0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Protherm kombi servisi

575 kez okundu

 

Bahçelievler Protherm Kombi Servisi Tüm kombi markaları ve kombi çeşitlerine uygun bakım, onarım, parça değişimi ve petek bakımı hizmetleri güvenilir, kesintisiz, sorunsuz ve kaliteli niteliklerde Bahçelievler Protherm kombi servisi hizmetleri içerisinde sunulmaktadır. Kusursuz ve profesyonel hizmetler eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından 7 gün 24 saat verilmektedir.

Kombi ve Petek Bakımı Ne Gibi Avantaj Sağlar

Öncelikle sorunsuz, arızasız, kombi yanma seviyesi maksimum seviyede devam eden bir kombiye sahip olunur. Doğal olarak uzun yıllar kullanıma uygun potansiyele de sahip olur. Gerekli bakımlarının Bahçelievler Protherm kombi arıza ve bakım kapsamında zamanında ve kaliteli bir firma tarafından gerçekleştirildiğinde kombi için sadece bakım masrafı öder ekstra masraflardan kurtulursunuz. Bakımı yapılmış sağlam bir kombi verimli çalışacağı için yakıt tasarrufu sağlarsınız. Konforlu yaşamınıza tüm sıcaklı ile kesintisiz devam edebilirsiniz. Külfetli arızaların oluşabilme durumunu minimize ederek ansızın gerçekleşebilecek kombi arızlarını engellersiniz. 

Kombi Bakımı Nasıl ve Ne Kadar Sürede Yapılmalıdır?

Kombi bakımları yılda bir kez mutlaka yapılması gerekir. Hem cihazın kullanım ömrünü uzatmak hem de cihazın verimli yakış gücüne sahip olması için yıllık yapılması faydalı olmaktadır. Kış aylarında daha öncelikli kullanım ihtiyacına sahip olması ve neredeyse sürekli kullanılması sonbahar mevsiminde bakım yapılmasının daha etkili olacağının göstergesidir. Yoğun çalışma temposuna direnç gösterebilmesi için tüm parçalarının temizlenmesi ve gerekli kontrollerinin yapılması arıza teşkil edecek durumları yok etmektedir. Kombi bakımı yapacak firmanın kombi yanma durumu, sıcak su kontrolü ve su sızdırma durumları Bahçelievler Protherm kombi petek bakımı ve kombi bakım çalışması içeriğinde kontrolden geçirilir. Cihazı tozlanma durumu kontrol edilerek brülör, prop gözleri, yanma haznesi, tesisat filtresi ve genel olarak tozlanan bölgeler temizlenmektedir. Fan motorunda yer alan fan fırçalanarak temizlenir. Ateşleme elektrotları zımparalanır. Tüm elektrik bağlantı hatları kontrolden geçirilir ve sorunla karşılaşırsa onarımı yapılır. Genleşme tankında bulunan hava oranı ölçülerek ayarlaması yapılır. NTC termostat değerleri ve kombi kalori kapasite ayarları ölçülerek ayarlamaları yapılır. Sıcak su akışı kontrolden geçirilerek bakım çalışması bitirilir.

Kombi den Tasarruf Etmek İçin Neler Yapılmalı?

Sürekli açık kalmasın kapatayım diye düşünmeyin. Açma/kapama kombinin tasarruftan ziyade daha fazla yakmasına neden olur. Fazla kullanılmayan odalardaki peteklerin kapatılması ve geceleri uyurken kombi derecesinin düşürülmesi kombiden tasarruf edilmesini sağlar. Dış cephe bina ısı yalıtımı ile kapı ve pencerelerin PVC doğrama yapılması da kombinin sıtma kapasitesine katkı sağlayacağı için tasarruf edilmesini sağlar. Termostatik vana kullanımı da tasarruf için etkilidir. Kombi bakımlarının Bahçelievler Protherm kombi tamiri ve bakım çalışmaları çerçevesinde düzenli olarak alınması en büyük tasarruf sağlayan etken olmaktadır. Cihazın verimli çalışma gücünü kaybetmesini engelleyen bakımlar aynı zamanda kullanım ömrünü de uzatır. Bu durumda uzun yıllar aynı kombiyi sağlam bir şekilde kullanabilmek başlı başına tasarruf sağlamaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın