0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi

632 kez okundu

 

Bahçelievler DemirDöküm Kombi Servisi Kombi arızaları, kombi parça değişimi veya periyodik olarak yaptırılan kombi bakımı ve petek bakımı hizmetlerini üstün kalite standartların da ve profesyonel düzeyde almak isterseniz bir telefon kadar uzakta yer almaktayız. İstediğiniz gün ve saate çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz Bahçelievler Demirdöküm kombi servisi hizmetlerin talep edebilirsiniz. Memnun kalmak isteyeceğiniz hizmetler son derece hızlı ve olması gerektiği gibi kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. Sektörde yer alan firmalar arasında yaşanan rekabet bir adım öne geçmek için sürekli daha iyi hizmet şartlarına sahip olmayı gerektirir. Bu açıdan gerek araç gerekse personel açılarından her zaman gelişmekte ve geliştirmekteyiz.

Kombi Bakımında Yanlış Bilinenler

Kombi kullanıcıları hemen her konuda olduğu gibi kombi kullanımında da yanlış bilgilere sahip olabilmektedir. Birçoğu kulaktan dolma bilgiler ile gerçekleşen yönlendirmelere işaret etmektedir. Kombi kullanırken gün boyu evde olmadığınız zamanlar kombiyi tamamen kapatmak bu yanlışlardan biridir. Tasarruf etmek adına kombinin kapatılması eve geldiğinizde buz gibi bir ortamla karşılaşmanız anlamına gelir. Bu sefer yüksek derecede kombiyi çalıştırarak ortamın ısınmasın beklenecektir. Aslında düşük derecede gün boyu çalışsa ve kombiyi kapatmasanız daha tasarruflu bir kombi kullanımı gerçekleşecektir. Kombi kullanımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere BahçelievlerDemirdöküm kombi arıza ve bakım çalışmaları kapsamında müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşerek erişebilirsiniz. Diğer yandan hızlı kuruması için peteklerde çamaşır kurutmak da kombinin daha fazla enerji tüketimine neden olmaktadır. Bu yanlış bir kullanım olacaktır. En önemli yanlış ise kombi bakımlarının arıza sinyalleri verdiğinde bakımlarının yaptırılmasıdır. Sağlıklı ve beklentileri karşılayan bir kombi performansı için yılda bir kez kombi bakımlarını yaptırmanız avantaj sağlar.

Kombiden Tasarruf Etme Yolları

Bilinçli kullanım kapsamında kombilerden oldukça tasarruf edilebilecek yöntemler mevcuttur. İlk olarak kombi alırken evinizin yönüne uygun kombi tercihi avantajlı olur. Yönü kuzeye bakan evler daha soğuk olacağı için ısıtma performansı yüksek bir kombi tercihi faydalı olacaktır. Kombi alındıktan sonra ise Bahçelievler kombi petek bakımı ve arıza bakım çalışmalarını düzenli olarak almanız ve arıza oluşmadan gerçekleştirilmesi en fazla tasarruf edebileceğiniz yöntemdir. Bunun yanı sıra peteklerin üzerini veya önünü kapatmamanız, geceleri uyurken kombi derecesinin düşürülmesi, termosatatik vana kullanımı, binanın ısı yalıtımına sahip olması, kombiyi sık aralıklarda açma kapama yapmak yerine düşük derecede sabit çalıştırmak kombi kullanımında oldukça tasarruflu enerji tüketimi sunmaktadır.

Kombi Bakımının Önemi

Kullanıcıların çoğu yıllık kombi bakımlarını aksatmaktadır. Yıllık kombi bakımlarının aksaması cihaz içerisinde oluşan deformelerin arızaya neden olması demektir. Kombi bakımı ve petek temizliği uzun süre yapılmayan kombiler her gün farklı bir arıza sinyali ile karşılaşmanıza neden olur. Petekler ısınmaz, kombi patlamalı yanmaya başlar, filtreler kirlenir, su akıtma başlar, su almamaya başlar ve daha birçok sorun ile karşı karşıya kalırsınız. Bu sorunlar ile karşılaşmamak ve düşük derecede bile yüksek ısı verimine sahip kombilere sahip olmak için Bahçelievler Demirdöküm kombi tamiri ve bakım hizmetlerinden yararlanmanız avantajlı olacaktır.


            BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın