0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler Kombi Tamir

114 kez okundu

Bahçelievler Kombi Tamir Kombilerin bakım, onarım ve çeşitli servis hizmetleri için haftanın her günü çağrı merkezlerimiz ile görüşerek alacağınız servis kaydı doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Özellikle kış aylarında yoğun çalışma temposuna uygun çalışılarak müşterilerimizin beklentilerine cevap oluşturabilmek adına özenle ile hareket edilmektedir. Yılda bir kez yaptırılması gereken ve özellikle sonbahar aylarında yapılması uygun görülen Bahçelievler kombi tamircisi ve servis hizmetleri bakım çalışmaları ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımları yapılırken tamir gerektiren kombi parçalarının değiştirilmesi veya bakım yapılarak onarılması sağlanmaktadır. Parça değişimi gerekli olan durumlarda orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz için etkili ve kalıcı çözümler düşünülerek müşteri onayı ile en etkili çözüm gerçekleştirilmektedir.

Sık Karşılaşılan Kombi Arızaları

  • Kombi kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın kombi arızalar,
  • Kombi tamamen çalışmıyor,
  • Kombi çalışıyor ama ısıtma gerçekleşmiyor,
  • Kombi ateşleme yapmıyor,
  • Kombi patlamalı yanıyor,
  • Kombi çalışıyor ama musluklardan sıcak su gelmiyor,

Peteklerden ses geliyor, gibi kombi arızaları başlıca kombi arızaları olmakta ve Bahçelievler kombi tamircileri hizmetleri ile kombi arızalarının çözülmesi sağlanmaktadır. Kombi kullanımında karşılaştığınız arızalar için çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek teknik destek alabilir, arıza tespiti yaptırabilir veya tamir için hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlar ve donanımlı araçlarımız ile en kısa sürede kombi servisi hizmetleri sunulmak amacı ile harekete geçilmektedir.

Genel kombi Arıza Nedenleri

Kombilerin zamanla arızalanması veya arıza sinyalleri vermesinde birçok neden karşımıza çıkabilmektedir. Bu kombi arıza nedenler genelleme yapılarak aşağıdaki gibi belirlenmektedir.

  • Kurulum hataları
  • Kullanıcı hataları; Kombinin gaz vanası kapalı iken çalıştırılması, kombinin yaz/kış modunun yanlış kullanımı,
  • Tesisat su basıncı
  • Donma

Kombideki suyun kirlenmesi gibi kombi arızaları sık karşılaşılan arızaların temelini oluşturmaktadır. Bu alt yapılara sahip kombi arızaları için Bahçelievler kombi tamiri hizmetleri devreye girmekte ve gerekli çalışmalar ile birlikte bilgilendirmelerde yapılmaktadır. Kombilerden istenilen verimin alınabilmesi ve beklentilere cevap oluşturabilecek özelliklere sahip olması kullanıcıların kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olmasına da bağlı olmaktadır. Hem doğru kombi kullanımı açısından hem de hizmet alacağı firmanın çalışmalarını gerçekleştirirken doğru işlemleri yaptığı konusunda bilinçli olması açısından çokça faydalar sağlamaktadır.

Kombi Kullanımında Tasarruf Etme Yolları

Kombi kullanırken önelcikle kombi kullanım ayarlarına hâkim olmanız ve düzenli olarak kombi bakımı ve Petek bakımı hizmetinin alınması gerektiği bilincine sahip olmanız önem taşımaktadır. Kombi bakımlarının yaptırılması sorunsuz çalışan kombiler demektir. Sorunsuz çalışan kombiler arızalanmayacağı için bir tasarruf söz konusudur. Arızalanmadığı gibi ideal ısı potansiyeline sahip olmakta ve düşük derecede bile ısınma düzeyinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ayrıca Bahçelievler kombi tamir hizmeti kombi bakımları esnasında gerçekleştirildiği takdirde büyük arızaların oluşması engellenmekte ve ciddi arızalar için maddi kayıplara yer verilmeyecektir. Bu da kombi kullanımından tasarruf edebilmek adına etkili olmaktadır.

                  BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın