0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Baxi Kombi Servisi

534 kez okundu

Bahçelievler Baxi Kombi Servisi

Kışın en soğuk zamanlarında sıcacık evlerimizde ailelerimizle keyifli zamanlar geçirmemizi sağlayan kombiler son zamanların en özel eşyaları arasında yer almaktadır. Tam bir teknoloji harikası olan kombiler ile sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşıladığımız için ufacık bir arızalarında büyük sıkıntılar yaşamaktayız. Tüm sorunlar ile birebir ilgilenen Bahçelievler Baxi Kombi Servisi yerinde ve hızlı hizmetler sunmaktadır. Kombilerin dilinden en iyi şekilde anlayan servis elemanları herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan ve gereksiz masraflar çıkarmadan hizmetlerini sunmaktalar. Genellikle yanlış kullanımdan kaynaklı olan sorunlarda ilk olarak kullanıcılar servisi elemanları tarafından telefonla bilgilendirilmektedir. Bu sayede zaman kaybedilmeden sorunlar çözümlenmekte ya da büyümeleri engellenmektedir.

Kaliteden Ödün Vermeyen Servis

Bakım, onarım ve arıza gibi tüm servisi hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden ve hep daha iyisini yapabilmek adına çalışan Bahçelievler Baxi kombi tamiri bulunduğu çevrede en çok tercih edilen servistir. Müşteri memnuniyeti öncelikli olarak çalışmalarına devam eden servi fiyatlarını da kombi kullanıcılarının bütçelerinin zorlanmaması adına minimum seviyelerde tutmaktadır. Günün her saatinde kendisine ulaşılması adına telefonlarının başında olan servis Her marka ve model kombilerden anlamaktadır. Kullanıcıların en fazla akıllarına takıldığı yedek parça sorunlarında da özenli olan servis tüm arızaların kesin olarak çözümlenmesi ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması adına orijinal olan ve garantileri bulunan yedek parçaları tercih etmektedir.

Zamandan ve Paradan Tasarruf Sağlayın

Tüm beyaz eşyalarımızı gözümüzden sakınırız. Bozulduklarında kullanılmadıkları süreler boyunca yaşanacak zorlukların yanı sıra harcanacak yüksek miktarlardaki ödemeleri düşünmekte ve onları emanet edeceğimiz servisin kalitesine dikkat ederiz. Yapılan tüm araştırmalar sorasında karşımıza çıkan Bahçelievler Baxi Kombi Bakımı hizmetleri sayesinde uzun yıllar her mevsim kombilerimizi maksimum seviyelerde kullanarak keyifli zamanlar geçiririz. Kombilerimizin sorun çıkarmaması da bizlerin gereksiz zaman kaybı yaşamamızı ve bizleri üzecek ödemeler yapmamamızı sağlamaktadır. Yıl içerisinde düzenli olarak yapılması gereken ve aksatıldığında büyük sorunlarla karşılaşmalara neden olabilecek olan bakımları en iyi şekilde yapan servis kombilerin ömrünün uzamasını ve kullanıldıkları süreler boyunca yüksek verimlerde çalışarak kullanıcıların memnun kalmasını sağlamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın