0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi

686 kez okundu

Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi

Günümüz teknolojisinde insan yaşamına önemli katkılar sağlayan cihazlardan biri de ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su temininde kullanılan kombi cihazlarıdır. Kombi cihazları, yaşam standartlarına sağladığı konfor sebebiyle vazgeçilmez bir sistem olarak insan hayatındaki yerini almıştır. Özelikle kış aylarında bakım ve onarımdan geçirilmesi durumunda yüksek performanslı çalışarak önemli bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Evlerinizde bulunan Vaillant marka ileri teknoloji kombilerinizin bakım ve tamirinde Bahçelievler Vaillant kombi servisi olarak hizmet veren firmamız konusunda uzman personelleri ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Elektronik yapıları gereği son derce hassas kullanım gerektiren cihazlarınızın arızalanması durumunda mutlaka profesyonel hizmet veren kuruluşlardan servis hizmeti alınmalıdır.

 Kombi tamiri

Özellikle kış aylarında ısınma ihtiyaçlarınızda kullanılan kombiler ,arıza yaptıkları zaman tamiri gecikince ekstra ısıtıcı kullanımı ile maliyetler önemli miktarda yükselmektedir. Kullanım hatalarına ve geciken bakım sürelerine bağlı olarak arıza oluşabilir. Bahçelievler Vailant kombi tamiri servisi olarak en kısa sürelerde kalıcı çözümler üreten firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Kombi arızalarında görülen başlıca belirtiler sebepler,

  • Kombiniz çalıştığı halde peteklerin ısınmaması,
  • Gereken ısı ayarı yapıldığı halde peteklerin yarısı sıcak, yarısı soğuksa,
  • Isı derecesi yeterli olduğu halde kombi kapama yapmıyorsa,
  • Kombi çalışır vaziyette olmasına rağmen sıcak su alınamıyorsa,
  • Kombinizden farklı sesler geliyorsa,
  • Elektronik gösterme paneli yanıp sönüyorsa kombide arıza meydana oluşmuş demektir.

Bu tür belirtilerde çok kısa sürede servis sağlayıcı firma aranarak kombi arızasının giderilmesi gereklidir. Yapılabilecek hatalı bir müdahale kalıcı arızalara sebep olabilir. Firmamız en kısa sürelerde servis hizmetlerinizi başlatarak cihazlarınızın tamirinde en uygun çözümleri üretmektedir.

Kombi Bakımı

Havaların soğuması döneminden önce kombilerinize bakım yaptırmak cihazınızın ömrünü uzatarak daha yüksek performans vermesini sağlar. Firmamız Bahçelievler Vaillant kombi bakımı servisi olarak her model Vaillant kombilerinizin periyodik bakım işlerinizde de en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır sektördeki tecrübesi ile öncü kuruluşlardan olan firmamız, teknik kapasitesi yüksek personellerimiz ile garantili bakım hizmetleri vermektedir. Önemli miktarlarda bütçe ayırarak aldığınız kombi cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir işlerinde en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.



BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER



Hemen Arayın