0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Lynx Kombi Servisi

36 kez okundu

Bahçelievler Lynx Kombi Servisi Bireysel ısıtma sistemleri arasında yer alan ve talep edilirliği yüksek oranlarda seyreden kombilerin satın alımından itibaren ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri Bahçelievler Lynx kombi servisi kapsamında gerçekleştirilmektedir. Kombi kurulumundan bakımına, arıza tespitinden onarım çalışmalarına kadar tüm kombi hizmetleri için çağrı merkezlerimiz aracılığı ile 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Kullanımında Pratik Bilgiler

Kombi kullanımında kullanıcıların gerek doğru kombi kullanımı gerekse kombi kullanımından tasarruf edebilmek amaçlı birtakım bilgileri bilmesi faydalı olacaktır. Kombi kullanımında oda termostatı bireysel ısıtma sistemi olarak kullanılan kombilerin üzerinde konumlandırılmaktadır. Cihaz üzerindeki termostattan belirli bir dereceye ayarlanan sistemdeki suyun istenilen ısı seviyesine ayarlanarak petekler vasıtası ile ortama sıcaklık vermesi ve aktarması ile gerçekleşmektedir. Kombi tarafından sistemdeki ısıtılan su ayarlanan sıcaklığa geldiğinde durmaktadır. Reglaj ayarı kullanıcıların bilmesi gereken bir diğer konudur. Peteklerde bulunan vanaların ayarlanarak uzaklarda bulunan peteklerin dahi aynı sıcaklık verimi yani tüm peteklerin aynı ısıya sahip olarak çalışması ayarı olarak açıklanabilir. Reglaj ayarı Bahçelievler Lynx kombi arıza ve bakım çalışmaları içerisinde yapılmakta ve tasarruflu kombi kullanımı açısından önemli bir işleve sahip olmaktadır.

Kombi ve Petek Bakımı

Kombi ve petek bakımının amacı cihazın içerisinde birikmiş tozların temizlenmesi, kullanıcıların farkına vardığı veya varmadığı kombi ayarsızlıklarının düzeltilmesi, yoğun kullanımlarda dolayı yıpranmaya ve bakıma ihtiyaç duyulan bölgelerin yenilenmesi faaliyetleri için gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı ile cihazlar yeni alınmış kadar hızlı ve verimli çalışma potansiyeline sahip olmaktadır. Cihazda oluşabilme ihtimali olan ya da küçük çaplı oluşumlara yeltenerek verimli çalışma gücünün kısıtlanmaya başladığı durumlar da kombi arıza tespiti yapılarak onarılması sağlanmaktadır. Aynı şekilde peteklerin kullanımında da radyatörlerde dolaşan su sebebi ile oluşan pas ve kirler Bahçelievler Lynx kombi petek bakımı çalışması ile yok edilmektedir. Kombinin çalışmasının, çalışma gücünün ve ısıtma potansiyelinin düşmesine neden olacak durumlar ortadan kaldırılmaktadır. Böylece cihazın kullanımında arıza oluşacak bir durum kalmadığı gibi maksimum güçte çalışabilme potansiyeline sahip olması da gerçekleşir. İdeal ısı seviyesinde istenen ısınmanın gerçekleşmesi mümkün kılınmaktadır.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombi kullanımında tüm ürün ve hizmette olduğu gibi tercih edilen firmanın satın alım öncesinden daha çok sonrasında kalitesinin ortaya çıkmasıdır. Normal düzeyde tercih edilen bir firma ve gerçekleştirilen hizmetin arkasında durulması müşteri memnuniyetinin sağlanmasında çok önemli bir yere sahiptir. Bu unsur göz önünde bulundurularak müşterilerimizin kaliteli bir hizmet alması yapılan çalışmaların Bahçelievler Lynx kombi tamiri bünyesinde garanti kapsamında gerçekleştirilmesidir. Firma ya da kullanıcı kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında gerekli sorun tespiti kontrol edilmekte ve etkili çözümler belirlenmektedir. Parça değişimi gerektiği durumlarda da müşteri onayı ve tercihi kapsamında orijinal yedek parçalar kullanılarak parça değişimi garanti sürecinde yapılmaktadır.   BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın