0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Protherm kombi servisi

503 kez okundu


 

Bahçelievler Protherm kombi servisi

 Kombilerin kışın zahmetsiz ve konforlu bir ısınma ve sıcak su sağlaması, doğalgazın dikkatli kullanıldığı takdirde sağlıklı olması tercih edilmesini sağlamaktadır. Kombilerin sağlıklı ve verimli çalışması için bakımlarının zamanında ve profesyonel ekipler tarafından yapılması en önemli unsurdur. Bahçelievler Protherm kombi servisi ihtiyacınız olduğunda müşterilerimiz için müşteri memnuniyetini esas alan prensipleriyle hizmetinizdedir. Firmamız yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir olması kaliteli ve gün içinde hizmet ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Uzman bir kadro ile bakım onarım hizmetlerini veren firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

Bahçelievler Protherm kombi bakımı

Kombilerin ısınma amaçlı kullanılan ürünler olması arızalanma durumlarının türlü olumsuzluklara yol açmasına neden olmaktadır. Kombilerin arızalanmasının önüne geçebilmek için yapılacak en önemli işlem bakımının zamanında ve işinin ehli kimseler tarafından yapılmasıdır. Bahçelievler Protherm kombi bakımı, temizliği işlemlerinde ekibimiz büyük bir dikkat ve ustalıkla çalışarak kombinizin son derece verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Peteklerin temizlenmesi, biriken kirecin arındırılması ısıtmama ya da yüksek ücretler ödeme gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlar. Daha önemli olan bir nokta ise bakımını yaptırdığınız kombiniz sizin için tehlike oluşturmaz. Bakımı yapılmayan kombiler gaz sızdırabilir ve doğalgaz patlamasına olabilir, hayati önem taşıyan riskler doğurabilir. Gerekli eğitimleri almış profesyonel çalışan ekibimiz her türlü riski göz önünde bulundurarak bakım yapar ve gönül rahatlığıyla kombinizi kullanmanızı sağlar.

Bahçelievler Protherm Kombi Tamiri

 Günün her saatinde Bahçelievler Protherm Kombi Tamiri için firmamızla iletişime geçebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydının ardından gün içinde hizmet veren firmamız yedek parça değişimi gerektiğinde orijinal yedek parçalar kullanır ve bir yıl işçilik ve parça garantisi sunar. Geniş bir yedek parça stoğuna sahiptir ve parça bekleme süresi ile sizleri mağdur etmez. Değişen ve yenilenen teknolojiye ayak uyduran firmamızın yedek parçaları son sistem kombiler için sürekli güncellenmektedir. Arızalanan kombilerinizin arıza tekrarı yapmaması için ustalarımız tarafından testler uygulanır, verilen hizmetten memnun kalmanız için çalışılır. Firmamız kaliteli ve güven veren hizmet anlayışımız, güler yüzlü personelimiz ve işinin ehli ustalarımız ile müşterilerimizin daima en doğru tercihi olmaya devam etmeyi hedeflemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın