0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Leopard Kombi Servisi

23 kez okundu

Bahçelievler Leopard Kombi Servisi Yaşamsal faaliyetlerimiz içerisinde yer alan ısınma ihtiyaçları kış aylarında kombilere verilen önemi arttırmaktadır. Yıl boyunca sıcak su akışını gerçekleştiren ve kış mevsiminde ev ve iş yerlerimizi sıcacık yapan özellikleri ile vazgeçilmezlerimiz arasında yerini almaktadır. Bu vazgeçilmez yapısının gereği Bahçelievler Leopard kombi servisihizmetleri doğrultunda kombi bakım ve onarım çalışmaları özenle yapılmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız anında hizmet sunumu için yeterli olmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti sağlanmakta ve kalıcı kombi bakım ve tamir çözümleri tarafımızdan sunulmaktadır.

Kombi Bakımı ve Sağladığı Avantajlar

Kombi bakımları sektörde yer alan adından söz ettirmiş bir firmadan alındığı takdirde ciddi anlamda fayda sağlayacak bir hizmettir. Kombi cihazlarının yıpranmasını ve verimli çalışma potansiyelinin devamlılığını sürdürmede en etkili destek kombi bakımı ile sağlanır. Düzenli olarak yılda bir kere olmak kaydı ile özellikle sonbahar aylarında Bahçelievler Leopard kombiarıza ve bakım çalışmaları cihazın kış aylarında verimli çalışma kapasitesine ve gücüne sahip olmasını sağlamaktadır. Kombi bakımında tesisatın tüm gerek sökülerek gerekse sökülmeden özenle temizlenmekte ve yapılması gereken kontrolleri yapılmaktadır. Yanma haznesi, brülör, üç yollu vana ve benzeri parçalar temizlenir. Genleşme tankı havası ölçülerek olması gereken ayar yapılır. Arıza tespit edilirse onarımı gerçekleştirilir. Tüm filtreler temizlenir. Sıcak su akışı kontrol edilir ve kombi son kontrolleri yapılarak bakım çalışması bitirilir.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları

Kolay kullanma avantajı, zamandan ve insan gücüne dayalı zahmetten tasarruf, aynı cihazdan birçok hizmeti karşılayabilme ve temiz bir kullanım imkânları kombilerin cazip özelliklerini oluşturmaktadır. Bu niteliklerinden faydalanılabilmesi için ise cihazın doğru kullanılması gerekir. Kombi kullanımında teknik destek alınması ve cihaza fayda sağlayan işlemlerin yapılması maddi açıdan da avantaj sağlar. En belirgin ve düzenli olarak yapılması gereken kombi desteği kombi bakımı be petek bakımı olmaktadır. Zamanla kirlenen kombiler Bahçelievler Leopard kombi petek bakımı ile detaylı bir temizleme süreci geçirmektedir. Yaşam alanlarının ısınmasında etkili olan petekler petek bakımı ile eski ısı yayma verimine kavuşur. Pete bakımı yapıldığı zaman enerji tasarrufu sağlanır.

Tasarruflu Kombi Kullanımı İçin Bilinmesi Gerekenler

Tasarruflu kombi kulanı için yeterli oranda kombi kullanım bilgisine sahip olmak, doğru montaj ve zamanında kombi bakımı hizmetinin alınması başlıca belirleyici unsurlar olmaktadır. Kombi kullanımında tasarruf etmek adına kombiyi biraz kapatıp sonra açmak daha fazla enerji sarfiyatına neden olmaktadır. Bu nedenle kapatmak yerine derecesini düşürmek daha faydalı bir yöntem olacaktır. Geceleri kombiyi kapatmak ya da çok açmak yerine düşük seviyede çalışmasını sağlamak tasarruflu bir kullanım olmaktadır. Kombi bakımlarının ve petek bakımlarının Bahçelievler Leopard kombi tamiri hizmeti ile düzenli yaptırılması verimli ısı kullanımına ve derece düşürülse bile ısıtma düzeyi yüksek kombilere ulaştıracaktır.

 

                     BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın