0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçeşehir Kombi Servisi

449 kez okundu

Bahçeşehir Kombi Servis Hizmetleri

Evlerdeki en temel ihtiyaçlardan biri de şüphesiz kombidir. Yalnızca kış aylarında değil, diğer mevsimlerde de olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Temelde ısıtma ihtiyacını karşılıyor olsa da, sıcak su ve mutfak tüpü ihtiyacını da kombi cihazı karşılamaktadır. Biz de Bahçeşehir kombi servisi olarak kombi cihazınızla alakalı tüm sorun ve ihtiyaçları gideriyoruz. İstanbul’un pek çok ilçesine ulaşabilen kombi servis firmamız hızlı servis anlayışına sahiptir. Aynı gün içerisinde bize ulaşan servis taleplerini karşılayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. İşinin uzmanı olan teknik servis çalışanlarımız farklı marka ve model kombilerinize bakmaktadır. Kombi seçimi, kombi montajı, kombi bakımı ve kombi tamiri işlerini en uygun servis ücretlerimizle yapıyoruz. Bu noktada müşterilerimiz için en önemli tavsiyemi iyi bir servis firması seçimi yapmaları olacaktır. Özellikle uzman olmayan ve bu konuda acemi olan servis firmalarına karşı çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Söz konusu firmalar cihazlarınızı tamir etmek yerine sorunları çok daha büyük hale getirmektedir. Biz de firma olarak bu konuda en iyi firmalardan biriyiz. Müşterilerimizden gelen tüm istek ve talepleri gün içerisinde karşılayabiliyoruz. Online sitemiz üzerinden ya da telefon yolu ile servis taleplerinizi iletme şansı sizleri beklemektedir.

Bahçeşehir Kombi Servisi

Yakın zamana kadar kombi yerine evlerde şofben, mutfak tüpü, soba ve elektrikli ısıtıcılar mevcuttu. Günümüzde ise bu ürünlerin hiçbirine ihtiyaç kalmamıştır. Kombi cihazı ısıtma, sıcak su ve mutfak tüpünün görevlerini işlevsel olarak tek başına yapabilmektedir. Bu noktada önemli olan en önemli unsur evin büyüklüğüne göre yeterli kapasitede kombi seçimi yapmaktır. Biz de Bahçeşehir kombi servisi olarak kombi seçimi noktasında sizlere yardımcı oluyoruz. Kombi seçimi ile evinizin büyüklüğün uygun olabilecek ve yaz kış ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede kombi seçimini birlikte yapıyoruz. Bunun dışında kombinizin montajını da talep etmeniz halinde sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Uzman firmamız kombi montajını şartnamelere uygun bir şekilde yerine getirmektedir. Kombinizin bakıma ihtiyacı olduğunda da size yine bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Tüm bunların yanında firmamızı arayarak kombi tamir ve yedek parça talebinde de bulunabilirsiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm kombi cihazlarınızın tamir işlemlerini firma olarak garantili bir şekilde yerine getiriyoruz. Firmamız kullanmış olduğu yedek parça ve yapmış olduğu işçilik işlemlerine 1 yıl süre ile garanti vermektedir.

Bahçeşehir Kombi Tamiri

Kombi cihazınızın arıza yapması ciddi bir sıkıntıdır. Elektrik, su, doğalgaz ve hava ile çalışan bu cihazlar farklı nedenlere bağlı olarak arıza yapabilmektedir. Bu tür durumlar için Bahçeşehir kombi tamiri hizmetleri sunarak problem yaşayanların yardımcısı olmaya devam ediyoruz. Kombi tamir işlemlerinde marka ve model ayrımı kesinlikle yapmıyoruz. Tüm markaların kombi modellerinin çalışma prensibi, arıza kodları ve yedek parçaları hakkında bilgi sahibiyiz. Çalışanlarımızı bu konularda düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Firmamız Bahçeşehir kombi tamiri işlemlerinde açık ara bir numaradır. Kombi tamirinde işin uzmanı olan servis elemanlarımız görev yapmaktadır. Bu konuda çok hassas bir çalışma yapılmaktadır. Kombi cihazınız arıza yapmış olabilir. Bu noktada endişe duymanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve servis talebinde bulunmaktır. Firma çalışanlarımız sizden gelen servis taleplerini hemen programa almaktadır. Marka, model ve arıza bilgilerini bizimle paylaştıktan sonra servis çalışanlarımız adresinizde hazır olacaktır. Firmamız randevu sistemi ile çalışmaktadır. Servis talepleriniz aynı gün içerisinde yanıtlanmaktadır. Size verilen saatte adresinizde hazır bulunuyor ve kombi cihazınızın arızasını tespit ediyoruz. Kombi arızalarının çoğunda yerinde hizmet veriyoruz. Çözümü daha zor olan durumlarda ise kombiniz sökülüyor ve servis merkezimizde tamir edilmektedir. Kombi tamir ücretlerimiz de son derece uygundur. Kullanmış olduğumuz yedek parça ve aynı zamanda yapmış olduğumuz işçilik hizmetlerinde çok uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Bahçeşehir Petek Temizleme

Kombi servis firmalarının vermiş olduğu hizmetlerden bir diğeri de petek temizlemedir. Petek temizleme olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Özellikle ısı verimliliği elde etmek ve enerjiden tasarruf sağlamak için peteklerin düzenli olarak her yıl temizletilmesi gerekmektedir. Biz de Bahçeşehir petek temizleme firması olarak mevcut peteklerinizi en iyi şekilde temizliyoruz. Temizliği yapılmamış olan peteklerden ısı elde etmeniz çok zordur. Kombi cihazınızı yüksek ısı derecesinde çalıştırıyor olsanız bile, petekleriniz ısınmamış olacak ve eviniz kış boyu ısı sorunu yaşayacaktır. Bunun önüne geçmek için peteklerin kış ayları girmeden temizlemetilmesi gerekmektedir. Petek temizliğinin bir diğer faydası ise doğalgaz ve elektrik tasarrufu sağlıyor olmasıdır. Peteklerin temizliği yapıldığında sıcak su çok daha rahat dolaşım sağlayacaktır. Dolaşımın kolay olması nedeniyle kombi cihazınız çok daha az çalışacaktır. Bu da hem doğalgaz, hem de elektrik faturalarının çok daha az gelmesine neden olacaktır. Biz Bahçeşehir petek temizleme fiyatlarını minimum seviyeye indirdik. Evinde kombisi olan, ısı sorunu yaşayan ve yüksek faturalardan kurtulamayan herkes için en iyi hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Kombi ve petek temizleme hizmetlerini yılında 365 günü yaptırabilirsiniz. Firma olarak yaz kış, bayram, hafta sonu demeden teknik servis hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Bahçeşehir Kombi Bakımı

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden bir diğeri de kombi bakımıdır. Firmamız Bahçeşehir kombi bakımı hizmeti vererek cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Kombi bakımı hepsinden çok daha önemlidir.  Son dönemde kombi cihazlarının çok yüksek fiyatlara satıldığını görüyoruz. Bu cihazları uzun yıllar boyu kullanabilmek için bakım şarttır. Bakımı yapılmayan kombinin uzun yıllar çalışması imkansızdır. Pislenmiş, tıkanmış ve parçaları eskimiş olan kombi cihazları kısa süre içerisinde arıza yapacaktır. Bu nedenle yılda en az 1 defa olmak üzere bakım yapılması şarttır. Firmamız kombi bakımı için her yıl uygun fiyatlı kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle Bahçeşehir kombi bakımı için uygun fiyatlı ve avantajlı kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Kombi bakımının önemi hakkında bilgiler vermeye devam edelim istiyoruz. Kombi bakımı çok önemlidir demiştik. Firmamız kombi bakımını her zaman düzenli olarak önermektedir. Bunun nedeni çok kolaydır. Kombi bakımı cihazın verimliliği için çok önemlidir. Bakımı yapılmayan kombi yüksek derecede çalıştırılsa bile verim vermezler. Yüksek derecede çalışmasına rağmen kış aylarında evi ısıtmayan kombilerin tek sorunu genel olarak bakımsızlıktır. Bu nedenle mutlaka bakım yapılmalıdır. Daha düşük seviyelerde çalıştırarak kombinizden maksimum verim elde etmenin tek yolu bakım yapılmasıdır. Kombi bakımının bir diğer faydası ise elektrik ve doğalgaz faturalarından tasarruf sağlıyor olmasıdır. Pek çok araştırma ile kanıtlanmış olan enerji tasarrufu özelliği kombi bakımının en önemli faydaları arasında yer almaktadır. Düşük derecede verimli bir şekilde çalışabilen kombi rahat çalıştığı için doğalgaz faturasının çok az gelmesine neden olacaktır. Bu da ay sonlarında maddi olarak rahatlamanız anlamına gelmektedir. Yukarıda anlatmış olduğumuz tüm bu hizmetleri en iyi şekilde firmamızdan talep edebilirsiniz. Firmamız kombi servisi konusunda uzman hale gelmiş ve her konuda çözüm odaklı hizmetler verebilmektedir. Kombi servis ücretlerin de piyasanın çok altında rakamlar vermektedir. Yedek parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanılmakta ve en uygun fiyatlar teklif edilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın