0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Bosch Kombi Servisi

573 kez okundu

 

Bahçelievler Bosch Kombi Servisi Teknolojinin gelişmesi ile daha kısa zamanda daha kolay ve konforlu cihazların kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Bu cihazlardan biri de ısıtma sistemleri arasında yer alan kombiler olmaktadır. Eski sistem ısıtma sistemlerine bakarak zahmet etmeden, zaman harcamadan ve herhangi bir yeri kirletmeden ısınmanın sağlanabilmesi tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bu cihazlardan mahrum kalmamak ve verimli çalışma süresinin devamlılığı için Bahçelievler Bosch kombi servisi hizmetleri uzman ekip kadroları ile sunulmaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliğinde tüm malzemeler hazırlanarak ilk olarak kombi ve kombiye su girişi sağlayan vananın kapatılması ile çalışma başlar. Tüm radyatörlerin giriş çıkış vanaları kapatılarak sadece temizlenecek ilk radyatörün vanaları açılır.Gerekli uzunluktaki hortum öne çıkarılarak ilk hortumun bir ucu banyoda yer alan havlupan çıkış vanasında diğer ucu müşteri bilgisine dayalı tuvalet, balkon veya istenen bir gidere uzatılır. Petek temizleme makinesinin diğer hortumu ile bir ucu cihaza diğer ucu havlupan giriş vanasına bağlanır. Böylece Bahçelievler Bosch kombi petek bakımı çalışması başlamış olur. Petek temizleme makinesine yakında bulunan bir çeşmeden su verilir. Makine çalıştırılarak temizlenmek için vanası açık kalan radyatöre tazyikli su verilerek temizliğe başlanır. Sonra petek kimyasalı ile detaylı bir temizleme yapılır. Gidere akıtılan su temizlenene kadar su verimine devam edilir. Tüm radyatörler bu sistemle sırayla temizlenir. Petek temizliği bitince peteklere su verilir ve peteklerin havası alınarak çalışma tamamlanır.

Kombi Bakımında Ne Yapılır?

Kombi bakımı genel olarak tesisatın tüm parçalarının kontrolden geçirilerek temizlenmesi olmaktadır. Kombinin potansiyel çalışma gücüne etki eden ve verimli ısıtmayı sağlayabilme işlevine sahip olmasında önemi büyüktür. Kombi bakımı hizmeti yapılırken kombinin yanma durumu, sıcak su kontrolü ve su sızdırmazlık durumu kontrollerinin yapılması öncelik taşımaktadır. Sonra yanma haznesi ve brülör temizliği yapılmaktadır. Genleşme tankı temizlenerek basınç ölçülür. Tüm elektrik bağlantı noktaları BağçelievlerBosch kombi arıza ve bakım çalışması kapsamında kontrollerden geçirilerek arızalanma var ise onarımı sağlanır. Ateşleme elektrotları temizlenir ve kontrol edilir. Üç yollu vana ve kalorifer filtreleri temizlenir. Cihazdan boşaltılan kirli suyun yerine temiz su doldurularak sıcak su akışı kontrol edilir. Tüm kontrollerin tamamlanması ile kombi bakım çalışması tamamlanır.

Kombi Tamiri ve Arıza

Kombilerin belirli kullanım zamanından sonra kullanım yoğunluğuna istinaden temizlik ve bakımlarının yapılması cihaz ömrünün uzun olması ile doğrudan ilişkili olmaktadır. Kombi arızalarının kombi bakımlarında keşfedilmesi de kombi bakımlarının düzenli yapılma avantajları arasında yer almaktadır. Kombi bakımı hizmeti alınarak Bahçelievler Bosch kombi tamiri hizmetinin de arızalar büyümeden gerçekleştirilmesi fayda sağlamaktadır. Tüm kombi markalarına ait tamir çalışmaları, orijinal yedek parçalar ile profesyonel düzeyde yapılmakta ve tüm arızalarda kalıcı çözümler üretilmektedir. Kombi arızaları için 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Acil destek ekibimizden en kısa sürede hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın