0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Arıza Servisi

163 kez okundu

Bahçelievler Kombi Arıza Servisi Günümüzde kullanılan en yaygın ısınma ve sıcak su elde etme sistemleri arasında bulunan kombiler hemen her yerde kullanılmaya başlanmış bulunmaktadır. Tercih edilirliğindeki en büyük etken ise zahmetsiz kullanımı ve sağladığı konfor olmaktadır. Ne var ki kendi kendine çalışan, hiçbir zahmet vermeyen, pratik kullanım özelliklerine sahip kombiler gereken ilgiyi göremediklerinde arızalanabilmektedir. Kusursuz ve profesyonel hizmetlerimiz ile Bahçelievler kombi arıza Servisi ve bakım çalışmaları ile tüm kombi markalarına uygun tamir hizmetleri mevcut olmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına son derece önem verilmekte ve bu anlamda güler yüzlü alanında uzman çalışanlar, donanımlı araçlar ve 7/24 hizmet sunma prensipleri ile hareket edilmektedir.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi kullanıcılarının dikkat etmesi gereken en önemli konulardan öncelikli olanları tercih edecekleri kombi markası, kullanılacak alana uygun kombi tercihi ve hizmet alınacak firmanın kaliteli hizmet sunma potansiyeli olmaktadır. Bu seçimlerin sonrasında ise sahip olunan kombinin kullanım oranına göre periyodik bakımlarının aksatılmaması önem arz etmektedir. Kombiler genellikle yılda bir kez bakıma ihtiyaç duymaktadır. Yıllık bakımları yapılan kombilerin herhangi bir arıza durumu ile karşılaşma olasılığı minimum seviyeye çekilmektedir. Kullanıcı hataları, kurulum hataları, teknik sorunlar ve daha fazlası için Bahçelievler kombi arıza Servisi hizmetlerine çağrı merkezlerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda detaylı bilgi alış verişinde bulunabilir, teknik destek ekiplerimiz ile arıza tespiti yapılabilir veya servis kaydı oluşturularak en kısa sürede hizmet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Başlıca Karşılaşılan Kombi Arızaları

  • Kombi çalışmıyor,
  • Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor,
  • Kombi ateşleme yapmıyor,
  • Kombi su kaçırıyor ya da akıtıyor,
  • Kombi çalışmasına rağmen musluklardan sıcak su gelmiyor,

Kombi yanarken patlama yapıyor ve daha birçok kombi arızaları gerçekleşebilmektedir. Bu arızaların temelinde kombi bakımlarının ve petek temizliğinin gereken zamanlarda yapılmaması yatmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarının ihmal edilmemesi altı çizilerek belirtilmesi gereken konulardan bir olmaktadır. Bu tarz kombi arızaları ile karşılaşmamak adına Bahçelievler kombi arıza Servisi ve bakım çalışmalarının alınması gerekli görülmektedir. Böylece oluşması muhtemel ya da oluşmaya başlamış kombi arızaları sinyal vermeden kombi bakımları esnasında gerekli onarılmalarının yapılması sağlanmaktadır. Büyük çaplı arızlar ve masraflı tamir işlemleri başlamadan engellenmiş olmaktadır.

Kombi Arızaları ve Kombi Bakımları Birbiri İle İlişkili Mi?

Kombi arızalarının kombi bakımlarının ertelenmesi sonucu patlak vermesi düşünülürse birbiri ile paralel bir oluşum sergilendiği açıkça görülmektedir. Kombi bakımları yapılan kombiler de arıza verebilmektedir. Ancak kombi bakımları yapılan kombilerin arızalanma durumu %5 ise kombi bakımları yapılmayan cihazların arızalanma durumu %99 oranında seyretmektedir. Kombi arızaları için Bahçelievler kombi arıza Servisi ekibi her daim hizmete açık olmaktadır. Ancak kombi arızaları baş göstermeden kombi bakımlarının ve petek temizliğinin yapılması ekstra ve maliyetli masraflara giden yolu kapatmaktadır. Bu da kullanıcılara hem maddi tasarruf sağlama hem de verimli çalışan kombilere kavuşma ayrıcalığı tanıyacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 

.Bahçelievler Mahallesi

Çobançeşme Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Fevziçakmak Mahallesi

Hürriyet Mahallesi

Kocasianan Merkez Mahallesi

Şirinevler Mahallesi

Siyavuşpaşa Mahallesi

Soğanlı Mahallesi

Yenibosna Merkez Mahallesi

Zafer Mahallesi

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın