0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Beko Kombi Servisi

580 kez okundu

Bahçelievler Beko Kombi Servisi

Beko tüm alanlarda ürünleri ve verdiği hizmetlerle kendini kanıtlamış bir firmadır. Servis hizmetlerinde de aynı kaliteyi müşterilerine sunmaktadır. Kombi montaj tamir bakım hizmetleri de Bahçelievler Beko kombi servisi tarafından müşterilerimiz için yüzde yüz memnuniyet garantisi ile verilmektedir. Doğalgazın evin her yerini aynı ısıda tutabilmesi zahmetsiz ve temiz bir kullanım sunması kullanılırlığını her geçen gün arttırmaktadır. Doğalgaz kullanmak isteyen kişilerin tabii olarak kombiye ihtiyacı olmaktadır. Kombi montaj işleminiz için müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Gün içinde hızlı bir şekilde çağrınıza cevap verilir ve işleminiz sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir. İşinin ehli, profesyonel ekibimiz montajı yapar ve kullanıcıyı kullanım bilgileri, uyulması gereken kurallar ve yapılmaması gereken hatalar konusunda uyararak sağlıklı bir kullanım amaçlar. Montaj sırasında bu bilgilerin kullanıcıya aktarılması kullanıcıya güven sağlar, teknik olarak müşterimizin yanında olduğumuzu gösterir.

Bahçelievler Beko kombi bakımı

Kombinizi sağlıklı ve verimli bir şekilde uzun süre kullanabilmek için gerekli bakımının ve temizliğinin zamanında yapılması gerekmektedir. Bahçelievler Beko kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış eğitimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Kombilerin bakımı öncesi gerekli tedbirleri alan ekimiz müşterilerimizin güvenliğine son derece önem vermektedir. Kombiler kolaylıkla toz tutabilen ürünlerdir. Ekibimiz kombide bulunan tozları temizler ısı ve gaz sensörlerini kontrol eder filtrelerin bakımını yapar. Bütün bu işlemlerle kombinizin işlevselliğini arttırır ömrünü en az on yıl uzatır ve olası tehlikeleri bertaraf eder. Ayrıca peteklerde kirecin ve çamurun tortulaşması sonucu verim azalır, enerji tüketimi artar. Ekimiz gerekli petek temizliğini sağlayarak suyun temiz olmasını kombinizin verimli çalışmasını ve enerji tüketiminin az olmasını dolayısı ile faturanızın da uygun ücretlerde olmasını sağlar.

Bahçelievler Beko kombi tamiri

Kombinizin arızalanması durumunda müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilir ve aynı gün içinde servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kombi tamir ve bakımı doğru ve özenle yapılmadığında ciddi sonuçlar doğurabilecek bir üründür. Bu nedenle Bahçelievler Beko kombi tamiri işinde usta prensip sahibi profesyonel kişilerden oluşan bir ekip tarafından yapılmasına özellikle önem vermektedir. Tamiri mümkün olmayan durumlarda kombi değişimi yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en büyük kazanç olarak gören ve bu memnuniyetle yoluna devam eden firmamız memnuniyetinizin devamını hedeflemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın