0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

7495 kez okundu

Bahçelievler Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu kombi arızaları veya bakım hizmetleri konusunda daima hizmet veren bir firma olarak tüm hizmetlerin kalite standartlarında gerçekleştirildiğini belirtmeliyiz. Düzenli olarak yaptırılması gereken kombi bakımları, petek bakımları ve kombi arıza ve tamiri hizmetleri çağrı merkezlerimiz aracılığı ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda servis kaydı alarak Bahçelievlerkombi servisi kapsamında hizmet alabilirsiniz. Tüm kombi markalarına uygun arıza ve bakım çalışmaları uygulanmakta ve tüm markalara uygun orijinal yedek parça değişimleri mevcut olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve çalışmaların müşterilerin memnun kalacağı nitelikte gerekleştirilmesine özen gösterilmektedir.

Bahçelievler Kombi Bakımı

Kombilerin çalışma potansiyeli üzerinde etkili olan en önemli unsur bakımlarının yapılması olmaktadır. Uzmanlar tarafından yılda bir kez yapılması öngörülen kombi bakımları kombi kullanımında avantajlı olmak ve tasarruf etmek adına da oldukça önemli olmaktadır. Satın alımından itibaren gerekli olan tüm kombi hizmetleri Bahçelievler kombi servisi hizmetleri arasında gerçekleştirilmekte ve kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması kombi arızalarının önüne geçilmesini sağlamaktadır. Kombi bakımlarında cihazın tüm parçalarının kontrol edilmesi ve olası arıza durumlarının onarılması kombinin çalışma verimini arttırmaktadır. Büyük arızaların meydana gelme durumu yok olmakta ve cihazın kullanım ömrü uzamaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombi bakımlarının yanında yaptırılması gereken diğer bakım hizmeti de kombi petek bakımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Isınma faaliyetinin gerçekleşmesine de büyük yere sahip olan peteklerin ısıtma işlevini yerine getirebilmesi ve bunu yüksek potansiyel de gerçekleştirmesi peteklerin temiz olmasına bağlıdır. Peteklerin temiz ve verimli çalışma gücüne sahip olması ise Bahçelievler kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. Tabi burada gerek kombi bakımı gerekse petek bakımı hizmetlerinin geciktirilmeden alınması cihazın yıpranmasını da engellemektedir. Petek temizleme makinesi ile petekler, alt ve üst boru sistemleri detaylı bir temizliğe tabii tutularak tertemiz olması sağlanır. Ayrıca koruyucu sıvı kullanımı ile peteklerin uzun süre paslanma ve benzeri durumlara karşı korunması da sağlanır.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombi kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir. Kullanım özellikleri kolay olması nedeni ile hem konforlu hem de rahat bir kullanım ve yaşam alanı ortaya çıkarıyor olması kombilerin gereken bakımlarının zamanında yaptırılması gerektiğini vurguluyor.  Çünkü böylesine konforlu bir yaşam alanına sahip olmak dururken bu durumdan mahrum kalmak hiçbir kullanıcının istemeyeceği bir durumdur. Ayrıca bakım hizmetinin ertelenmesi veya alınmaması çalışmayan, çalışsa da kendine faydası olmayan bir cihaza dönüşmektedir. Bu nedenle Bahçelievler kombi servisi hizmetleri arasında yer alan kombi bakımlarının yaptırılması önemle belirtilmektedir. Kombi arızalarına ve dolayısı ile kombi tamiri hizmetinin alınması kombi bakımlarının yapılmaması sonucu ortaya çıkar. Kombi bakımlarının yaptırılması arıza ve tamir çalışmalarına olan ihtiyacı minimize ederek sorunsuz ve kusursuz çalışan verimli kombilere sahip olmanızı sağlamaktadır.


İstanbul’un en iyi kombi servisi olan Bahçelievler kombi servisi üstün hizmet, kalite standartları ve fiyatlarıyla kombi bakımı ve onarımı işlerinde en çok tercih edilen servistir. Çünkü biz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini esas alır, en kaliteli ürünleri kullanır ve dürüstlükten ödün vermeden çalışırız. Doğalgaz tesisatı ve kombi ile ilgili her türlü bakım, onarım ve temizlik işlerini en mükemmel şekilde yapıyoruz. Nitelikli işimizin yanı sıra ekonomik fiyatlarla da müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Hizmetlerimiz

Uzman personelimiz ve yüksek nitelikli ekipmanlarımızla birlikte verdiğimiz hizmetler arasında

Kombi bakımı

Kombi tamiri

Doğalgaz tesisat tamiri

Acil kombi servisi

Petek temizliği gibi hizmetler bulunmaktadır.

Biz Bahçelievler kombi servisi olarak bu bahsettiğimiz hizmetlerimizin kalitesinde son derece iddialıyız.

Her marka ve türden kombilerin yedek parçaları karşılanmakta, bakımı ve onarımı tarafımızdan yapılmaktadır ve bugüne dek çalıştığımız tüm müşterilerimiz tarafından tam puanla değerlendirildik. Mutlu müşterilerimizden birisi de siz olmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın!

Doğalgaz Tesisat Tamiri

Doğalgaz tesisatı pek çok ögeden oluşmaktadır ve tesisatta meydana gelen herhangi bir arıza tüm doğalgaz elemanlarını etkiler. Bu nedenle doğalgaz tesisat tamiri kesinlikle uzman bir ekibe yaptırılmalıdır. Her türlü tesisat işlemlerinize Bahçelievler doğalgaz tesisat tamiri ekibi olarak talibiz. Tesisat arızlarında sorunun kısa sürede bulunarak hızlı ve doğru şekilde çözülmesi çok önemlidir. Uzman ekibimiz kısa sürede sorununuzu bulup çözdüğü gibi kullandığı parçaları ve verilen hizmetleri de firma garantisi altına alır.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı pek çok doğalgaz kullanıcısı tarafından ihmal edilen ancak son derece gerekli ve önemli bir işlemdir. Bahçelievler kombi bakımı hizmetlerimizi yılda iki kez almanızı önermekteyiz. Çünkü kombi bakımı aslında daha ekonomik sonuçlar almanızı sağlar. Bakımı yapılan bir kombi ile daha az yakıt tüketir ve daha yüksek performans alırsınız.

Eğer kombiniz gürültülü çalışmaya başladıysa ve sık sık hata veriyorsa bakım yaptırmanız gerekiyor demektir. Çünkü kombi hassas bir cihazdır ve en ufak bir sıkıntıda hata verir. Biz Bahçelievler kombi bakımı yapan en iyi firma olarak size düzenli bakım öneriyoruz.

Kombi bakımı ayrıca uzmanlık gerektiren bir iştir; sıradan kişi ya da firmalara yaptırmak boşa para vermek olur. Bu nedenle size önerimiz uzman olduğundan emin olduğunuz kişi ve firmalara başvurmanız yönündedir. Çünkü özenli ve nitelikli bakımı yapılan bir kombi size büyük faydalar sağlar. Eğer siz de kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız Bahçelievler kombi bakımı talebinde bulunarak uzman personelimizin hizmetini alabilirsiniz. Emin olun ödediğinizden çok daha fazlasını alacaksınız. Kombiniz sessiz çalışacak, kesintisiz sıcak su sağlayacak ve peteklerinizin çok daha iyi ısınmasını sağlayacaktır.

Kombi Tamiri

Yukarıda söz ettiğimiz gibi kombiler hassas ve uzman tamiri gerektiren cihazlardır. Kombiniz ile ilgili yaşadığınız bir arızada bize ulaşarak etkili sonuç alabilirsiniz. Bahçelievler Kombi tamiri yapan en iyi servis olarak bize ulaştığınız anda kombiniz ile ilgili arızayı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Arızanın ne olduğunu öğrenmek için size soracağımız soruların ardından eğer sizin halledebileceğiniz bir arıza olduğunu görürsek (basınç gibi) sizi yönlendirir ve sorunu çözmenizi sağlarız. Ancak eğer tamir gerekiyorsa en kısa sürede ev veya işyerinize ulaşarak arızayı tamir ederiz.

Kombiniz arıza yaptıysa, örneğin peteklerinizi ısıtmıyor, sıcak su sağlamıyor veya sürekli hata kodlarından birini veriyorsa Bahçelievler Kombi arıza hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Üstün hizmeti, hızlı ve düzgün çalışmayı ve profesyonelliği sizlere en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Acil Kombi Arıza

Kombiniz arızalandığı zaman ertesi iş gününü beklemenize gerek yok! Çünkü sunduğumuz acil kombi servisi hizmetlerimizle günü her saati bozulan kombiniz için bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız herhangi bir arızada Bahçelievler acil kombi servisi olarak bize başvurabilirsiniz; 7 gün 24 saat hizmet veren gezici ekiplerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Acil kombi servisi talebiniz için bizi aramanız yeterlidir, size en yakın olan ekibimizi hemen size yönlendirmekteyiz. Arızanın ne olduğunu anlayabilmek için size yönlendirilen soruları takiben arızayı tespit ederek ona uygun ekipmanlarla gelerek sorununuzu gideriyoruz.

Acil kombi hizmetleri hizmetlerimizden yararlanmak için müşterimiz olmanıza gerek yoktur; bize ulaştığınız an hemen gelerek arızanızı gidermekteyiz.

Petek Temizliği

Kombinizi çok yüksek derecede yaktığınız halde peteğiniz ısınmıyorsa, kabarık faturalara rağmen ev veya işyerinizde yeterli ısıyı sağlayamıyorsanız bilin ki peteklerinizin temizlenme zamanı çoktan gelmiştir. Bahçelievler kombi servisi olarak verdiğimiz muhteşem hizmetlerden birisi de petek temizliğidir. Peki, peteklerin neden temizlenmesi gerekir ve petekler neden tıkanır, önce bunu açıklayalım.

Petekler şebeke suyunun sirkülasyonu ile ısınan malzemelerdir. Peteklerde su girişi ve çıkışı bulunur ve şebeke suyu sürekli olarak bu giriş çıkışlar arasında devir daim yapar. Şebeke suyunda bulunan kireç peteklerde birikerek zamanla tortu ve balçıklar oluşmasına neden olur ve petekleri tıkayarak sirkülasyonu engeller. Bu nedenle de peteklerin ısınmadığı görülür. Kombinizi en yüksek derecelere getirip yaksanız bile petekleriniz dilediğiniz gibi ısınmaz. Eğer böyle bir şeyle karşılaşıyorsanız bize ulaşarak Bahçelievler Kombi petek temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Petek temizliği yaparken kullandığımız ilaçlar bitkisel içerikli olup peteklerinize ve çevreye asla zarar vermez. Petek temizliği yaptığımız bir cihaz ve bu organik ilaç yardımıyla petekleriniz kısa sürede tertemiz olacaktır. Temizlikten sonra peteklerinizin ne kadar güzel ısındığını görünce hayret edeceksiniz!

Bizimle İletişime Geçin

Yaşadığınız her türlü kombi, tesisat ve petek arızası, bakımı ve temizliği için bize ulaşabilirsiniz. Üstün hizmeti, kaliteli ürünler ve ekonomik fiyatlarla almanın mutluğunu yaşayın. Doğalgaz ve tesisatı ile ilgili her türlü konuda uzman olan ekiplerimizle sıkıntı yaşamaya son! Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hizmet konularımız ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın