0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Airfel kombi servisi

261 kez okundu

İnsan gücünden faydalanılarak günümüze kadar birçok şeyin gelişmesi sağlandı fakat buduruma bağlı kalınmak yerine inanların yaptıkları ileri derecede cihazların gelmesi işlerin dahakısa sürede yapılabilmesine olanak tanıdır. İnsan gücü ile yerine getirilen işlerin bitme süresinin uzunluğu ile günümüzde cihazların yaptığı işleri karşılaştıracak olursak cihazların açık ara önce olduğu var olan bir gerçektir. Evlerin ısıtılması için kullanılan kömür ve türevi diğer yakıtlar evlerde sobalarda kullanılmaktaydı. Bina yapısındaki yerleşkelerde ise kömür kazanları bulunup tüm evin petekler ısıtılması sağlanmaktaydı. Fakat günümüzde doğal gazın bize sağladığı en büyük avantaj bu tarz yükümlülüklerden kurtulmamız oldu. Kombilerin hayatımızdaki bu denli yüklerin hafiflemesi için var olması yanı sıra sıcak suyunda elde edilmesi açısından katkıları birçok faaliyetin hızlı ve istenilen zamanda yapılabilmesine olanak tanıdır. Kombilerin yapısı ve ne şartlarda çalışması gerektiğini bilmek her zaman kombilerin tam performansta çalışması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Kombilerin olası arıza durumlarında ise yaralandığımız tüm avantajlardan mağdur kalınmasıise günümüzdeki en büyük sorunlar içinde yerini almaktadır. Busorunların ortadan kalkması için kombilerin bakımını ya da onarım işlemleri yapan firmalardan birisi olan firmamız müşterilerimizi istekleri doğrultusunda kombiler için yapılması gereken işlemler yerine getirilmektedir. Bakırköy Aierfel kombi servisi hizmeti ile sunmuş olduğumuz desteğin müşterilerimize ulaşması ile kombideki arıza anlaşılır ya da istenilen bakım işlemi yapılabilmektedir.

 

Kombilerin arıza verme sebeplerinin bilinmesi alınabilecek tedbirlerinde neler olabileceği hakkında her zaman bir fikir üretmeye yardımcı olmaktadır.

Kullanıcıların kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olması için bilmeleri gereken bazı bilgilerden bahsedecek olursak,

Kombi Kullanımında Doğal Gazdan Tasarruf Edilebilir mi?

Evet, kombilerin çalışma prensibinde peteklerden gelen suyun deviri sırasında suyun panellere çarpması sonucu sensörler suyun sıcaklık derecesini ölçer. Böylelikle kombi kullanıcı tarafından ayarlanmış olan değerlerin altında bir sıcaklığa sahip ise su kombi alev moduna girerek suyun ısıtma işlemini yapmaktadır. Lakin suyun sıcaklığa ulaşması için gerekli süreye kadar ısıtma işlemi yağar. Suyun sıcak istenilen değerlere yakın olması ise kombinin çalışma sıklığında azalma gösterebilir. Buda yakıt tasarrufu yapmak için olanak tanımaktadır.

Suyun Sıcaklığının Düşmemesi İçin Neler Yapılabilir?

Eğer evdeki tüm petekler açık değilse diğer odaların kapıları açıldığı takdirde soğuk hava peteklerin aktif olduğu odalara dağılacaktır. Peteklerin içindeki suyun daha soğuk olmasına neden olacaktır. Tüm petekler ilk olarak açıldığında gaz yakımı yüksek olsa bile evdeki havanın kırılmasından sonra neredeyse tüm peteklerin açık olmasıbirkaç tanesinin açık olmasıyla eşdeğer şekilde gaz yakımına neden olacaktır.

Bakırköy Aierfel kombi tamiri hizmeti veren firmamızın kombilerde ki sorunların kaynaklarını araştırarak giderilmesini sağlanılmaktadır.

Kombilerin bakımı kombilerin uzun ömürlü olması için gerekli koşullar arasındadır. Bakırköy Aierfel kombi bakımı hizmeti ile müşterilerimizin kombilerinin zarar görmemsi için ve daha uzun vadede çalışması için gerekli hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Airfel petek bakımı hizmetiyle de yaptığı için bir bütün olarak sunulması adına müşterilerimizin kombi ile ilgili tüm sorunlarının giderilmesi sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın