0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Baymak Kombi Servisi

507 kez okundu

Bahçelievler Baymak Kombi Servisi

Özelikle ev hanımlarının gözbebeği kombiler, yaşam standartlarına kattıkları yüksek konfor ile vazgeçilmez ev cihazları arasındadır. Yüksek teknolojiye dayalı olarak üretilen cihazlar zaman zaman arıza durumları ile yaşamı olumsuz etkilemektedir. Firmamız Bahçelievler Baymak kombi servisi olarak tüm arıza ve bakım gerektiren işlerinizde kalıcı çözümler üretmektedir. Sektörün hızla büyümesine paralel olarak kombi sektöründe de merdiven altı diye tabir edilen kişiler türemiştir. Herhangi bir uzmanlığı bulunmayan kişiler tarafından yapılan servis hizmetleri, cihazınızda kalıcı hasara sebep olarak maddi zarara uğramanıza sebep olabilir. Firmamız teknik alt yapısı yüksek uzman personelleri ile en kısa sürelerde kombi sorunlarının çözümünü sağlamaktadır.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler bazı hallerde arıza sebebiyle istenilen kalitede verim üretmez. Genel olarak bakıldığında kombi arızaları, kombi çalışmasına rağmen sıcak su alamamak, kombi çalışır vaziyette olmasına rağmen ısıtıcı peteklerin yarısının ısınması, elektronik göstergelerin yanıp sönmesi, Alışılagelmiş seslerin dışında farklı sesler çıkarması, ısının istenen seviyesine gelmesine rağmen kombinin kapanmaması gibi durumlardır. Ev ve işyerlerinizde bulunan her model Baymak kombilerinizin arıza tespiti ve tamirinde Bahçelievler Baymak kombi tamiri olarak hizmetinizdeyiz. Kombiler hassas cihazlardır. Arıza hallerinde mutlaka konusunda uzman personel tarafından arıza tespiti yapılıp tamir edilmelidir. Kombi bakım, onarım ve tamir işlerinde tecrübeli personelimiz en kısa sürelerde net çözümler üreterek sorunlarınızı çözmektedir. Arıza oluşmasına sebep olan en önemli hususlardan biri de kombilerin bakımlarının düzenli yapılmamasıdır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kış günlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan kombiler belli sürelerde bakımdan geçirilmelidir. Bakım sırasında dikkat edilecek bazı noktalar şunlardır.

  • Kombiye elektrik sağlayan kablo hattının kontrol edilmesi.
  • Kombide bulunan elektronik devrelerin kontrolünün yapılması.
  • Kombinin baca fanlarının kontrolü, pislik oluşmuşsa temizlenmesi
  • Kombinin tesisat suyu kirlenmişse değiştirilmesi
  • Su değişiminden sonra tesisatların havasının alınması. Ve filtrelerin temizlemesi. Yıpranmışsa değiştirilmesi.

Bunun gibi daha birçok kontrol ve iyileştirmeler sağlanarak kombileriniz yüksek verim ile çalışmaya devam edebilir. Kombi bakım taleplerinizde Bahçelievler Baymak kombi bakımı olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman personellerimiz ile en uygun ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın