırköy Arçelik kombi servisihizmetini kombikullanıcılarına sunan firmamız müşterilerimizin en kısa sürede problemlerinden kurtulmalarınısağlanmaktadır.

Kombilerin Bağlı Olduğu Tesisatın Kombilere Etkileri;

Kombilerin bağlı olduğu evdeki elektrik tesisatından meydana gelen sorunların giderilmesi kombilerin uzun süreli olarak arıza vermemesinden büyük bir rol oynamaktadır. Aksitekdirde elektrik tesisatın her tülü elektronik malzemeye zarar verebileceği gibi kombilerede zarar verebilmektedir.

Su Tesisatının Kombiye Etkileri;

Su tesisatı evin inşaat hali daha bitmeden bitirilip hazır hale gelmektedir. Fakat tesisatın ne durumda olduğu tam olarak bilinmeden kombinin direk olarak bağlanılıp çalıştırılmasında da bir takım sorunlar oluşabilmektedir. Kombilerin çalışma gösterebilmesi için istenilen miktarda suyun sisteme gelmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kombi istenilen ısıyı veya sıcak su ihtiyacını karşılamayıp arıza verme ihtimalinide artıracaktır. Bakırköy Arçelik kombi tamiri işlemi yapan firmamız kombilerin kullanıcılara yaratmış olduğu problemlerin giderilmesi için yerinde bir çalışma göstermektedir.

Kombilerin bakım işlemini üstlenmek firmamızın kombi kullanıcılarının her işlem için farklı firmalar aramamasında büyük bir katkıda bulunmaktadır. Bakırköy Arçelik kombi bakımı hizmeti cihazımızda gelişmekte olan potansiyel sorunların tespitini sağlamak adına kaliteli bir çalışma yapılmaktadır.

Kombi Bakımı ile Kombinizi Korumaya Alın;

Kombilerin korunmasındaki en etkili çözüm tartışmaksızın bakım yapmaktan geçmektedir. Bakım işlemi kişinin cebinede uzun vadede büyük karlar yapabilmektedir. Bir cihazın istediği performans çalışması daha az doğal gaz yakmasına neden olacağından dolayı sonuçlar da gelen faturalara yansıyacaktır.

Kombilere bağlı olan ve bir takım halinde çalışmakta olan peteklerin içinden geçen suların kombilere direk olarak gitmesi ise, petek içindeki herhangi bir sorunun kombiye etki etmesine yol açabilmektedir. Bakırköy Arçelik petek bakımı hizmetini veren firmamız peteklerin temizlik işlemlerini yaparak kombilerdeki diğer parçaların da zarar görmesinin önün geçilmektedir.  Petek temizleme işlemleri kombilerin daha sık bakım almasınıda ertelemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın