0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler İmmergas Kombi Servisi

586 kez okundu

 

Bahçelievler İmmergas Kombi Servisi Haftanın her günü hizmet veren bir kombi servisi firması olarak çalışmaların kalite çerçevesinde yapılması için çalışılmaktadır. Hizmet sunacak ekip kadrolarının alması gereken eğitimler aksatmaksızın verilerek gerekli tecrübeye erişmeleri sağlanmaktadır. Müşteri ilişkileri alanında da gelişmeleri sağlanarak iletişime açık bir duruş sergilemeleri öngörülmektedir. Böylece Bahçelievler İmmergas kombi servisi hizmetlerinde müşteriler ile nezaket çerçevesinde birebir iletişime geçebilmek ve bilgi aktarımının sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu durumda müşteri memnuniyetinin sağlanması ve sunulan hizmetlerin olması gerektiği gibi uygulanmasında oldukça etkilidir.

Kombi Bakımı Ne Kadar Süre İle Yapılmalı?

Kış aylarında ihtiyaç oranı ciddi bir boyut kazanan kombilerin verimli ve yoğun çalışmaları gerekli olmaktadır. Bu durumda istenilen çalışma yoğunluğuna ve beklenen verime sahip olmaları için tesisatın kontrol edilmiş ve çalışmaya hazır hale getirilmiş olması gerekir. Kombi bakımları tam olarak bu hizmetin yerine getirilmesinde işleve sahip olmaktadır. Bu durumda Bahçelievler İmmergas kombi arıza ve bakım çalışmaları verimli bir kombiye sahip olabilmek ve aynı kombiyi uzun yıllar kullanabilme amaçları doğrultusunda yılda bir kez yapılması önerilmektedir. Uzmanlar tarafından da yılda bir kez kombi bakımının yapılmanın ı önemi ve gerekliliği şiddetle vurgulanmaktadır. Özellikle de kış ayları girmeden sonbahar aylarında yapılması faydalı olmaktadır. Bir nevi kış aylarına hazırlık olarak da sonbahar ayları daha uygun görülmektedir.

 Petek Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi bakımlarının yanı sıra önem arz eden diğer bir hizmette kombi petek temizliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine kombilerin çalışma gücü, verimi veya ısıtma potansiyeli konusunda işlevlere sahip olmakta ve gerekli ve etkili temizliğinin yapılmaması sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunlar aynı zamanda kombinin petek bakımı hizmetinin alınması gerektiği konusunda da uyarıcı etkilere sahiptir. Kombi bakımı gibi yıllık alınması gerekmeyen petek bakımı hizmeti 2 veya 3 yılda bir alınması normal olacaktır. Peteklerin üstü sıcakken altının soğuk olması, uzakta yer alan peteğin hiç ısınmaması(reglaj ayarı ile ilgilide olabilir), çalışırken radyatörlerden ses gelmesi, filtrelerin tıkanması veya filtrelerin çok sık kirlenmeye başlaması gibi sorunlar Bahçelievler İmmergas kombi petek bakımı hizmetinin gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu sorunların petek bakımı hizmeti ile giderilmesi ve peteklerin temizlenmesi verimli çalışmanın ve ısıtmanın devamlılığını sağlamaktadır.

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi bakımları kullanıcıların cihazlardan almak istediği maksimum ısıtmanın alınmasında çok önemli bir etken olmaktadır. Yakıt tasarrufu ve verimli kombi kullanımı avantaj sağlamaktadır. Kombi bakımlarının düzenli yaptırılması Bahçelievler İmmergas kombi tamiri hizmetinin büyük arızalar sonucu alınmasından ziyade kombi bakımı hizmetleri içerisinde gerçekleştirilmesine olanak tanır. Şöyle ki, kombi bakımlarında arızalanan ya da arızalanmaya müsait noktaların tespit edilmesi ve uygun bakım ve onarım çalışmasının yapılması sağlanmaktadır. Bakımların aksatılması sonucunda ise dayanma gücünü yitiren cihaz büyük arızalar meydana getirerek çalışmayı sonlandırmaktadır. Bu da ekstra masraf ve zarar anlamına gelmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın