0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Dolçevita Kombi Servisi

46 kez okundu

Bahçelievler Dolçevita Kombi Servisi Sektörde yer alan kombi servis firmaları yeniliklere ayak uydurması ve kaliteli hizmet sunulması kapsamında adından söz ettirebilmektedir. Bu anlamda bu başarıya sahip Bahçelievler Dolçevita kombi servisi hizmetleri üstün kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklanarak çalışmalarını kalite, güven ve uygun fiyat çerçevesinde sunmakta müşterilerimiz için ideal hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler ve bu hizmetlerin ardından aldığımız geri dönüşler ile çalışmalarımıza yön vererek daha iyiye ulaşmasının gururuna sahibiz.

Kombi Petek Temizliği

Kombi kullanımında önemli bir yere sahip olan petekler, çalışma verimi konusunda da önemli bir yere sahiptir. Bu açıdan verimli çalışması kullanıcılar için birçok avantajın kapısını aralamaktadır. Öncelikle petek temizliği peteklerin tıkanması, ısınmaması veya su kaçırması gibi sorunların patlak vermeye başlaması ile acilen alınması gereken bir hizmet olduğunu hatırlatmak gerekir. Kombi petekleri Bahçelievler Dolçevita kombi petek bakımı kapsamında alınan hizmet ile istenen temizliğe ve istenen çalışma performansına sahip olmaktadır. Peteklerin temizliğinde kullanılan özel petek temizleme makinesi, petek temizleme kimyasalı ve koruyucu sıvı en önemli araç gereçleri oluşturmaktadır. İçerisinde dolaşan su ile çamur, kireç ve paslanma oluşumları cihazın çalışma işlevini olumsuz etkiler. Petek bakımı bu durumların yok edilerek alt ve üst boru sistemlerinin temizlenmesini ifade eder.

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımları kombi kullanıcılarının en çok dikkat etmeleri gereken konudur. Kış aylarında verimli bir çalışma gücüne sahip kombiler için son bahar mevsiminde mutlaka bakımı yaptırılması gerekir. Bakım kapsamında cihazın tozları temizlenmektedir. Cihazdaki su boşaltılır. Elektrik bağlantı hatları test edilerek tüm noktaları gözden geçirilmektedir. Filtrelerin temizliği yapılmaktadır. Su basıncı ölçülerek ayarlaması yapılmaktadır. Sıcak su akışı Bahçelievler Dolçevita kombi arıza ve bakım çalışmaları ile kontrol edilmektedir. Kalorifer dönüş hattında yer alan filtre ve yanma haznesi temizlenmektedir. Gaz ayarı ölçülür ve gereken ayarlama yapılır. Bakım çalışmasına başlarken boşaltılan su yerine temiz su doldurulur. Müşteri bilgisinde son kontroller yapılar kombi bakım çalışması sonlandırılır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliğinin Önemi

Kombi bakımı ve kombi petek temizliği kış aylarından önce yapılarak cihazın kış aylarında kullanıma hazırlanmasını sağlamaktadır. Erken teşhis hayat kurtarır cümlesinin taşıdığı anlam kombilerde kombi bakımı içinde tam olarak aynı anlamı taşımaktadır. Yapılan bakımlarda cihazda oluşabilecek arızalar fark edilerek Bahçelievler Dolçevita kombi tamiri ile onarılır. Böylece hem soğuk kış günlerinde kombi arızaları ve verimsiz kombiler ile uğraşmak durumunda kalmaz hem de büyük arızaların oluşması gerçekleşerek ciddi masraflar ödemek zorunda kalmazsınız. Kombilerin daha uzun üre kullanılabilmesini sağlanır. Yakıt tasarrufu elde edilir. Ortamın kısa sürede ve düşük derecede ısınması ile beklenen konfora erişilir. Can güvenliği koruma alına alınır ve ani arızaların oluşma oranı minimize edilir.
                BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın