0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler İmmergas Kombi Servisi

491 kez okundu

Bahçelievler İmmergas Kombi Servisi 

Son yıllarda doğalgazla ısınma sistemi yaygınlaşmakta buna bağlı olarak binalar doğalgaza uygun olarak inşa edilmektedir. Doğalgaz aynı anda evin bütün ihtiyaçlarını karşıladığı için tercih edilirliği yüksektir. Isınma, sıcak su ve ocakta tüp yerine kullanılabilmektedir. Kullanım alanları düşünüldüğünde ekonomik olduğu da ortaya çıkmaktadır. Doğalgaz kullanımı için her evde bulunması gereken ürün ise kombidir. Kombi gazın peteklere uygun seviyede dağılmasını sağlamaktadır. Ancak kombinin bakım ve onarımı sağlıklı yapılmadığı takdirde ciddi tehlikeler oluşturmaktadır. Kombi montaj, bakım ve onarım işlemleri işinin ehli, profesyonel personellerle yapılması gerekmektedir. Bahçelievler İmmergas kombi servisi kadrosunu bütün bunların bilincinde eğitimli kişilerden oluşturmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti ve insan sağlığının öncelikli sırada yer aldığı bir hizmet anlayışı ile sektörde yerini yarınlara taşımayı hedeflemektedir.

Bahçelievler İmmergas Kombi Bakımı

Kombinizin bakımının periyodik olarak yapılması kombinizin uzun ömürlü olmasını verimli çalışmasını ve olası arızaların önceden tespit edilerek daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engeller. Bahçelievler İmmergas kombi bakımı kaliteli hizmet anlayışını ilke olarak benimsemiş güler yüzlü personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kombilerin su sızdırmazlık durumu, tozlanma durumu kontrol edilir tozlanma mevcut ise temizlenir. Elektrik bağlantı noktaları, baca fanı kontrol edilir eksiklikler giderilir ve bar basıncı ayarlanır. Filtreleri temizlenir böylelikle bakımı tamamlanır.

Bahçelievler İmmergas Kombi Tamiri

Kombi su kaçırıyor, kombi ses yapıyor radyatörlerin altı sıcak üstü soğuk sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor gibi birçok arıza meydana gelebilir. Arızalanan kombiniz için Bahçelievler İmmergas kombi tamiri konusunda donanımlı, alanında uzman personelimiz sizlere hizmet verecektir. Güncel eğitimlerle tüm modellerin tamirini başarıyla gerçekleştiren uzman teknik kadro ile müşterilerimizin yüzde yüz memnun kalması amaçlanmaktadır. Parça değişiminde doğru ve orijinal parçalar kullanılarak tekrar eden arızaların önüne geçilmesi ve kombinizi uzun süre sağlıklı kullanmanız sağlanmaktadır. Değişimi yapılan parçaların ve işçiliğin bir yıl garantisi bulunmaktadır. Amacımız kalite ve güven kaynaklı başarımızı, hızlı servis hizmetiyle kalıcı hale getirmektir. Müşterilerimizin montaj, tamir, bakım hizmetlerinin tamamında ya da teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında firmamıza konu ile bilgi geçmeleri yeterli olacaktır. Aynı gün içinde müşterimize güler yüzlü ve eğitimli personelimiz tarafından hizmet verilecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın