0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Beretta Kombi Servisi

703 kez okundu

Bahçelievler Beretta Kombi ServisHayatımızda kolaylaştırıcı etkileri ile önemli bir yere sahip olan kombilerin verimli ve ideal çalışma işlevine sahip olması için birtakım hizmetlerin alınması faydalı olmaktadır. Ayrıca uzun ömürlü bir kullanım imkânına sahip olmak ve beklentileri karşılayacak potansiyele de çalışan kombiler için bakımları düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Çeşitli arızaları, bakım ve onarım çalışmaları için Bahçelievler Beretta kombi servisi kaliteli bir hizmet verimi için haftanın her günü hizmete açık olmaktadır.

Kombi Bakımı ve Önemi

Kombi bakımı kullanıcıların kombi kullanımından memnun kalmaları, alınmak istenen verimin ideal seviyeye çıkması, sağlıklı bir kombiye sahip olunarak enerji tasarrufunun % 100’e ulaştırılması gibi alanlar için faydalı olmaktadır. Ayrıca tesisatın tüm parçalarının temizlenmesi, sökülmeye uygun parçaların sökülerek yıkanması ve tüm tozlanmanın giderilmesi kombi bakımının önemli niteliklerini oluşturmaktadır. Tüm elektrik bağlantılarının kontrol edilerek arızaya neden olabilecek yıpranma veya deforme olmuş noktaların tespit edilerek Bahçelievler Beretta kombi arıza ve bakım çalışmaları ile onarılması cihazın yeni alınmış düzeye getirilmesini sağlamaktadır. Böylece oluşabilecek arızaların erken tespiti sağlanmış olmakla birlikte büyük arızalara yol açmadan onarılmış olacaktır. Bu bilgiler kapsamında kombi bakımı kombilerin çalışma performansı ve arıza durumları ile yakından alakalı olduğu unutulmamalıdır.

Petek Temizliği Kombi Arızaları

Kombi kullanıcılarının kombi bakımının yanı sıra petek temizliğini de yakından takip etmeleri ve gereken özveriyi sağlayarak çalışmalarını yürütecek Bahçelievler Beretta kombi petekbakımı hizmetini almaları gerekmektedir. Petek bakımının ihmal edilmesi cihazın birçok arızaya davetiye çıkarmasına neden olmaktadır. Tesisatın suyu kirlendiği zaman çeşitli kalıcı pislik oluşumuna neden olarak başta filtreler olmak üzere birçok noktada tıkanıklığa neden olacaktır. Petek temizliği ile tesisattaki kirli suyun tahliye edilmesi petek temizleme makinesi ile 2 barı geçmeyecek şekilde su verilmesi ile peteklerin detaylı temizliği için etkili olmaktadır. Sonrasında petek temizleme kimyasalı ile peteklerin temizliği yapılır. Peteklerden temiz su çıkana kadar yıkama işlemi yapıldıktan sonra koruyucu sıvı kullanılarak tesisatın uzun süre kireçlenme ve paslanmalara karşı korunması sağlanır. Kombi bakımı ve kombi petek temizleme hizmetlerinin alınmaması veya ertelenmesi kombinin çalışmaması, çalışsa bile ısıtmaması, peteklerin çalışırken ses çıkarması, bazı peteklerin hiç ısınmaması, kombinin patlamalı yanması ve benzeri arızaların oluşmasında oldukça etkili paya sahiptir.

Kombi ArızaNedenleri

  • Kurulum hataları
  • Kullanıcı hataları
  • Tesisatın su basınç ayarı
  • Kombi yaz/kış vanasının yanlış kullanımı
  • Kombinin gaz vanası kapalıyken çalıştırılması
  • Yoğuşma gider çapının uygun olması
  • Donma ayarının doğru kullanılmaması
  • Kirlenen tesisat suyu

Tozlanma gibi unsurlar kombi arızalarına neden olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken kombiyi satın alımından itibaren iyi bir firma tercih etmek, kurulum için bilgi sahibi olmak, kullanım talimatları hakkında bilgi almak ve cihazın bakımlarını ertelemeden zamanında yaptırmak. Bu unsurlara dikkat edilmediği zaman Bahçelievler Beretta kombi tamiri hizmeti devreye girmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın