0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler ECA Kombi Servisi

723 kez okundu

 

Bahçelievler ECA Kombi Servisi  Müşterilerin beklentilerini oluşturan kalite, güven, hizmette hız, kesintisiz hizmet ve iletişim, profesyonelleşmiş ustalar ve donanımlı araçlara sahip olunmakta ve kursuz hizmet sunulmaktadır. Kombiye dair her türlü sorun ve bilgiler için Bahçelievler ECA kombi servisi hizmetlerinden faydalanabilir aklınıza takılan soruları müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek çözebilirsiniz. Tüm kombi markalarına uygun hizmet ve parça değişimi sunulmaktadır. Değişim yapılması gereken durumlarda orijinal parça kullanımına ve garanti kapsamına alınmasına özen gösterilmektedir. Çalışanlarımız gerekli eğitimlere tabi tutularak profesyonelleştirilmektedir. Kombi arızaları veya kullanım bilgileri için çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek teknisyenlerimizden bilgi alış verişi yapabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı kaliteli hizmet sunan profesyonel hizmet kalitesine sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Bunun için hizmet alacağınız firmanın yetki belgesine sahip olduğundan ve bakım çalışmasını nasıl gerçekleştireceğinden haberdar olunması yararınıza olacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda ilk olarak kombinin yanma durumunun ve sıcak su kontrolünün yapılması ve sonrasında da su sızdırmazlık kontrolünden geçirilmesi gerekli görülmektedir. Kombi bakımları ustalık gerektiren çalışmalar olmaktadır. Bu nedenle Bahçelievler ECA kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmetlerini tercih etmeniz avantaj sağlar. Su sızdırmazlık kontrolü sonrasında cihaz açılır ve tozlanma durumuna göre temizlik yapılır. Brülör sökülerek temizlenir ve yerine takılır. Genleşme tankı temizlenerek basınç seviyesi ölçülür. Gerekli görülürse basınç ayarı yapılır. Ateşleme elektrotları zımparalanır. Fan motorundaki fanda biriken tozlar fırça yardımı ile temizlenir. Prop gözleri özenle temizlenir. Cihazın kapasite kalori ayarı kontrol edilir ve gerekli ayar yapılır. Sıcak su akma durumu kontrol edilir. Tüm parçaların temizliği ve elektrik bağlantı noktaları müşteri gözetiminde kontrolden geçirilerek kombi bakımı tamamlanmış olur.

Kombi Bakımının Sağladığı Faydalar Nelerdir?

  • Kombi bakımının düzenli olarak yaptırılması maddi kazançlar sağlar.
  • Can ve mal güvenliğinin korunmasında etkili olur.
  • Beklenmedik arızaların oluşması minimum seviyelere çekilir.
  • Ciddi anlamda büyük arızaların oluşması engellenerek külfetli maliyetlerden kaçınılmasına etki eder.
  • Arızalar büyümeden Bahçelievler ECA kombi Arıza ve bakım çalışması ile tam olarak arıza olarak belirti göstermeden keşfedilir ve cihazın yıpranması engellenir.
  • Kombilerin kullanım ömrünü uzatır.
  • Gereksiz yere yüksek faturalar ödemezsiniz.
  • Soğuk kış günlerinde kombi arızaları ile uğraşmak ve kombiden alınacak hizmetten mahrum kalınması durumlarına olanak verilmez.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombi arızalarının temelini zamanında yapılmayan bakım çalışmaları oluşturmaktadır. Düzenli kombi bakımları yaptırılmadığı zaman cihazın sürekli arıza vermesi normal karşılanmaktadır. Tesisatın parçaları zamanla kirlenmekte ve paslanmaktadır. Bu durumda gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılmaması parçaların çalışma işlevini kaybetmesine neden olmaktadır. Periyodik kombi bakımlarının Bahçelievler ECA kombi tamiri ve bakım hizmetleri kapsamında alınarak kombinin arızaya yol açacak sorunlarının giderilmesi maddi veya manevi her açıdan fayda sağlar. Kombilerden beklenilen ısı ve sıcak su ihtiyacı maksimum seviyede karşılanabilecek pozisyona getirilmektedir.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın