0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Baxi Kombi Servisi

696 kez okundu

Bahçelievler Baxi Kombi Servisi Kombi servisi alanında hizmet veren firmaların kombi kullanımın yaygınlaşmasına bağlı olarak sürekli artış göstermesi verilen hizmette kalite düşüklüğüne neden olacak çalışmalar yürüten firmaların varlığına da fark ettirmektedir. Bu durumda müşterilerimizin firmamız dâhil hizmet alacakları firmaların yetki belgesine sahip olup olmadıklarından emin olmaları yararlarına olacaktır. Yetki belgesi başta olmak üzere tüm yasal belgelere sahip olan Bahçelievler Baxi kombi servisi kombi kapsamında çeşitli hizmetlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 7gün 24 saat hizmete açık olmakla birlikte çağrı merkezleri aracılığı ile iletişime geçen müşterilerimiz teknik destek ekipleri ile de görüşebilmektedir.

  • Kombi Kullanımda Karşılaşılan Arızalar
  • Kombi çalışmıyor
  • Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor
  • Kombi çalışırken gürültü yapıyor
  • Peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor
  • Kombi petekleri su akıtıyor
  • Kombi ateşleme yapmıyor
  • Kombi patlama yaparak yanıyor

Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor ve özele indirgendiğinde daha birçokarızalar ile karşılaşılabilmektedir. Sağlıklı çalışma düzeyine erişebilmeleri için BahçelievlerBaxi kombi arıza tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Kombi arızalarının temelinde ise kurulum hataları, kullanıcı hataları ve periyodik kombi bakımları ile petek temizliğinin yapılmaması yatmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarının yapılması gerekliliği önemle vurgulanmaktadır.

Kombi Bakımı İle Kombi Arızaları Arasındaki İlişki

Kombi bakımları ile kombi arızaları arasında doğru orantılı bir etkileşim gerçekleşmektedir. Belirttiğimiz üzere kombilerden alınması gereken verimin maksimum seviyeye ulaşması için kombi bakımları etkin bir rol üstenmektedir. Kombilerin düzenli bakımlarının yapılması, petek temizliğinin yapılması cihazda yer alan tüm parçaların, boru sistemlerinin ve elektrik bağlantı hatlarının kontrolden geçirilmesi anlamına gelmektedir. Durum böyle olunca kombinin çalışmasını engelleyecek herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır. Zamanında yapılan Bahçelievler Baxi kombi petek bakımı ısı verimi ve çalışma kapasitesi yüksek kombilere işaret eder. İçerisinde kireçlenme ve benzeri kirler ile tıkanmasına sebep olacak unsurlar yok edilir. Isınma ve ısıtma düzeyi %100’e çıkar ve büyük çaplı tamir gerektiren arızalar gerçekleşmez. Can ve mal güvenliğinin korunması, uzun yıllar kullanılabilecek potansiyele sahip kombiler ve maksimum enerji tasarrufu sağlanabilme durumları gerçekleşir.

Kombi Tamiri

Kombi servis hizmetleri arasında yer alan en önemli hizmetlerden biri de kombi tamiri olmaktadır. Kombi tamirinin kalıcı çözümler çerçevesinde gerçekleştirilmesi için Bahçelievler Baxi kombi tamiri hizmeti tercihi kaliteli hizmet alımına giden yol olacaktır. Kombi tamiri için gerekli parça değişimleri orijinal ve kaliteli olmakla birlikte garanti kapsamında yapılmaktadır. Müşterilerin maddi kayıpları engellenerek uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. İşinin ehli ve yaptığı çalışmanın sorumluluğunu üstlenebilen çalışanlar ile kombi arızalarına en uygun çözüm önerileri getirilmekte ve uygulanmaktadır. Kalıcı ve etkin çözümler uzun süre beklentinin üzerinde verim sağlayacak kombilere sahip olunması amaçlanır ve gerçekleştirilir. Tüm kombi markalarını ilişkin tamir çözümleri ve parça değişimleri kaliteli güvencesinde kusursuz niteliklerde gerçekleştirilir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın