0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Baymak Kombi Servisi

679 kez okundu

Bahçelievler Baymak Kombi Servisi Tüm kombi markalarına ve tüm kombi hizmetlerine 7/24 açık olan iletişim kanallarımız ile ulaşabilir dilediğiniz gün ve saatte servis kaydı oluşturarak Bahçelievler Baymak kombi servisi hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler son derece nezaket kuralları kapsamında ve uzman teknisyenlerimiz tarafından bilgilendirici niteliklerde gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması temel hedefimiz olmakla birlikte maksimum kalitede hizmetler verilmektedir. Kaliteli hizmet için gerekli araç ve ekipmanlar son model ürünlerden oluşmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirilen yeniliklerden ideal düzeyde faydalanılmaktadır. Kaliteli hizmet sunulduğu kadar ekonomik olarak da fiyat uygunluğu sağlanmaktadır. Alınan hizmetler garanti kapsamında ve yetki belgelerine ilişkin prosedürler çerçevesinde yapılmaktadır.

Kombi Petek Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Petek temizliği kombi bakımı kadar önem taşıyan bir hizmet olmakta ve kombinin verimli çalışması ve ısıtma işlevini yerine getirmesi açısından oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Radyatörlerde oluşan tozlanma ve kireç ve çamur gibi çeşitli kirlenme oluşumları petekleri tıkamaktadır. Filtrelerin işlevini yerine getiremez hale gelmesi ve tıkanan peteklerin kendini bile ısıtamaz durumu gelmesi petek temizliğinin yapılmamasından kaynaklanır. Bu durumda kombi kullanımınız da herhangi bir verim alma durumu söz konusu değildir. Uzun süre petek bakımı yaptırmadıysanız en kısa sürede Bahçelievler Baymak kombi petek bakımı ve temizliği hizmetinden faydalanmanız beklentilerinizi oluşturan ısınma oranına sahip olmanızı sağlar. Aksi takdirde ısınmayan peteklerden ısı alınmadığı gibi fatura ödemeye devam edersiniz. Üstelik bu fatura tutarları giderek artış gösterecektir. Bu nedenle petek temizliği ve kombi bakımı ertelenmelidir.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kısa sürede gerçekleştirilen kombi bakımları aslında iki aşamayı kapsar. Üst boru sistemler ve alt boru sitemleri olmak üzere iki bölümde temizlenmektedir. Gerekli araç gereç hazırlığı yapılarak müşterinin belirlediği gider konuma boru uzatılarak vanalara gerekli montajı yapılır. Petek temizleme cihazı ile peteklere su basılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus doğu teçhizat seçimi olmakla birlikte basılan suyun 2 barı geçmemesi olmaktadır. 2 bardan yüksek basınç peteklere zarar verecektir. Bu hususlar dikkate alınarak petek içerisindeki pisliklerin temizlenmesi ve petek kimyasalı ile inatçı kirlerin dahi çıkartılması Bahçelievler Baymak kombi arıza ve bakımları kapsamında sağlanır. Boru sistemlerinde oluşabilecek arızalar test edilir. Verimli çalışması için herhangi bir sorun var mı test edilir. Peteklerden temiz su çıkana kadar sürdürülen çalışma sonunda su verilir ve suya koruyucu sıvı eklenerek uzun süre radyatörlerin pisliklerden korunması amaçlanarak çalışma tamamlanır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliğinin Önemi

Kombilerin yeni alınmış gibi düzenli ve verimli çalışmasında etkili olan kombi bakımı ve petek temizliği ihtiyaçlarınızın maksimum seviyede karşılanmasını sağlar. Temiz ve arızasız bir cihaz uzun yıllar kullanılabilecek bir performansa sahip olur. Yüksek performansta çalışarak düşük derecelerde bile istenilen ısı seviyesini sağlar. Büyük arızalara yol açmadan Bahçelievler Baymak kombi tamiri ve bakımları esnasında sorunları giderilir. Böylece cihazın zarar görmesi ve maliyetli arızaların önüne geçilir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın