0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi

512 kez okundu

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi

Konusunda uzman ve tecrübeli personelleri ile kombinizdeki arızalara anında müdahale eden, bakım zamanında bakım işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz ile kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Kombilerin yılda en az bir kez bakım işleminden geçmesi gerekmektedir. Bu bakım kombinizin daha verimli çalışmasını sağlayarak size yakıt tasarrufu sağlar. Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi olarak müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmakta ve müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Bahçelievler Ferroli Kombi Tamiri

Kombileriniz içinde bulunan elektronik ve mekanik parçalar belirli bir süre sonra arıza yapabilir. Bu arıza sonucunda kombiniz kısmen veya tamamen çalışmaz duruma gelebilir. Dijital ekranlı kombilerde arıza kodu belirir. Bu kod muhtemel arızayı göstermekle birlikte kombinizdeki sorunun çözümü için teknik servis çağırmanız gerekecektir. Birçok kombi servisi içinde tercih edeceğiniz Bahçelievler Ferroli Kombi Tamiri ekip olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Teknik servis personellerimiz kombinizde arızaya sebep olan sorunu kısa sürede tespit ederek çözüm konusunda sizleri bilgilendirecektir. Sizin de onayınız doğrultusunda ekiplerimiz tamir işlemini gerçekleştirir. Tamir sırasında kullanılan yedek parçalar orijinal olup 1 yıl garantilidir. Elektronik kart tamiri, sensör değişimi, emniyet ventili, kombi pompası değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kombiler yaz ve özellikle kış aylarında sık kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar ısıtma işlemini yerine getirebilmek için doğalgaz kullanırlar. Bu sistemin emniyet açısından kusursuz çalışması gerekmektedir. Olası bir gaz kaçağı istenmeyen tehlikeli durumlara yol açabilir. Bu sebeple kombi bakımı önem arz etmektedir.

Bahçelievler Ferroli Kombi Bakımı

Kombi bakımı birçok hususta fayda sağlayacaktır. Bu faydalardan bir tanesi sizi yüksek tamir maliyetlerinden korumaktır. Bakım esnasında ileride büyük arızalara sebebiyet verecek parçalar tespit edilebilerek zamanında önlem alınabilmektedir. Bakım yaptırmanın bir diğer avantajı da yüksek doğalgaz faturalarının önüne geçmesidir. Bakımı yapılmış, içi temizlenmiş ve gerekli parçaları değiştirilmiş cihazınız düşük verimde kaliteli bir ısıtma sağlayarak fatura maliyetini düşürecektir. Bir diğer önemli hususta emniyet. Bahçelievler Ferroli Kombi Bakımı servisimiz kombinizdeki elektrik ve doğalgaz sistemini kontrol ederek kaçak ve sızıntı olup olmadığını inceleyerek güvende olmanızı sağlar.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın